Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Re: Impaled Nazarene

#51

Vexatus 3 lata temu

Wiadomo już kiedy ma się to cudo ukazać? :) Czas najwyższy, bo poprzednia płyta wyszła jakoś na początku 2014 roku. Ale ten czas leci...
Raw Black Metal w rowie!!!

Tagi:
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 208
Rejestracja: 3 lata temu

#52

hellpanzer 3 lata temu

Moim zdaniem jeden z niewielu zespołów, któremu przy tak pokaźnej dyskografii nie przytrafiło się nagranie słabej płyty. Słucha się tego wyśmienicie, niezależnie od tego którą ich płytę się włączy, choć wiadomo, że Ugra-Karma i Tol Cormpt najlepsze. Ostatnie Vigorous and Liberating Death też trzyma bdb poziom, więc o jakość nowego krążka się nie martwię.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#53

Vexatus 3 lata temu

hellpanzer pisze:
3 lata temu
Słucha się tego wyśmienicie, niezależnie od tego którą ich płytę się włączy, choć wiadomo, że Ugra-Karma i Tol Cormpt najlepsze.
Amen...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#54

yog 3 lata temu

A 9 kwietnia 2021 siedmiocalowa epeczka tytułem Goat of Mendes. 6.66 euro w Osmose.

Obrazek

Tracklista:
A. Goat Of Mendes (single edit)
B. The Horny And The Horned (Almost live in the studio)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#55

Vexatus 3 lata temu

W sumie to nawet spoko, że odświeżyli "The Horny and the Horned", bo to jeden z ich najlepszych kawałków z tego pierwszego i najbardziej prymitywnego okresu. Riff otwierający ten kawałek to jest mistrzostwo świata. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#56

yog 3 lata temu

Moim zdaniem to chyba ich najlepszy kawałek, taka kwintesencja ich autorskiego połączenia słodkiego heavy metalu, perwersyjnego punkowego plugastwa i nuklearnego obrazoburczego blacku ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#57

Vexatus 3 lata temu

Czyli po prostu Industrial Cyber Punk Sado Metal! :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#58

yog 3 lata temu

Zgadza się, chłopaki wiedzieli, jak odpowiednio nazwać graną przez siebie muzę :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#59

Szajtan 3 lata temu

28 maja dzięki Osmose Productions wydadzą swoja nową płytę “Eight Headed Serpent”.

Obrazek

Tracklista:
1. Goat of Mendes
2. Eight Headed Serpent
3. Shock and Awe
4. The Nonconformists
5. Octagon Order
6. Metastasizing and Changing Threat
7. Debauchery and Decay
8. Human Cesspool
9. Apocalypse Pervertor
10. Triumphant Return of the Antichrist
11. Unholy Necromancy
12. Mutilation of the Nazarene Whore
13. Foucault Pendulum
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#60

Vexatus 3 lata temu

Szajtan pisze:
3 lata temu
wydadzą swoja nową płytę
Świetna wiadomość! :twisted: :twisted: :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#61

yog 3 lata temu

A na rozgrzewkę się dziś ukazała pięciominutowa epeczka Goat of Mendes:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#62

Vexatus 3 lata temu

Bardzo spoko EPka. Tytułowy kawałek jest bardzo dobry. Na dokładkę dostajemy klasyk "The Horny and the Horned" w nowej wersji - odegrany szybciej i minimalnie zmieniony, czyli właściwie tak jak go odgrywają na żywo. Czekam na płytę! :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#63

HUMAN 3 lata temu

Na Metalmanii na małej scenie dowalili tak cudnie . Mega koncert IN im starsi tym lepsi mistrzowie .
Awatar użytkownika
hellpanzer
Master Of Reality
Posty: 208
Rejestracja: 3 lata temu

#64

hellpanzer 3 lata temu

króciutka epeczka ale potwierdzająca, że o jakość nadchodzącego albumu możemy być spokojni.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#65

Vexatus 3 lata temu

hellpanzer pisze:
3 lata temu
króciutka epeczka ale potwierdzająca, że o jakość nadchodzącego albumu możemy być spokojni.
Strasznie mi się ten krótki EPek podoba i kojarzy z klimatem ich pierwszych pełniaków, których słucham zdecydowanie najczęściej. Czyżby powrót do korzeni na nowej płycie? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#66

yog 3 lata temu

No, mi to się kojarzył on z jakimiś hitami typu Blood is Thicker than Water przez te wolniejsze pasaże, ale może pierdolę, bo nie słuchałem od dnia wklejki, kiedy to poleciał, wiadomo, parę tam razy ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#67

Wędrowycz 3 lata temu

Bardzo fajna epka, krótka ale treściwa. Również miałem wrażenie, jakby panowie grali troszkę bardziej w starym stylu, albo tylko tak mi się wydawało.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 658
Rejestracja: 7 lata temu

