Onufry
Posty: 26
Rejestracja: 6 lata temu

M8L8TH

#1

Onufry 6 lata temu

Obrazek

Bezkompromisowy, wojenny black metal z Rosji, nie dla fanów nowoczesnego badziewia z tunelami.

Muzycy aktywnie zaangażowani w działania wojenne na wschodzie Ukrainy, muzyczne ramię ruchu politycznego.

Jak do tej pory 3 pełne albumy, w drodze następny. W tym roku wydany świetny singiel - LAH.

Obrazek

Skład:
Aleksey - Vocals (lead) (2003-present) Adolfkvlt, KoenigsGrab, Темнозорь, Шёпот Рун
Yurii - Bass (2015-present) ex-Dammerung, ex-Чур
Artur - Drums (2015-present) Hectic, Kroda, Stryvigor, ex-Infinitestal Succumbing
Rostyslav - Guitars (lead) (2015-present) Colotyphus, Stryvigor, ex-Kroda, ex-Vendogard
Dmytro - Guitars (rhythm) (2015-present) Stryvigor, ex-Goatflesh, ex-Dehumanizzer
▼ Byli muzycy
Ivan - Drums (2003-2009) Arcanorum Astrum, Hagl, ex-Stella Arja, ex-Darkomen, ex-Djur
Pavel - Guitars (2003-?) Шёпот Рун
Alexander - Vocals (clean) (2005-2013) Нежеголь, Orchid
▼ Muzycy koncertowi
Skala - Vocals (Live) (2008)
Dyskografia:
2003 - Reh. Demo 2003 [demo]
2004 - Чёрным крылом
2006 - Штурм [live]
2009 - Непоколебимая вера
2010 - Scent of Blood / Rehearsal 2003 a.b. [kompilacja]
2011 - WotanJugend [split]
2013 - Слёзы осени [single]
2013 - Сага о чёрном марше
2016 - Шторм над Азовом [single]
2017 - L.A.H. (Luciferian Aesthetics of Herrschaft) [single]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/%D ... 0%A5/25118
BC: https://w8tanjugend.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 6 lata temu

Oni zawsze grali taki popik jak na tym singlu ostatnim? :D Chyba się Death in Rome osłuchali :D Udany kawałek.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4453
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#3

deathwhore 6 lata temu

Jakoś historie o tym, że sobie do ruskich strylają nie robią wrażenia. Czyste brzmienie, chujowy wokal, melodyjna potupaja. Dawno nie sprawdzałem szczegółów fizjonomicznych muzyków których słucham, ale chyba jednak wolę badziewie z tunelami. Ten typ co wyje jak kogut to komiczny. Jak śpiewa taki czystym głosem to nawet przeciętny heavy metal z tego wychodzi.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 6 lata temu

E tam, jak dla mnie całkiem spoko, brzmi jakby chcieli być Nokturnal Mortum po drugiej stronie barykady. Tylko z "bezkompromisowym, wojennym black metalem" nie ma to już za wiele wspólnego, bo to raczej dość biesiadny patriotyczny industrializowany folk black, czy coś w tym guście :D Wszystkie te elementy w sumie pasują do tego co tam M8L8TH gra, czy też może przynajmniej o co jest oskarżany, że gra.

Tak to w sumie chyba nie znam, bo reklama kapeli to zwykle: "ale z NSBM to dobry jest...", a to jak mówić "lepsza platforma od pisu, głosujcie na platformę!". Chujowa zachęta, bo wszystko jest lepsze od szamba.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Onufry
Posty: 26
Rejestracja: 6 lata temu

#5

Onufry 6 lata temu

dość biesiadny patriotyczny industrializowany folk black
Chyba słyszeliśmy inne zespoły. Ze dwa utwory pasujące do tego określenia bym ewentualnie znalazł, ale rozciąganie go na całość twórczości jest nadużyciem albo objawem głuchoty.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 6 lata temu

Nie no, ja mówię, że o ile słyszałem M8L8TH to bardzo dawno temu w stylu czasów debiutu i nie pamiętam, co oni wcześniej grali. Raczej nie kojarzyłem ich z zagrzewającymi do boju piosenkami.

Ten nowy kawałek to taki w sam raz na wiece patriotyczne dla ludzi z tradycjami. Mnie się tam podoba, ale pod nosem się uśmiechnę słuchając.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

#7

pp3088 6 lata temu

Z tych próbek co podałeś to jest to nawet przyjemne jak na NSBM. Fajna różnorodność wokali, mamy skrzeki i jakieś wycie niczym w Depressive BM. Muzycznie bardzo melodyjnie i potupajnie, momentami brzmi to dość punkowo. Nie za bardzo wiem gdzie ta bezkompromisowość? Może w tekstach, mnie akurat ta warstwa mało obchodzi.

