Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Armanenschaft

Epoxx 6 lata temu

Obrazek
Pora na coś obskurnego, brudnego i totalnie prymitywnego.

Armanenschaft to trio z Finlandii, które w 2006 wydaje demo Hag All All Hag, a w 2008 pełniaka zatytułowanego Psychedelic Winter.

Jeśli ktoś ma ochotę na jazdę bez trzymanki spod znaku Raw Black Metalu to powinien się zapoznać z Psychedelic Winter. Chory, barbarzyński wokal i obskurna produkcja w wolnych tempach. Sama nazwa Armanenschaft odnosi się do okultyzmu III rzeszy.

Obrazek
Skład:
Lav Vrah, the Hyperborean Princess - Drums Maria
Shiva Vrana - Guitars ex-Femgerichte
Ancient Fisherman - Vocals Azrael Rising, Loinen, Opium Warlords, ex-KLV, ex-Reverend Bizarre, ex-The Candles Burning Blue, ex-The Puritan, ex-Vironsusi, Pussies, Tähtiportti, ex-Spiritus Mortis, ex-Lord Vicar (live), ex-Lohja SS, ex-March 15, ex-Punisment, ex-Soihtu, ex-Werwolf Lodge

Dyskografia:
2006 - Hag All All Hag [demo]
2008 - Psychedelic Winter



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ar ... haft/96846
BC: https://primitivereaction.bandcamp.com/music
if you can find it on the internet, it's not underground.

Tagi:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6098
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 6 lata temu

Słyszałem to Armanenschaft z "Psychedelic Winter" właśnie, bo pamiętam że zajarałem się jak szczerbaty na suchary, bo ktoś tam piał na ich temat na masterfulu akurat jak przeglądałem temat o "śfinskim black metalu", no i okładka też mi bardzo przypasowała. Jak się okazało sam album był dla mnie nudny jak flaki z olejem i po dwóch podejściach odpuściłem sobie zarówno ten materiał jak i sprawdzanie epki.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 6 lata temu

Epki nie sprawdzałem, ale pełniak całkiem fajny ma kilka dobrych momentów, a płyta ma niecałe 36 minut więc się nie wynudziłem.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Epoxx pisze:
6 lata temu
Sama nazwa Armanenschaft odnosi się do okultyzmu III rzeszy.

Obrazek
Bym chciał tak nieśmiało zauważyć, że kolesie kurwa wędkują na tej focie. Takiego brutalnego czynu jeszcze na zdjęciu blackowej kapeli nie widziałem. Zabijanie dla przyjemności, coś wstrząsającego.

Gdyby ktoś miał wątpliwości, czy to na pewno wędki - wokalista się mianuje Starożytnym Rybakiem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17552
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 lata temu

Epoxx pisze:
3 lata temu
Armanenschaft to była lekka podjarka nawet, ale czas zweryfikował na niekorzyść :)
Cudaczne granie strasznie, trochę jak taki wykoślawiony do granic The Meads of Asphodel to brzmi z tymi wszystkimi melodyjkami z parapetów w tle. Słychać też dość wyraźnie, że sporo ryb z rzeki wyłowiono, nim ten materiał poskładano do kupy i wydano.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 3 lata temu

Ten ich pełniak to szału nie robi - nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nawet oceniając go z perspektywy maniaka Raw BM muszę napisać, że to kupa i tyle.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6098
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Wędrowycz 3 lata temu

Vexatus pisze:
3 lata temu
Ten ich pełniak to szału nie robi - nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Nawet oceniając go z perspektywy maniaka Raw BM muszę napisać, że to kupa i tyle.
Jakbym siebie słyszał :D bez kitu nuda w opór. Szkoda czasu, już do tego nie wracam nawet, bo ostatni raz odpaliłem po dłuższym czasie przerwy i zastanawiałem się na chuj marnuję na to swoje życie.
Odium Humani Generis

Wróć do „Black Metal”