#68

Nebiros 3 lata temu

To ja może się odrobinę wyłamię: również uważam, że EPka dobra, ale tak na dobrą sprawę to jak dla mnie, niewiele z niej wynika. W sumie, jeden z dwóch kawałków to ich stary, sprawnie odegrany hicior, więc jego nie będę za bardzo oceniał.. no a tak, to zostaje nam tylko jeden w chuj krótki wałek. Trochę mało. Do tego odniosłem takie wrażenie, że pomimo iż granie mi w chuj podchodzi to jest jakoś tak mocno inaczej? Inaczej niż to, co ImpNaz robi od wielu lat. Gdybym nie widział co puszczam, to po pierwszych dźwiękach nawet bym nie strzelał, że to akurat oni grają, tak nas przyzwyczaili do punkowo blackowej pożogi. Wokalnie Mika tu nawet lepiej wypada IMO. Ogólnie za mało tego tu, żeby oceniać. Chyba jest bardzo dobrze. Chyba. :P
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#69

Vexatus 2 lata temu

Już tylko 3 dni... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#70

Vexatus 2 lata temu



:twisted: :twisted: :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#71

yog 2 lata temu

Eight Headed Serpent to kolejna przednia płyta w dorobku Finów. Żal mi tylko, że w Impaled Nazarene gitara nie odgrywa przesadnie istotnej roli teraz i niewiele heavy czy speedu w tym graniu aktualnie. Doomowanko w Wahadle Foucaulta na zakończenie przyjemne, trochę jak ostatni numer na Road to Octagon robi. Oba krążki zresztą w podobnym stylu, choć może nie aż tak na złamanie karku nowa i mniej plastikowa, bardziej naturalnie brzmiąca od krążka z 2010 roku. Parę razy już poszło i nie ma zmuły, także lecimy dalej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#72

Vexatus 2 lata temu

yog pisze:
2 lata temu
Eight Headed Serpent to kolejna przednia płyta w dorobku Finów. Żal mi tylko, że w Impaled Nazarene gitara nie odgrywa przesadnie istotnej roli teraz i niewiele heavy czy speedu w tym graniu aktualnie.
Być może masz takie wrażenia dlatego, że grają z jednym gitarzystą - muzyka jest pisana pod jedną gitarę i to wyraźnie słychać, a dawniej to bardzo różnie z tym u nich bywało. :) Mnie to akurat bardzo odpowiada. Nowa płyta bardzo dobra, podoba mi się. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#73

yog 2 lata temu

Oryginał intro:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#74

Pioniere 2 lata temu

Hahaha, niezły pojeb ten pastor. A ta opętana to za paczkę gum w filmie wystąpiła? Swoja drogą ciekaw jestem, jak ty to nasz detektywie znalazłeś?
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#75

HUMAN 2 lata temu

Bardzo dobry album , będzie słuchany nie piec nie dziesięć razy trzymają się Perwersi ukochani .
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#76

yog 2 lata temu

Mi się udało przez weekend przesłuchać nie dziesięć razy i nie dwadzieścia, świetna płytka, najbardziej przypominające mi czasy epki Motorpenis, czyli jak się łatwo domyślić, taką mieszankę Motorhead z hardcore punkiem w znaczeniu takim z grubsza: nie-post, czyli drugą falą punka, Exploited i te sprawy. Co prawda nie jestem przekonany wbrew niektórym komentarzom, że to ich najlepsza płyta od Latex Cult, ale od takiego Pro Patria Finlandia to już jak najbardziej. Tylko tam właśnie to był ten Impaled Nazarene na dwie gitary. Niezmiernie lubię tę i dwie wcześniejsze płyty, a koncertówka Death Comes in 26 Carefully Selected Pieces, którą chyba ze trzy razy nagrywali nim się powiodło, to chyba moje ulubione wydawnictwo kapeli w ogóle. Jak już wydawać the best ofy to właśnie takie.

Co do odnalezienia intra to chciałem poszukać, choć wydawało się strasznie śmiesznie zagrane jak na film, ale ostatecznie to samo mi się napatoczyło w jakimś komentarzu, pod albumem na yt Osmose chyba.

