Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17323
Rejestracja: 7 lata temu

Sacramentary Abolishment

yog 6 lata temu

Obrazek
Zanim ich Revenge zyskało kultowy status, a warmetalowy boom jeszcze nie nastąpił, J. Read wspierał Vermina niestrudzenie malując blastami odhumanizowane korytarze wojennych krążowników Axis of Advance. Zespół ten powstał na gruzach założonego jeszcze w 1993 roku Sacramentary Abolishment.

Obrazek
W 1998 roku, w związku z odejściem dotychczasowego perkusisty, Paulusa Kressmana, który wymyślił nazwę Sacramentary Abolishment, Vermin oraz Wör postanowili przemianować mającą na swoim koncie dwa albumy kapelę na Axis of Advance oraz zaprosić do współpracy Jamesa Reada celem okazywania pogardy wszelakim wartościom. Do przygotowania ich debiutanckiego Strike posłużył w znacznej mierze materiał stworzony jeszcze na potrzeby trzeciego albumu Sacramentary Abolishment.

Dyskografia:
1994 - Misanthropy [demo]
1995 - Nebulous [demo]
1996 - River of Corticone
1997 - The Distracting Stone
1998 - Demo 1998 [demo]

ObrazekObrazek
Zawartość obydwu pełnych krążków Sacramentary Abolishment zwiastuje co prawda styl, w jakim będą obracać się w przyszłości Kanadyjczycy, jednak nie jest to jeszcze war metal traktujący słuchacza z czułością buldożera.

Zarówno na River of Corticone, jak i The Distracting Stone znajdzie się jednocześnie miejsce dla szaleńczych bombardowań blastów i dla fragmentów niemalże funeralowych, wplecionych ze smakiem w opresyjny nalot dywanowy. Potęgowana przez utrapiony, opętańczy wokal atmosfera jest dogłębnie mizantropijna. To surowa oda do pełzającego żalu i eksplodującej nienawiści w pół drogi między siermiężnym war metalem i pozbawionym nadziei na lepsze jutro Winter.

Skład:
Chris "Verminaard" Ross - Bass, Vocals Revenge, ex-Axis of Advance, ex-Blood Revolt, ex-Conqueror (live), ex-Weapon
Paulus Kressman - Drums, Vocals Amphisbaena, Rites of Thy Degringolade, Warmarch, ex-Ouroboros, ex-Weapon, ex-Witchblade, ex-Crypt, ex-Gloria Diaboli, ex-Incantation (live)
Wör - Guitars, Vocals ex-Axis of Advance
▼ Byli muzycy
Dustyn Nowosad - Bass (1993-1994)
Markus Wilhelm - Guitars (1993-1994) ex-FylfotMA: https://www.metal-archives.com/bands/Sa ... hment/7712
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:

Wróć do „Black Metal”