"Si Monumentum Requires, Circumspice"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 3 mies. temu

Reakcja na jeden post Hajasza tu taka, jakby wyszedł z wielkim objawieniem prawdy, której tłuszcza się boi, przez co zaczyna krzyczeć na piętnaście głosów "jak tak można!?". A wystarczyło odwrócić wzrok i zająć się swoimi rzeczami. Był to zaś zapewne komentarz do rzekomej homofobii Jona, którego to brat (zdaje się właściciel praw do Dissection) nie widzi jakoś problemu, by się całować z kolegami.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 3 mies. temu

Nie wiem, nie widziałem żeby narodowcy robili sobie zdjęcia bez koszulek. Raczej nie byłoby czym się pochwalić, a tu chyba o to chodzi. Wśród metalu chów zauważam raczej inną Mode - robienia sobie zdjęć w celu pokazania jakie fajne koszulki mają. U to jest dopiero "gej".
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 3 mies. temu

Tu zawsze najwięcej do powiedzenia o wszystkim tylko nie o muzyce. Pozerzy.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Gotfryd z Bouillon

Post Gotfryd z Bouillon » 3 mies. temu

Wędrowycz pisze:
3 mies. temu
Obrazek
Ej ale to, że ten post to fejk to wy oczywiście wiecie, tak?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 3 mies. temu

I to ten sam podrobiony Tom krytykował Metallikę za granie covera The Usurper? :/ Miały być bójki, rozłam sceny itp. a tu jakieś internetowe żarty?!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Post Wędrowycz » 3 mies. temu

@Gotfryd z Bouillon dzięki stary, zepsułeś nam tu zabawę :P
Odium Humani Generis
deathwhore
Tormentor

Post deathwhore » 3 mies. temu

Obrazek
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!
Awatar użytkownika
kurz
Master Of Reality

Post kurz » 3 mies. temu

Ha ha ha trzeba mieć uszy i oczy dookoła głowy.
Proponuje nabicie na pal Gotfryda z Bulionu, jako posłańca „złej” wiadomości. No chyba, że zaistnieją lepsze propozycje.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 2 mies. temu

Gotfryd z Bulionu przypomniał mi taki kawał:

Facet opowiada drugiemu kawał:
Wchodzi facet na pocztę i pyta, czy może zadzwonić. Pani z okienka mówi, że tak, więc ten wchodzi do budki telefonicznej ( było to jeszcze w erze sprzed komórek), wyciąga dzwonek na sznureczku, potrząsa nim i dzwoni. Doskonały żart - myśli sobie drugi facet i postanawia opowiedzieć go swoim znajomym. Zaczyna tak: wchodzi facet na pocztę i pyta, czy może zatelefonować. Pani z okienka mówi, że tak, więc ten wchodzi do budki, wyciąga Dzwoneczek na sznureczku i dzwoni.

Wyśmienity ten kawał jest prawie tak zabawny jak morze hejtu, które wylaliscie na jednego z najlepszych muzyków metalowych w historii tej muzyki, a co może ważniejsze, konsekwentnego w swoich poglądach do samego końca, czego nie można powiedzieć o reszcie tych pierdół, które śpiewają piosenki o zabijaniu, a sami żyją pełnią życia vide pajac Kvaforth. Płaczę pisząc te słowa, ale taka prawda. Zazdrościcie mu i tyle. Zazdrościcie mu homofobii, szowinizmu, za, droscicie pogardy dla zwierząt, ponieważ jesteście jebanymi, lewackimi pedałami, którzy akceptują bezrefleksyjnie wszystko, byle im powiedzieć, że to norma na tzw. Zachodzie, którzy już dawno nie jest zachodem, a jakąś cywilizacyjną aberracją, ponieważ, Zachód ( bez "tzw"), to była zawsze grecka filozofia, chrześcijańska teologia oraZ RZYMSKIE PRAWO KURWA!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Post pit » 2 mies. temu

Trochę cię chyba poniosło. Ostatni wziąłem się za głębszą lekturę tego Liber Acośtam i na razie mogę powiedzieć tylko: "o kurwa".
It's not my goddamn planet. Understand, monkeyboy? - John Bigbooté
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Post Vexatus » 2 mies. temu

pit pisze:
2 mies. temu
Ostatni wziąłem się za głębszą lekturę tego Liber Acośtam i na razie mogę powiedzieć tylko: "o kurwa".
Nie szkoda czasu na takie pierdoły? Choć z drugiej strony można się przy tym nieźle ubawić. :)
Vexatus - moje słuchowiska dla ludzi głuchych. Czacha dymi - mój blog.
Przyszła pora na Grindcore'a >>> 地獄 >>> Work in progress...
Jestem uczulony na pierdolenie głupot!!!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Post pit » 2 mies. temu

Nie jest to co prawda "The Chicken Qabalah...", ale jest o tyle śmieszne, że pisane całkowicie na poważnie.
It's not my goddamn planet. Understand, monkeyboy? - John Bigbooté
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 3 tyg. temu

Zakazane w sprzedaży na discogs są zwykle bootlegi, a dokładniej zablokowana jest ta sprzedaż. Mimo to, Dissection dało radę i znalazło się na #33 i #42 miejscu listy TOP50 najlepiej sprzedających się płyt na Discogs z sierpniu 2019 z tytułem Storm of the Light Bane tłoczonym w Południowej Korei w różnych kolorach w roku bieżącym.

A na #41 bootleg Aenimy Toola.

Wróć do „Black Metal”