Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Blaze Of Perdition

#1

Wędrowycz 7 lata temu

Obrazek
Obrazek
Widzę, że dotąd nie ma tematu o tej kapeli. W zasadzie słucham ich od samego początku, od momentu pierwszych demówek/rehów pod szyldem Perdition. Poznałem dzięki Ashganowi, który to już wtedy kontakt utrzymywał z XCIII (było to oczywiście zanim dołączył on do kapeli w miejsce Xaosa).

Obserwuję i w zasadzie kibicuję kapeli od tamtych czasów dotąd. Widzę ogromny postęp i rozwój jaki przeszli na przestrzeni lat, zarówno w kwestiach czysto muzycznych jak i pod kątem tekstów czy też koncertów.

O ile w sumie prawie wszystkie materiały robią mi dobrze, to ostatni "Near Death Revelations" uważam za bardzo dobry. Czekam z niecierpliwością na nowy album, który zdaje się jeszcze w tym roku ujrzy światło dzienne. Zobaczymy co tym razem chłopaki wysmażą.

Aha, dodam, że jeden z członków kapeli jest u nas na forum, więc może sam parę słów do tematu dorzuci ;)

Dyskografia:
2009 - In Void and Serpent the Spirit Is One [split z Pseudogod]
2009 - Deus Rex Nihilum Est [EP]
2010 - Towards the Blaze of Perdition
2010 - The Burning Will of Expansion [EP]
2011 - The Hierophant
2013 - Necrosophist [EP]
2013 - 418 - ATh IAV [split z Devathorn]
2013 - Accession of Fire [split z Erebus Enthroned]
2015 - Near Death Revelations
2016 - Incarnations / Reincarnations [boxed set]
2016 - Reincarnations [kompilacja]
2017 - Conscious Darkness

Skład:
XCIII - Guitars (2007-present) Oremus, ex-Perdition
Sonneillon - Vocals (2007-present) Ulcer, Oremus
DQ - Drums (2018-present) Thy Worshiper, Deathreat, ex-Arkona, ex-Mord'A'Stigmata, ex-Morowe (live)
M.R. - Guitars (2018-present) Bloodthirst, In Twilight's Embrace
▼ Byli muzycy
Revenger - Bass (2007-2012, 2013-?), Vocals (backing) (2007-?), Guitars (2012-2015) Abusiveness, Biały Viteź, Deivos, Dira Mortis, Graveland, Moon, Pripegal, Ulcer, Xaos Oblivion, ex-Blasphemy Rites, ex-Perdition, ex-Christ Agony, ex-Profundis, ex-Eclipse, ex-Engraved (live), ex-Desaster
N.K. - Drums (2007-2011) ex-Perdition, ex-Profundis
Ashgan - Vocals (2007-2012) Exurge
Golachab - Guitars (2009-2011) ex-Enclave
Vizun - Drums (2011-2018) Abusiveness, Deivos, Dira Mortis, Graveland, Moon, Straight Hate, Ulcer, ex-Parricide, ex-Christ Agony, ex-Squash Bowels, ex-Azarath (live), ex-Eclipse, ex-Engraved (live)
23 - Guitars (2011-2012), Bass (2012-2013) (R.I.P. 2013) ex-Stillborn, ex-Hypnos (live), ex-Ingenium, ex-Incineration, ex-Seminarist, ex-Viatic
▼ Muzycy koncertowi
Wyrd - Bass (2016-present), Bass, Vocals (2017-present)

Devasto - Guitars (2015-2017) Graveland
Rattenkönig - Vocals (2015-2017)



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Bl ... 3540268475
BC: https://blazeofperdition.bandcamp.com/music
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4159
Rejestracja: 7 lata temu

#2

DiabelskiDom 7 lata temu

Mam na oryginale zajebisty split z Pseudogod i zajebisty debiut. O wiele bardziej podoba mi się od następnej płyty. Jest kurewsko szczery, nieociosany i prawdziwy i dzięki temu przynajmniej ja nie widzę w nim przede wszystkim naśladowców Watain a zespół z myślą, ogniem i pomysłem. Znowu "Near Death Revelations" to tendencja zwyżkowa, naturalnie wyższy poziom kompozytorski i aranżacyjny. XCIII nagrał takie gitary, że proszę siadać.

