Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

Catenation - Dziewczyny z Maszyny

#1

Kozioł 2 lata temu

Obrazek
Katenacja (od łac. catenatus, im. czas. catenare, od catena, „łańcuch”) – tworzenie wiązań między atomami tego samego pierwiastka, prowadzące do powstania łańcuchowych związków chemicznych.

Katenacja występuje tylko w przypadku pierwiastków mających wartościowość co najmniej 2, mogących tworzyć między sobą silne wiązania chemiczne. Zdolność do katenacji charakteryzuje przede wszystkim atomy węgla, natomiast mniejsze znaczenie ma w przypadku siarki i krzemu. Rzadko występuje dla germanu, azotu, selenu i telluru.


Obrazek
"Dziewczyny z Catenation" powstały w 1996 roku, by mieszać industrial, doom, noise, ambient. Dziewuchy lubią flety proste, jak również stukanie na bembenach. Cala reszta instrumentarium to szeroko pojęte experymantarivm kreativitvm fvzivm — Kolarz improwizowanej sztuki wizualnej i muzyki.







BC: https://catenation.bandcamp.com/music
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 2 lata temu

ZAJEBISTE!!! Będzie słuchane! :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Lis 2 lata temu

To samo miałem napisać
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#4

kurz 2 lata temu

Tez se zapisalem
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#5

TITELITURY 2 lata temu

Żadnej pindzie z kolczykiem w nosie nie pozwoliłbym zagrać na moim flecie prostym.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#6

Vexatus 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Żadnej pindzie z kolczykiem w nosie nie pozwoliłbym zagrać na moim flecie prostym.
Ale się kolega rozmarzył... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#7

TITELITURY 2 lata temu

Nie! Po prostu mam prosty flet! W podstawówce kazali kupić, więc mam. Nie odróżniam przodu od tyłu jak Hajasz dnia od nocy i dlatego chodzi całą dobę w okularach przeciwsłonecznych, ale mam i zapewniam Cię, że żadna pannica z kolczykiem w nosie nie przyłożyłaby do niego ust!
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#8

Vexatus 2 lata temu

Tak... Z pewnością właśnie o to chodziło... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#9

TITELITURY 2 lata temu

Mam też dzwonki... chromatyczne.

Zespół fajny. Szukałem czegoś kołyszącego do snu i to nadaje się znakomicie, prawie tak dobrze jak "Enemy of Man" Kriegsmaschine.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#10

Vexatus 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Mam też dzwonki... chromatyczne.
A zdarza im się dzwonić w normalnych warunkach czy też trzeba specjalnie na tą okoliczność zawezwać księdza, który by nimi odpowiednio potrząsnął? :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4631
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#11

TITELITURY 2 lata temu

Nie wiem, po ślubie schowałem je w piwnicy i już nie mam czasu grać.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#12

Vexatus 2 lata temu

TITELITURY pisze:
2 lata temu
Nie wiem, po ślubie schowałem je w piwnicy i już nie mam czasu grać.
:)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#13

Wędrowycz rok temu

Jeden kawałek sobie zarzuciłem i muszę przyznać, że nieźle to brzmi. Brudne, chropowate i mozolne industrialne granie. Myślę, że możemy się polubić :)
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3143
Rejestracja: 5 lata temu

#14

kurz rok temu

Na początku miałem podobne wrażenia, ale kolejne odsłuchy to wrażenie bardzo szybko zmyły. Dla mnie projekt do zapomnienia.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2682
Rejestracja: 7 lata temu

#15

dj zakrystian rok temu

I tak jest z kobietami, zapowiada się świetnie, ale po kilku tygodniach odkrywasz chujnię, jaka się za nimi kryje. Kobiety nie są dobrymi inżynierami, więc simpy i beciaki twierdzą, że kobieca sztuka jest dobra... hahaha. Ile kobiet jest równych Mozartowi, czy Chopinowi? Ile z nich stworzyło dzieła literackie, godne nobla? Nie mówię o współczesności, bo to rak. Tokarczuk dostała, bo ma tzipę i pluje na tzw zaścianek. Kobiety są z zepsutego nasienia, tak rzekł św. Augustyn. Miał kurwa rację. Tylko miłość męsko - męska jest prawdziwa!
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5475
Rejestracja: 6 lata temu

#16

pit rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
Tylko miłość męsko - męska jest prawdziwa!
Wiadomo, że Coil rządzi.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6091
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#17

Wędrowycz rok temu

No zobaczymy, narazie wrzuciłem sobie ten zespół do kolejeczki żeby sprawdzić w najbliższym czasie co w trawie piszczy. Swoją drogą coś w tym jest, że zespoły stricte kobiece są jakoś tak szybko nudzą. Co więcej, nie mogę skojarzyć ani jednego którego można by uznać za wyjątkowy czy na swój sposób wybitny.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#18

Kozioł rok temu

Po tygodniu zejdą ale ważny jest ten tydzień.
Turris Babylonica e stercore facta est.

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”