Awatar użytkownika
Nathas
Tormentor

The Chösen

Nathas 7 mies. temu

Obrazek

Obrazek

The Chösen to holenderski kapel parający się black/thrash metalem. Jest surowo i dość prosto, czasem wręcz punkowo, a całość robi bardzo fajny klimat. Debiut bardzo sobie cenię, dlatego cholernie się ucieszyłem, że się obudzili i po osiemnastu latach wydali drugą płytę, która również trzyma świetny poziom.

Poniżej najnowsze dzieło do odsłuchu:

Skład:
Rudolf J. Nijholt - Vocals (2000-present) Tarnkappe, Standvast, ex-Gravenveld IX, ex-Moloch, ex-Kaeck
DragonTank - All instruments (2021-present)
▼ Byli muzycy
Gheest - Drums Gheestenland, Krocht, Tarnkappe, ex-As It Burns, ex-Departed Souls, ex-Dethrimentum, ex-Salacious Gods, ex-Winter of Sin, ex-Adendum Demise, ex-Atra Silva
Albert - Guitars
Paulus - Guitars ex-Gravenveld IX
Arjen - Guitars
The Unknown Warrior - Vocals
Herr Hermann - Bass (2000-?) ex-Rune, ex-Mjölnir, ex-Northgate
Arend - Drums (2000-?)
Erwin Greven - Guitars (2000-?) ex-Abrupt Demise, ex-Bowel Rupture, ex-Côte d'Aver, ex-Grinroth, ex-Hell Mary
▼ Muzycy koncertowi
Ralph Evers - Guitars (2004-?) The Eleventh Room, ex-Tekhton, ex-Lahar, ex-Enraged, ex-Spiritual Dissolvent
Dyskografia:
2002 - Wolfcross [demo]
2004 - For the Glory of the Empire
2008 - Get Those Pagan Fires Burning (Promo) [demo]
2008 - Get Those Pagan Fires Burning / Wolfcross [kompilacja]
2022 - Resistance Leading to Strength

MA: https://www.metal-archives.com/bands/The_Chösen/13805
BC: https://heidenshart.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/Thechosen666/
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 7 mies. temu

Nie znałem zespołu ale patrząc na chłopaków ze zdjęcia raczej wiedziałem czego się spodziewać. Jest dokładnie tak jak myślałem - agresywnie, z mroźnymi gitarami, do przodu i z punkowym pazurem. Do tego fajny chropowaty wokal pasujący do całości i teksty traktujące o odwiecznym prawie krwi.
Chcesz w zęby, włączaj, a jak nie, to wracaj do swej pozeriady, ugh!!
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 7 mies. temu

Odpaliłem ten ich nowy płyt z BC i nawet całkiem spoko to brzmi. Bardzo punkowy klimat. Będzie słuchane...
Wrócę z bejsbolem... :twisted:
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 7 mies. temu

A ja szefie odpaliłem jedyneczkę właśnie i też elegancko jest - brzmienie nieco inne, a i bardziej prymitywna perka...ale być inaczej nie mogło - płyta wydana przecież prawie 20lat wcześniej a poza wokalistą zupełnie inna ekipa. Jest trochę więcej thrashowych motywów, jak np ten, który sobie teraz płynie w okolicy 29-31minuty
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride

Wróć do „Black Metal”