Co do nowoczesnego badziewia z tunelami to w sumie nie wiem, nie pamiętam kto tam nosił tunele, bo nie skupiam się na oglądaniu fotek włochatych facetów, ale z tym besztaniem nowoczesnego BM to bym się nie zapędzał w takich tematach, bo jakby gośćiom z M8L8TH dodać tunele i ukryć ich polityczne zapędy to pewnie mieliby pozytywną recke na pitchforku. Bardzo melodyjne granie. Znam nowoczesne badziewie które znacznie bardziej daje po uszach.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#8

yog 5 lata temu

Jest i kolejny Co To Kurwa z obozu Militant Zone + Famine:



Tutaj to już i ja się pogubiłem i wyjebało mi hipsterometr. Rycerski rap-disco? Nie jestem pewien. W każdym razie to zapowiedź nowej EP M8L8TH.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
ourchildrendie
Posty: 35
Rejestracja: 6 lata temu

#9

ourchildrendie 5 lata temu

yog pisze:
5 lata temu
Jest i kolejny Co To Kurwa z obozu Militant Zone + Famine:



Tutaj to już i ja się pogubiłem i wyjebało mi hipsterometr. Rycerski rap-disco? Nie jestem pewien. W każdym razie to zapowiedź nowej EP M8L8TH.
Muzycznie ten trailer nie powala, ale za to bardzo mi się podoba wizualnie.
Журавлі ніколи не повернуться сюди
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog 5 lata temu

ObrazekObrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom
Posty: 357
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#11

karp 5 lata temu

W sumie pierwszy raz o nich usłyszałem z racji nowego wydawnictwa - i szczerze to fajne to, choć kiczowate (nawet jak na standardy metalu) i raczej w kategoriach ciekawostki muzycznej niż albumu do którego będzie się wracało. Całkiem przyjemne melodyjki do posłuchania w tle. Swoją drogą, bardzo ładna oprawa graficzna albumu.
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor
Posty: 417
Rejestracja: 6 lata temu

#12

Metalized 5 lata temu

Jakoś nigdy mi się to nie podobało i nie kumałem, czym to sie paru znajomków tym jara. Takie tam nictakiego jak dla mnie
Gotfryd z Bouillon
Posty: 7
Rejestracja: 5 lata temu

#13

Gotfryd z Bouillon 5 lata temu

Najnowszy album "Reconquista". Jak dla mnie miazga.

Awatar użytkownika
ourchildrendie
Posty: 35
Rejestracja: 6 lata temu

#14

ourchildrendie 5 lata temu

Gotfryd z Bouillon pisze:
5 lata temu
Najnowszy album "Reconquista". Jak dla mnie miazga.

Jestem w stanie zrozumieć, że komuś się podoba muzyka, ale przecież te wokale, to jest jakiś kabaret. Wściekły Elmo.
Журавлі ніколи не повернуться сюди
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#15

ptrknknc 5 lata temu

ourchildrendie pisze:
5 lata temu
Gotfryd z Bouillon pisze:
5 lata temu
Najnowszy album "Reconquista". Jak dla mnie miazga.

Jestem w stanie zrozumieć, że komuś się podoba muzyka, ale przecież te wokale, to jest jakiś kabaret. Wściekły Elmo.
O to to. Nigdy nie słyszałem śmieszniejszych ryków w muzyce metalowej. W połączeniu z wizerunkiem wokalisty daje to spory dysonans poznawczy.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4645
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#16

TITELITURY 5 lata temu

Chyba Gotfryd z Bulionu. Ten zespół, to padaka. Muzycznie jeszcze jeszcze, ale dołączam do grona śmieszkujących z wokalu. Jeśli zmienią wokalistę, kupię koszulkę. Może być wokalistka, co chyba jest ostatnio w modzie. Będzie to można nazwać wtedy Adesnaziuo, na wokalu Hajluje Żartem. Tymczasem Umbrtce nawet do pięt nie dorasta.

Pivo Ivo
Pivo Ivo
Pivo Ivo Kratky
PIVO UMBRTKA

Ps
Roller zajebisty filmem.

Pss
Jebac PPS!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 208
Rejestracja: 3 lata temu

#17

hellpanzer 3 lata temu



pewnie nikogo to nie obchodzi, ale zdaje się, że naziole powoli odchodzą od komicznych wokali Levkina i idą w stronę... no chuj wie czego.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#18

yog 3 lata temu

W pierwszej chwili przeczytałem Dub Dub Snoop i myślałem, że teraz rapują do dubowych podkładów i może być śmiesznie, a tu tylko znowu ejtisowe filterki na okładkę i coverek największego szlagieru Temnozora.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
porwanie w satanistanie
Tormentor
Posty: 1693
Rejestracja: 6 lata temu

#19

porwanie w satanistanie 11 mies. temu

Onufry pisze:
6 lata temu
Bezkompromisowy, wojenny black metal z Rosji
No, teraz to faktycznie:

https://wiadomosci.wp.pl/to-oni-najecha ... 566010240a

Obrazek
Kolejnego bojownika rozpoznały już rządowe media. Agencja TASS, powołując się na źródła w służbach, podała, że występujący w relacjach żołnierz z pokaźną brodą to 39-letni nacjonalista Aleksiej Ljowkin. "Jest wokalistą neonazistowskiego zespołu blackmetalowego M8L8TH i członkiem narodowego batalionu "Azow", uznanego za organizację terrorystyczną. W ramach ukraińskiej grupy dywersyjnej przedarł się na terytorium obwodu biełgorodzkiego, został wpisany na listę poszukiwanych, wynika z bazy rosyjskiego MSW" - podano.
Ech, nie ma to jak fundować Rosjanom taki prezent, to jest przecież dla nich propagadowy samograj, nie muszą nawet kłamać.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4645
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#20

TITELITURY 11 mies. temu

Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Black Metal”