Aha, "Antihuman Divinity" też mam na półce, w sumie dawno nie odświeżałem ale zawsze, kiedy zdarzało mi się do niego wracać to miałem podobne odczucia jak względem debiutu. Poza tym, kto nie śpiewał z kolegami za gnoja "Niech gaz będzie nowa hostia wiernych zatańcz na grobach pomordowanych w imię ojca i syna i dziwki świętej"? ;)
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Wędrowycz 7 lata temu

DiabelskiDom pisze: Aha, "Antihuman Divinity" też mam na półce, w sumie dawno nie odświeżałem ale zawsze, kiedy zdarzało mi się do niego wracać to miałem podobne odczucia jak względem debiutu. Poza tym, kto nie śpiewał z kolegami za gnoja "Niech gaz będzie nowa hostia wiernych zatańcz na grobach pomordowanych w imię ojca i syna i dziwki świętej"? ;)
U mnie na półce wszystkie pełniaki + splity z Pseudogodem i Devathorn. "Antihuman Divinity" też mam i dalej bardzo lubię. Kwadratowe to może z perspektywy czasu, ale właśnie...te teksty :mrgreen:
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4627
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#4

TITELITURY 7 lata temu

Po blazie mam nawet pamiątkę na całe życie. Stanąłem pod sceną z pokalem i ktoś mnie popchnął, więc wleciałem na nią i rozjebałem sobie rękę na szkle. Dobrze otrzeźwiło zrywanie pod prysznicem nad ranem papieru toaletowego, którym owinąłem sobie dłoń. I to jest w zasadzie wszystko, co mogę powiedzieć w temacie tej zrzynki z Watain.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 7 lata temu

Też za wiele nie powiem, bo widziałem was przed chyba ImpNaz w Megaklubie i zdaje się, że to ty właśnie się podniecałeś po występie jak to ładnie wyszliście na scenie i uznałem: aha, chłopakom bardziej zależy na widowisku niż na muzie, a że miałem w pamięci festyniarski gig Watain po D666, toteż odpuściłem na wieki wieków. Także chyba te 7 lat temu zbiliśmy jakiegoś żółwika, czy coś tam, nie pamiętam już, chwila to była, a koncert trzeźwości zdecydowanie nie sprzyjał.

Edit: to nie Titek oczywiście był :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Gruby Wiór
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Ziemia Żelaza

#6

Gruby Wiór 7 lata temu

Zakała polskiej sceny BM
Jeśli metal to jest tort, a Slayer to jego wisienka, to ja kurwa nie chcę być na tych urodzinach.
Awatar użytkownika
Bartz Blaue Reiter
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

#7

Bartz Blaue Reiter 7 lata temu

Różni znajomi podsuwali mi ten zespół mówiąc "zobacz jakie zajebiste, muza totalna" ale jakoś nigdy nie mogłem złapać kawałka, który by był takim "hakiem na uwagę" jak to się mówi w telefonicznej branży sprzedażowej. Dobre, solidne granie ale chyba nie do końca dla mnie. Podobno dają radę na żywo ale nie dane mi było sprawdzić, bo w czasach kiedy chodziłem na gigi i faktycznie miałem możliwość zobaczenia ich to wolałem siedzieć przy barze.
nie wiem
Awatar użytkownika
Gruby Wiór
Tormentor
Posty: 415
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Ziemia Żelaza

#8

Gruby Wiór 7 lata temu

Bartz Blaue Reiter pisze:Różni znajomi podsuwali mi ten zespół mówiąc "zobacz jakie zajebiste, muza totalna"
Zmień znajomych
Jeśli metal to jest tort, a Slayer to jego wisienka, to ja kurwa nie chcę być na tych urodzinach.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#9

