blue_calx
Fallen Angel Of Doom

Sacrimonia

blue_calx 8 mies. temu

Obrazek
Zespół z Warszawy grający symfoniczny black metal. Nie jest nudno, są momenty zapadające w pamięć, ładne gary i dająca radę wokalistka. Lubię i kibicuję.

Obrazek
Skład:
Jakub Zgorzelski - Guitars (2015-present)
Kamila "Lasaira" Grabowska-Derlatka - Vocals (2015-present)
Mariusz Hausenplas - Guitars (2016-present) ex-Sirius Draconis, ex-Backbone
Igor Pisarek - Drums (2022-present) 2020, Morhana, Neshorn, Aether (live), Helroth (live), Padlina, ex-Invicto
Mateusz Przybysławski - Bass (2023-present)
▼ Byli muzycy
F. S. - Drums Coffinwood, Uklarhet
Szymon Lewandowski - Drums
Filip Gawlak - Bass (2015-2017) 2020, CUG, Mastabah, Northern Plague, Sawblade, Padlina
Robert Przyłuski - Bass (2022-2023) Likho
▼ Muzycy koncertowi
Jakub Muranowicz - Drums (2023-present) Dissociated, Diving Stove

Anna Lewandowska - Bass (2017-2019) Blue Horizon, Recon By Fire
Igor Pisarek - Drums (2017) 2020, Morhana, Neshorn, Aether (live), Helroth (live), Padlina, ex-Invicto
Dyskografia:
2016 - New World Ascension [EP]
2022 - Anthems of Eclipse

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Sa ... 3540417527
BC: https://sacrimoniaofficial.bandcamp.com/music
Ostatnio zmieniony 08 lis 2023, 13:52 przez blue_calx, łącznie zmieniany 1 raz.
Nothing inside.
Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor

Nathas 8 mies. temu

Się rozpisałeś :> Bardzo dobry kapel, płyta kupiona i podpisana na koncercie, z Lasairą pogadane trochę na migi, bo głośno było. Bardzo dobra wokalistka, chłopaki też wiedzą po co trzymają instrumenty. Stary ale świeży black metal z dominującymi klawiszkami. "Stary", bo przywodzący na myśl lata 90te. Niebanalne aranżacje, muzyka z pomysłem i mam autentyczną radochę gdy tego słucham. Polecam, osoby lubiące wczesne Dimmu/Cradle powinny obadać szczególnie.
TaktycznyPingwin

TaktycznyPingwin 8 mies. temu

Was chyba popierdoliło z tym tematem w tym dziale xD nie dziwota, że Chujasz uchodzi tutaj za Black metalowca, skoro Sraka to wg was Black metal. Jebane kaleki, głupsze niż dziady z masterfula.
blue_calx
Fallen Angel Of Doom

blue_calx 8 mies. temu

Podali się jako symph black, to gdzie miałem wrzucić, w dział "Sraka"? Nie ma takiego. Napisz, że są chujowi i tyle.
Nothing inside.
kataton88
Tormentor

kataton88 8 mies. temu

blue_calx pisze: to gdzie miałem wrzucić, w dział "Sraka"? Nie ma takiego.
I to jest karygodne zaniedbanie tego forum! Chyba szanowna administracja boi się o przepustowość.

A co do kapeli, to rzuciłem uchem po zachęcie Pingwina. Abstrahując od wokali, bardziej tam słyszę taki nieco okrzepły symfonic w stylu oceanów (które słabo pamiętam, bo ostatnio przemierzałem, gdy byłem jeszcze piękny i młody, czyli dawno temu, ale chodzi ogólnie o taki quasi-powerkowaty klimat), tylko bez wieśniackich melodyjek Finów (wielka szkoda!).

W sumie fajnie, że na polskiej zamglonej scenie nie wszyscy wpadają w furię, tylko zwracają się ku jakimś zapomnianym i - wydawałoby się - wykarczowanym doszczętnie poletkom.

Wróć do „Black Metal”