Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Brouillard

#1

Vexatus 2 mies. temu

Obrazek
Kochane metale! Dzisiaj prezentuję szanownym użyszkodnikom Brouillard, czyli jednoosobowy francuski projekt grający Atmospheric Black Metal. Za całość muzyki odpowiedzialna jest babeczka, która udziela się także w kilku innych prokjektach i prowadzi undergorundowy label Transcendance. Co my tu mamy? Brouillard (czyli Mgła po francusku) to atmosferyczny Black Metal z niesamowitym klimatem. Niby tego typu muzyka to nic nowego, wszystko to już było i inspiracje są tutaj dość słyszalne, ale Marie ma to w dupie i od 2013 roku regularnie wypuszcza kolejne materiały. Wszystkie materiały i poszczególne kawałki mają ten sam tytuł, czyli po prostu "Brouillard". Taka sytuacja... Serdecznie polecam sprawdzić ten projekt, tym bardziej, że jestem pewien, ze kochane brutale nie znają. :D

Obrazek
Skład:
Brouillard - All instruments, Vocals (2013-present) Sphere, Transcending Rites, Vertige, ex-J'ai si froid...

Dyskografia:
2013 - Brouillard
2015 - Brouillarbre [split]
2016 - Opaque [split]
2016 - Brouillard
2018 - Brouillard
2019 - Brouillard
2019 - Brouillard [EP]
2021 - Brouillard
2022 - Brouillard et Drache [split]
2023 - Brouillard






MA: https://www.metal-archives.com/bands/Br ... 3540375042
BC: https://transcendance-bm.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Sterben
Posty: 36
Rejestracja: 2 mies. temu

#2

Sterben 2 mies. temu

Najbardziej podoba mi się płyta Brouillard, szczególnie numer Brouillard, ale Brouillard też dobre.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#3

Hajasz 2 mies. temu

Dla takich odpowiedzi postanowiłem żyć nie umierać. Szukałem tekstu na koszulkę i znalazłem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 2 mies. temu

Mi szczególnie przypadła do gustu płyta Brouillard, będąca remiksem cztery lata wcześniejszej płyty Brouillard o tytule Brouillard.

PS. Nie słyszałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 208
Rejestracja: 3 lata temu

#5

hellpanzer 2 mies. temu

A puszczę sobie. Oryginalne tytuły płyt i utworów mnie przekonały
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus miesiąc temu

Darkspace też ma wszystkie płyty i kawałki zatytułowana tak samo i tylko kolejne numerki dochodzą. No ale to jest wielki i wspaniały Darkspace to i zapewne jakiś zajebisty koncept musi się za tym kryć. Ale tutaj mamy do czynienia z podziemnym projektem jakiejś tam laluni co się zgubiła gdzieś w górach i wtedy oczywiście beka, jaja, debilizmy... :) Metaluchy to są jednak małostkowe i nienawistne istoty...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#7

DiabelskiDom miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
Darkspace też ma wszystkie płyty i kawałki zatytułowana tak samo i tylko kolejne numerki dochodzą.
Czyli nie tak samo ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#8

Vexatus miesiąc temu

Czyli tak samo tylko są ponumerowane. :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#9

dj zakrystian miesiąc temu

Nie jest to takie złe jak przypuszczałem. Idzie się wkręcić po paru minutach w to granie. Ale do wielkiego Darkspejs jednak brakuje. W każdym razie to projekt jednej kobity i nawet cyckami nie szczuje simpów. Stąd brak podniety u kuców.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10

Vexatus miesiąc temu

dj zakrystian pisze:
miesiąc temu
W każdym razie to projekt jednej kobity i nawet cyckami nie szczuje simpów. Stąd brak podniety u kuców.
Bo się nie znają na cyckach (co widać po tych abominacjach wrzuconych do tematu o pięknych kobietach) i na muzyce...
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”