Wędrowycz 7 lata temu

Gruby Wiór pisze: Zmień znajomych
Haha, jaki wujek dobra rada :) A tak do tematu, to nie do końca rozumiem dlaczemu tak wszyscy narzekają na tą kapelę. Jak dla mnie wszystko jest ok i się zgadza. To co konkretnie Wam nie pasuje?
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 7 lata temu

mi np. właśnie to, że "wszystko jest ok i się zgadza". nie mniej, nie więcej ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#11

Wędrowycz 7 lata temu

yog pisze:mi np. właśnie to, że "wszystko jest ok i się zgadza". nie mniej, nie więcej ;)
A może coś więcej? Bo żadnych konkretów dotąd nie usłyszałem. Nie to, żebym nie wiadomo jak chłopaków bronił, ale jestem po prostu ciekaw ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog 7 lata temu

Jakimś ekspertem nie jestem, bo nowsze rzeczy słyszałem najwyżej przypadkiem. To co poznałem z czasów Perdition jeszcze i początków już Blaze jakoś mnie nie zainteresowało za bardzo, nieszczególnie oryginalne to było, a raczej wracam do bardziej charakterystycznych, posiadających rozpoznawalny, własny styl kapel, bo jest od zajebania blacku, który lubię. Nie to, że szczególnie coś mam do BoP, średnio przepadam też czy to za Mgłą czy Gorgoroth i podobnie mam z nimi. Miałem też kiedyś wrażenie, że to zespół jednego kawałka, co się zowie Królestwo Twoje, a reszta już nieco na doczepkę :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4159
Rejestracja: 7 lata temu

#13

DiabelskiDom 7 lata temu

No bo metalowce to głównie "Królestwo Twoje" znają bo jest po polsku i łatwo wpada w ucho (a tu taki chuj, bo "Misterium Kliffoth" też jest po naszemu a z tej samej płyty). Ogólnie na debiucie jest dużo zapamiętywalnych numerów (Kenome) a na ostatnim to w praktycznie każdym kawałku mamy zajebiste wiosła, które wżynają się pod czerep (weź se @yogzor obadaj motyw przewodni z "Into the Void Again" choćby). A, jeszcze ten split z Pseudogodem, też dobra rzecz, bardzo w klimacie najlepszych rzeczy z debiutu.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#14

Vortex 7 lata temu

Dopiero poznaje kapelę, ale zdecydowanie zachęcili mnie do dalszego poznawania. Za dużo jeszcze na ich temat nie powiem oprócz tego że to moja bajka.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Bartz Blaue Reiter
Master Of Puppets
Posty: 106
Rejestracja: 7 lata temu

#15

Bartz Blaue Reiter 7 lata temu

Gruby Wiór pisze:
Bartz Blaue Reiter pisze:Różni znajomi podsuwali mi ten zespół mówiąc "zobacz jakie zajebiste, muza totalna"
Zmień znajomych
Dzisiaj już się nie kolegujemy.
nie wiem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#16

yog 6 lata temu

Koledzy forumiarze pewnie coś więcej wiedzą i są bardziej zainteresowani faktem, że Blaze of Perdition ma wydać nowy album, Conscious Darkness.

Płyta wyjdzie 13 października 2017 roku nakładem Agonia Records.

Tracklist:
1. A Glimpse of God
2. Ashes Remain
3. Weight of the Shadow
4. Detachment Brings Serenity
ok. 45min

Formats:
- Digipak CD
- Gatefold LP (black, white, picture LP)
- T-shirts (black & white)
- Black zip-up hoodie

Bardzo fajny artwork autorstwa: Karmazid

Obrazek
Można już składać preordery.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3969
Rejestracja: 7 lata temu

#17

Pioniere 6 lata temu

Zapisana data w kajeciku. A tak poza tym to przecież wydaje to Agonia - nakładu raczej nie zabraknie, a jak rozkupią, pojawi się w mgnieniu oka 2nd press.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#18

yog 6 lata temu

Przecież ja nikogo w życiu bym do preorderów nie zachęcał, tylko stwierdzam fakt, że można. Inna kwestia, że może ktoś chce jakieś tam wydanie z koszulką i podpaską z logo zespołu, a tych mogłoby już zabraknąć, a w second pressie już podpaski nie dołączą.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3969
Rejestracja: 7 lata temu