Do nowej płytki jeszcze wracając, to Unholy Necromancy brzmi jak stary Beherit ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#77

Hajasz 2 lata temu

A mnie ten album koło chuja lata bo zagrany jakby ostatnią resztką sił. Biedna gitara gra najprostsze riffy, które już po pierwszej lekcji nauki gry na akustyku znają chłopcy w sweterkach w serek. Garki łupią bez endu umpa, umpa i Mikka ostatnim tchnieniem drze japę i w wielu momentach słychać, że nie daje rady. Ok rozumiem miał być punkowy ogień a wyszedł poprawny set zagrany na najbardziej obeszczanym skłocie. I tylko okładki żal bo kurwa taka fajna. Nie ma się co smucić bo to pewnie ostatni ich album chociaż niesmak pozostał po tym jak skończyli.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pampa
Master Of Puppets
Posty: 148
Rejestracja: 6 lata temu

#78

pampa 2 lata temu

Mi ośmiogłowy wąż wszedł bez popity nie spodziewałem się jakiś technicznych rewelacji ponieważ ta grupa nigdy takiej gry nie preferowała. Kawałki w ich stylu bez wychylania się fajnie nóżka chodzi i jak zawsze poprawiają mi humor. Krótko kupując produkt o nazwie ,,Impaled Nazarene" dostałem to czego chciałem. :mrgreen:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#79

yog 2 lata temu

UG nie jest już gitarzystą Impaled Nazarene, zastąpi go, przynajmniej na koncertach, niejaki K. Tormentor.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#80

Vexatus 2 lata temu

Obrazek

Wygląda na to, że K. Tormentor został stałym członkiem zespołu.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#81

yog rok temu

Obrazek

Chciałem tylko powiedzieć, że to najlepsza koncertówka. Słucham chyba częściej niż płyt studyjnych.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#82

Vexatus rok temu

Obrazek

Zajebiaszczy singielek (czy tam EPka). Cover urywa dupę, a autorski kawałek całą resztę...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#83

yog rok temu

I okładka fajna, choć do Satanic Masowhore najlepsza.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#84

Vexatus rok temu

Okładka "Satanic Masowhore" to jest wyższy level zajebistości. Mam to w antyramie na ścianie, ale tylko w formacie A4, bo nie mogłem znaleźć grafiki w dobrej jakości. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#85

Hajasz rok temu

A najlepsze jest to, że nikt nie rozpoznał, że nasze rodzime diabły wzorowały się tym zdjęciem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#86

Vexatus rok temu

Zajebista jest ta fotka...😋
Raw Black Metal w rowie!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1013
Rejestracja: 6 lata temu

#87

Molotow 666 rok temu

Obrazek

Ależ to jest ZAJEBISTY album!!! :twisted: :roll: :roll: :twisted: :!:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#88

yog rok temu

The Lost Art of Goat Sacrificing z niego jeden z moich ulubionych szlagierów zespołu, a i ogólnie na tej płycie się odbywa heavymetalowanko niczego sobie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1013
Rejestracja: 6 lata temu

#89

Molotow 666 rok temu

Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#90

Vexatus 5 mies. temu

Obrazek

Sprawdziłem sobie dzisiaj co tam ciekawego na Aledrogo w plackach piszczy i takie coś znalazłem... "The Oath of The Goat" na jedynym słusznym nośniku! :)



:twisted: :twisted: :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#91

yog 5 mies. temu

Obie demóweczki jakiś czas temu Osmose wypuściła na... 10 chyba calach??
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#92

Vexatus 5 mies. temu

Tak. Dziesięciocalaki... Drugie demko już do mnie śmiga. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#93

Vexatus 5 mies. temu

Vexatus pisze:
5 mies. temu
Tak. Dziesięciocalaki... Drugie demko już do mnie śmiga. :)
No i przyśmigało. Czerwony transparentny placek. :twisted: Wydane dość skromnie, ale wszystko prezentuje się jak należy. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#94

HUMAN 5 mies. temu

A już się ucieszyłem , że nowy materiał od Finów. Zaraz odpalam ostatnią z granatem w środki .
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#95

Vexatus 5 mies. temu

Słowa "odpalam" i "granat" użyte w jednym zdaniu wywołują u mnie pewnego rodzaju niepokój. Daj potem znać czy wszystko dobrze i czy nic Ci nie urwało... ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#96

Vexatus 2 mies. temu



:twisted: :twisted: :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#97

yog miesiąc temu

Vexiu pewnie widząc nowy post w temacie myśli, że jakiś koncert był dwa dni temu i przegapił, ale nie.

W piątek sobie pomyślałem, żeby posłuchać Ugra-Karma, bo chciałem coś, co będzie słychać pod prysznicem odpalić. Dołączyłem do kolejki jeszcze Suomi Finland Perkele do golenia. Dawno nie słuchałem, z półtora roku albo i dwa lata, więc mamy niedzielną noc i leci Vigorous and Liberating Death, a zaraz skończę odświeżanie całej płytoteki Impaled Nazarene. Dobrze tak czasem, a jeszcze lepiej częściej.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#98

Vexatus miesiąc temu

yog pisze:
miesiąc temu
Vexiu pewnie widząc nowy post w temacie myśli, że jakiś koncert był dwa dni temu i przegapił, ale nie.
Tak, ale kiedy widzi, że to post @yogzora to już wie, że to pewnie jakiś mało śmieszny żart będzie. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Black Metal”