Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Re: Necromantia

DiabelskiDom 4 mies. temu

Ostatniej to nie pamiętam w sumie, przed premierą nowej pewnie sobie odświeżę. O właśnie, Malice, dla mnie to też jest tak, że niby gorsza, ale jednak czasem jak leci, to regularnie ją zestawiam z wcześniejszymi. Zwłaszcza jak leci W grocie króla gór na speedzie ;)

Ancient Pride
wiadomo, hit za hitem, jeszcze bardziej przebojowo niż SEVB.
Panzer Division Nightwish
deathwhore
Tormentor

deathwhore 4 mies. temu

Ja tam pierdolę, ściągam kominiarę, Malice dla mnie kult największy, bo wiadomo, muzyka szybsza >>> wolniejsza.
Nebiros pisze:
rok temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 4 mies. temu

Ostatnio próbowałem przekonać się do tych dwóch ostatnich, awangardowych płyt. Zbyt wiele jest tam moim zdaniem napierdolone elektronicznych bzdetów, za mało metalu. Może podchodzi ludziom na co dzień słuchającym elektroniki, ale ja wciąż nie mogę przebić się przez tę muzykę. Absolutnie dla mnie niestrawna.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 4 mies. temu

TITELITURY pisze:
4 mies. temu
Może podchodzi ludziom na co dzień słuchającym elektroniki
Bardzo wątpię. Chyba że chodzi o podstarzałych gothów.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 tyg. temu

Obrazek

Piąty i ostatni zapewne album Necromantia nosił będzie tytuł To The Depths We Descend... i pojawi się jesienią. CD i kaseta wyjdzie 15 października, a winyl 25 listopada 2021 roku. Więcej informacji o wydaniach poniżej. Pre-order na cd wystartował, na resztę nie. Materiał wyjdzie sumptem odpowiednio: CD - The Circle Music, winyl - Hell's Fire Records, kaseta - Rabauw.
► Pokaż
CD: Release date October 15th by THE CIRCLE MUSIC

- A5 DG CD limited to 1500 copies including: re-recording of "Faceless Gods" of our PROMO'90 as a bonus track, Baron Blood poster by Tolis Yovanitis, handwritten music score of the song "Give the Devil his due" by Inferno.
- DG CD also limited to 1500 copies
- Jewel case CD

Pre order: https://thecirclemusic.gr/product-categ ... -releases/

VINYL: Release date November 25th. By Hell's Fire Records

- Color Vinyl (limited edition including Baron Blood poster by Tolis Yovanitis, handwritten music score of the song "Give the Devil his due" by Inferno.
- Black Vinyl (Baron Blood poster by Tolis Yovanitis, handwritten music score of the song "Give the Devil his due" by Inferno.)
- LIMITED BOX IN 132 COPIES including: different color vinyl, one sided 7 inch with the re-recording of "Faceless Gods", special pin, exclusive shirt, Baron Blood poster by Tolis Yovanitis, handwritten music score of the song "Give the Devil his due" by Inferno.

TAPE: Release date October 15th. By Rabauw

- Deluxe Limited (including a second tape with remastered tracks from the past)
- Standard
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Black Metal”