#19

Pioniere 6 lata temu

Nie zaprzeczaj sam sobie, bo co niby widnieje w powyższym poście. Zachęta dla ciotek do pre-orderów, coby koniecznie załapali się na okazję i kupili po zawyżonej cenie 1st press z podpaską :P
Awatar użytkownika
Kontamination
Posty: 19
Rejestracja: 7 lata temu

#20

Kontamination 6 lata temu

Preorder to raczej w tym wypadku po prostu metoda na szybsze odbicie się po kosztach wydania płyty, wstępny zastrzyk żeby przy premierze lub wkrótce po niej album już zaczął zarabiać. Przynajmniej ja to tak rozumiem, ale nie jestem biznesmenem ani Żydem.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#21

Wędrowycz 6 lata temu

Też nie jestem żydem, choć nos może na to wskazywać. Oy vey!
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#22

Vexatus 6 lata temu

Pokaż nos to ocenimy! :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#23

Marduk666 6 lata temu

Nową płytę na pewno kupię. Pomimo dosyć nierównych albumów jakoś lubię ten zespół. Muszę też gdzieś, kiedyś dorwać pierwszy album na pierwszym biciu bo ten remaster z Warheart to o dupsko rozbić jest.

Poznałem tę muzykę jeszcze jako Perdition za sprawą epki Antihuman Divinity, tekst do Ostateczne rozwiązanie ujął mnie za serduszko...
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#24

Wędrowycz 6 lata temu

Ja posiadam w sumie wszystkie materiały BoP które ukazały się na cd w pierwszych wydaniach właśnie. Nową też zakupię, bo kibicuję kapeli od początku tj. od czasów pierwszych demówek i rehów jeszcze jako Perdition (szkoda że te ripy które posiadałem poszły się jebać...). "Antihuman Divinity" choć to jeszcze inna kapela tak naprawdę była, to dalej uważam za bardzo dobry materiał ze szlagierem o którym wspomniałeś czyli "Ostateczne Rozwiązanie..."
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Destro
Master Of Puppets
Posty: 130
Rejestracja: 6 lata temu

#25

Destro 6 lata temu

Numer z nowej płyty, świetna perkusja Vizuna

Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#26

yog 6 lata temu

Ta perkusja na tyle głośna, żeby nikt nie przegapił ;p Chyba od debiutu nic nie słyszałem, także bardzo pozytywne zaskoczenie poziomem wykonania :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KörgullExterminator
Posty: 62
Rejestracja: 6 lata temu

#27

KörgullExterminator 6 lata temu

Z okazji premiery wydawnictwa ohydnych satanistow z Lublina, ktorzy maja szanse stac sie legenda jak Metallica ze wzgledu na podobne watki i perypetie, posluchalem 'Near Death Revelations' z 2015 roku. Jakies to wszystko wymuszone, wyduszone, wkurzaja mnie tez religijne teksty po polsku, czulem sie jakby chor ministrantow sie napil i odwracal liturgie, ehh nie na moje nerwice.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#28

Marduk666 6 lata temu

Po kilkukrotnym przesłuchaniu nowego utworu stwierdzam, że jest bardzo ładny, szczególnie końcówka, perka słodka jedynie ride ciut za głośno w wolnych partiach, na sprzęcie pewnie będzie brzmieć całość elegancko.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#29

Wędrowycz 6 lata temu

Właśnie słucham "Conscious Darkness" i od samego początku mam uczucie jakbym gdzieś już tego typu granie słyszał, ale nie za bardzo mogę wskazać na szybko gdzie. Mimo tego, że takie uczucie towarzyszy od pierwszych dźwięków to są też chwile kiedy słychać Blaze Of Perdition z poprzedniego albumu, bo w stosunku do starszych rzeczy to w ogóle jest to inna muzyka. Dużo ścieżek ponakładanych, przez co jest tu dodatkowa głębia. Podoba mi się, bo słychać kolejny krok w rozwoju kapeli. Nie wiem tylko gdzie tu niektórzy słyszą niby Celtic Frost. Już bardziej mógłbym mieć skojarzenia np. z Secrets Of The Moon z ostatnich płyt.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#30

yog 6 lata temu

Tu można posłuchać całości Conscious Darkness:



Secrets of the Moon nie znam, dlatego ten jeden kawałek co słyszałem go dwa razy to mi po prostu Francją zalatywał i tyle :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#31

yog 6 lata temu

Może nie wiedzieliście, że Blaze of Perdition oraz Outre to kapele NSBM? To już kurwa wiecie! xD

edit: Scapegoat Shows, czy jak się ten cyrk nazywa, pokasowało swoje kulawe tłumaczenia, zamiatając sprawę pod dywan, usuwając wszelkie komentarze itp.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4159
Rejestracja: 7 lata temu

#32

DiabelskiDom 6 lata temu

To teraz razem z Kultem Mogił mogą grać na Orlim Gnieździe.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#33

Vexatus 6 lata temu

no one wrote that both bands are neonazis. We wrote that they have ties to NSBM bands and labels. Blaze of Perdition have/had members that play(ed) in Graveland. Outre release their new split on Blut und Eisen. Blut und Eisen have some NSBM bands on their roster. Also barshasketh released stuff via Todestrieb Records.
Obrazek
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2970
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#34

Vortex 6 lata temu

Dobra jest ta nowa płyta, nadal te kompozycyjne molochy potrafią wkręcić słuchacza. Z chęcią na żywo bym obejrzał i skonfrontował z zawartością płytową.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom
Posty: 325
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Łódź

#35

pro 6 lata temu

Porwało mnie to nowe płyciwo. Weszło od pierwszego razu. To niezwykle przygnębiający i niesamowicie emocjonalny album, ale to w nim urzeka. W ogóle czuje tutaj jak cholera, klimat Fields of the Nephilim, które wielbię - może stąd moja podnieta nowym krążkiem BoP. Nie zdziwiłbym się gdyby gościnnie na jednym z kawałków zaśpiewał Carl McCoy.

Jedno z lepszych polskich wydawnictw black metalowych w tym roku.
Awatar użytkownika
Kontamination
Posty: 19
Rejestracja: 7 lata temu

#36

Kontamination 6 lata temu

Głupie w chuj te niemiaszki, ale to jakiś skłot ten klub, stąd paranoja. Reszta trasy póki co bezpieczna.

Ps. To nie McCoy
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#37

yog 6 lata temu

"Drobna" rotacja w Blejzie - na posadach perkusisty i gitarzysty:

- Vizun
+ DQ ex-Arkona, ex-Mord'A'Stigmata, ex-Morowe (live)

- Devasto
+ Marcin Rybicki Bloodthirst, In Twilight's Embrace, Blaze of Perdition (live)

Teraz BoP może już na spokojnie po Germanii jeździć bez Gravelandowców w składzie :D
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#38

yog 5 lata temu

Ścigani także w Polsce:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#39

deathwhore 5 lata temu

Ej, a jak grałem kiedyś z gościem, który grał w kapeli z której jak odszedł to zastąpił go Wizun, który grał w zespole w którym grali też muzycy kojarzeni z NSBM, to też jestem umoczony?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#40

yog 5 lata temu

Przez Wizuna i Mittloffa to 3/4 polskiej sceny jest umoczone :P
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#41

Vexatus 5 lata temu

Obrazek
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#42

Wędrowycz 5 lata temu

No i znowu powraca temat, który już kiedyś zdaje się tu zapodawałem na forum. Jak to kurwa jest, że te wszystkie lewaki wszędzie widzą nazistów i muszą każdą kapelę obsmarowywać tu i ówdzie, doprowadzać do odwoływania koncertów, czy całych tras wręcz. Jakoś w drugą stronę to tak nie działa. Nie wiem czy czytaliście, ale takie zarzuty dostały się też panom z Pestilence.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#43

yog 5 lata temu

A to druga strona zdrajców wszędzie nie widzi? :P Mnie się zdaje, że tak.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#44

