deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Re: Inquisition

deathwhore 2 mies. temu

Wicih pisze:
2 mies. temu
Z tego co wiem Agonia ma w ogóle opinię kiepskiego labela który bierze do siebie bandy które są w coś umoczone i nikt nie chce ich wydawać.
Agonia to ma przede wszystkim opinię labelu, które wyjebało kilka wydawanych przez siebie kapel na hajs.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 mies. temu

yog pisze:
2 mies. temu
po kieliszkach czy świeczkach to raczej wiadomo, że będzie za najtaniej szmelc.
No się właśnie zastanawiam o co wielkie halo z tą kiepską jakością, bo chyba jeszcze nie widziałem, żeby tego typu gadżety i pierdoły dodawane do płyt były dobrej jakości. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 2 mies. temu

Vexatus pisze:
2 mies. temu
yog pisze:
2 mies. temu
po kieliszkach czy świeczkach to raczej wiadomo, że będzie za najtaniej szmelc.
No się właśnie zastanawiam o co wielkie halo z tą kiepską jakością, bo chyba jeszcze nie widziałem, żeby tego typu gadżety i pierdoły dodawane do płyt były dobrej jakości. :)
Nekkrofukk chyba robi to bardzo dobrze, ale nie wiem bo nigdy nie załapałem się na jakieś wydanie w skrzyni po amunicji xd
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 mies. temu

Wicih pisze:
2 mies. temu
Nekkrofukk chyba robi to bardzo dobrze, ale nie wiem bo nigdy nie załapałem się na jakieś wydanie w skrzyni po amunicji xd
Tak, ale Nekkrofukk to zupełnie inna jazda z tymi wersjami materiałów typu DIE HARD, bo np. w tej skrzynce oprócz płyty są plakaty, naszywki, t-shirt i bluza z kapturem. Czyli taka kumulacja rzeczy, które nie wykraczają poza standardowy merch i trudno przy tym coś spierdolić. A tutaj jakieś gówniane kieliszki... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4454
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 2 mies. temu

Powiedzmy sobie szczerze - takie dodatki to straszna pedaliada.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 2 mies. temu

Vexatus pisze:
2 mies. temu
Wicih pisze:
2 mies. temu
Nekkrofukk chyba robi to bardzo dobrze, ale nie wiem bo nigdy nie załapałem się na jakieś wydanie w skrzyni po amunicji xd
Tak, ale Nekkrofukk to zupełnie inna jazda z tymi wersjami materiałów typu DIE HARD, bo np. w tej skrzynce oprócz płyty są plakaty, naszywki, t-shirt i bluza z kapturem. Czyli taka kumulacja rzeczy, które nie wykraczają poza standardowy merch i trudno przy tym coś spierdolić. A tutaj jakieś gówniane kieliszki... :)
Fakt, ale jednak sama skrzynia i inny szit tego typu kosztuje. Kaos ostatnio w wywiadzie powiedział że na tych jebanych Die Hardach to on ani grosza nie zarabia, bo jakby miał z Morgulem ustalić cenę za to pod profit to nikt by tego nie kupił, więc ustalają "na zero" i tyle. Nie dziwię się bo to wciąż dobra reklama.
deathwhore pisze: Powiedzmy sobie szczerze - takie dodatki to straszna pedaliada.
Chyba pedofiliada w tym przypadku XD
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 2 mies. temu

Mnie to wcale nie dziwi, bo taka oryginalna skrzynka używka z Aledrogo kilkadziesiąt zetek kosztuje i do tego jeszcze cena za płytę i merch... sporo kasy się robi. W przypadku Inquisition to ewentualnie te wydania w skórze mogły mieć sens i jakoś wyglądać.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wicih
Fallen Angel Of Doom
Posty: 306
Rejestracja: rok temu
Lokalizacja: Łódź

Wicih 2 mies. temu

Jak wydajesz coś takiego to możesz powiedzieć legendarne "Panie, ja do tego interesu to jeszcze dokładam" Xd
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4185
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom miesiąc temu

Dobra, bilet kupiony. Transport się wysypał, zatem sam będę musiał prowadzić do Bielska-Białej, ale przynajmniej ekipazo się znalazło do Wesołej Kijanki.

Przynajmniej na Diocletian nie będę kierowcą :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4185
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom tydzień temu

Widziałem Inquisition na dużej scenie, widziałem Inquisition na festiwalu, ale Inquisition w małym klubie to je to! Nie ma lepiej. Wyśmienity gig, kozacki dźwięk (w ogóle nie czuło się braku drugiej gitary, gdyby każdy zespół miał takie umiejętności i brzmienie, to by wszyscy mogli grać w dwie osoby) i przepiękna setlista. Poskrzeczało się z Dagonem tu i tam, pięść powznosiło, non stop dynką machało w imię lucyferiańskiej rasy. Dużo numerów z nowej płyty, ale miejsce dla staroci też się znalazło (np Journey to Infernoblebleble poprzedzający tytułowy z debiutu czy Crush The Jewish Prophet). No, wieczór z Janem Dagonem 2 GMD po tysiąckroć udany.

Do jakości wieczoru nie liczę otwieracza, bo było to nieprzeciętne gówno dla piwko-"death"-metalowych brudasów spod znaku Szwecji. Ten sam wydawca, więc wiadomo, kto ich tam wepchnął. Wyjść z piwem nie można, palarni w klubie nie ma, musiałem się kręcić jak gówno w przeręblu szukając miejsca, gdzie ich nie słychać (nie znalazłem).

CRUSH
CRUSH
CRUSH
JEEEESUUUUS
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5501
Rejestracja: 6 lata temu

pit tydzień temu

Dismember otwierało koncert?
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4185
Rejestracja: 7 lata temu

DiabelskiDom tydzień temu

Tak, skrzyżowane z Unleashed i metalcore.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6284
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus tydzień temu

DiabelskiDom pisze:
tydzień temu
nieprzeciętne gówno dla piwko-"death"-metalowych brudasów spod znaku Szwecji.
pit pisze:Dismember otwierało koncert?
Znowu kult Boss HM-2 obrażają... No jak tak można? :(
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5501
Rejestracja: 6 lata temu

pit tydzień temu

Vexatus pisze:
tydzień temu
Znowu kult Boss HM-2 obrażają... No jak tak można? :(
Ja do Godflesh nic nie mam.

Wróć do „Black Metal”