Wędrowycz 5 lata temu

Może i zdrajców widzi, tylko co z tym robi? Nie słyszałem, żeby ktoś zgłaszał zespoły w celu odwoływania ich koncertów ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#45

yog 5 lata temu

Może ciut mniejsze pizdy od antify? :P

A co do Pestilence, to akurat Mameliemu się dostało, a nie całemu Pestilence, a to jest zdaje się dosyć kretyn. Koleś się aktualnie głównie bodybulidingiem zajmuje i różnorakie bzdury mu się zdarza wypisywać.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#46

Belzebóbr 5 lata temu

To chyba cecha wszystkich zajmujących się bodybuildingiem, kiedyś jak się zajmowałem to też tak miałem.
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1688
Rejestracja: 6 lata temu

#47

porwanie w satanistanie 5 lata temu

deathwhore pisze:
5 lata temu
Ej, a jak grałem kiedyś z gościem, który grał w kapeli z której jak odszedł to zastąpił go Wizun, który grał w zespole w którym grali też muzycy kojarzeni z NSBM, to też jestem umoczony?
Ty się śmiejesz, a ja czytałem na którymś z punkowych forów zupełnie poważną rozkminę na temat tego, czy jakaś tam kapela hc, bodaj Next Victim, jest teraz umoczona, bo nagrywała w studio, gdzie wcześniej nagywali jacyś kojarzeni.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4627
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#48

TITELITURY 5 lata temu

Abusiveness NSBM. Jebłem na cyce, a mam całkiem spore. Szybciutko przejmujemy mody z tzw. "zachodu", a że większość tego, co stamtąd przychodzi, to chujowizna, także i ta moda na łowienie wszędzie sympatyków "akwarelisty Adolfa" taka jest. Zachodnia "kultura krytyczna" wytworzyła coś w innych epokach zupełnie nieznanego - autocenzurę. Kiedyś w społeczeństwach musiał być jakiś urząd lub instytucja, która kneblowała ludziom usta, podczas gdy ci robili wszystko, żeby ten knebel wypluć. Teraz sami sobie wszyscy zakładają kneble i jeszcze krzyczą przy tym, że są wolni i o wolność walczą. Polityka, muzyka, czy szeroko pojęta kultura, wszędzie to samo gówno. Śmieszno i straszno. A czytałem w jakimś zinie wywiad zgościem z Abusiveness i przecierałem oczy ze zdumienia, że człowiek grający metal może być tak inteligentny i ułożony. Żadnego pierdolenia o "sławie pogańskich przodków", żadnego rasizmu, za to dużo wyważonych opinii na temat rodzimowierstwa i nawet odrobina przychylności dla katolików ze względu na część wspólna wyznawanych wartości. A tu się okazuje, nazizm. Bo zamiast o szatanie i o wojnie, i o tym, że to wszystko kiedyś i tak pierdolnie, drą ryja o szeroko pojętej Słowiańszczyźnie. Niewiele dzisiaj trzeba. Ten Lowest, to pewnie jakieś chliporzygi, które prawdopodobnie poza poziom grania do kotleta nie wyjdą, ale jeśli, to będę wiedział na jaki koncert nie iść.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2018, 22:25 przez TITELITURY, łącznie zmieniany 1 raz.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6088
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#49

Wędrowycz 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Teraz sami sobie wszyscy zakładają kneble i jeszcze krzyczą przy tym, że są wolni i o wolność walczą.
Bardzo w punkt ;)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6231
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#50

Vexatus 5 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Kiedyś w społeczeństwach musiał być jakiś urząd lub instytucja, która kneblowała ludziom usta, podczas gdy ci robili wszystko, żeby ten knebel wypluć. Teraz sami sobie wszyscy zakładają kneble i jeszcze krzyczą przy tym, że są wolni i o wolność walczą. Polityka, muzyka, czy szeroko pojęta kultura, wszędzie to samo gówno.
Tak zwany cywilizowany świat zachodni od jakiegoś czasu stoi na głowie. Będzie jeszcze gorzej...
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”