Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5148
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Nachtmahr

Hajasz 3 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Wracamy na spalone ziemie, gdzie niejaki Thomas Rainer powiedział “Interesuje mnie tylko jedna rzecz – nieważne, czy żyjesz czy nie – masz tańczyć!”

Więc jak powiedział tak zrobił bo Nachtmahr to jednoosobowy projekt z kręgu aggrotech industrial. Niby nic takiego a jednak od samego początku projekt skandalizuje. Facet ubrany w mundur wiadomo kogo a do tego foczki, które lubią akcje mocniejsze niż w twarzach Greya.

Generalnie Nachtmahr to bezlitosny industrial i miażdżące techno zamknięte w ciężkie zdeformowane bity, gdzie basior ostro napędza chore melodie. Kto widział w Bolkowie ten wie a dla reszty to po prostu szlag na japę. Zabawne też to, że byli posądzani o faszyzm bo mundury i inne sprawy. Była nawet sprawa sądowa, którą projekt wygrał i w wyroku poprosił tylko aby mogli swobodnie grać. Tak więc grają do dzisiaj.

Skład:
Thomas Rainer

Albumy:
2008 - Feuer Frei!
2009 - Alle Lust Will Ewigkeit
2010 - Semper Fidelis
2012 - Veni Vidi Vici
2014 - Feindbild
2016 - Kampfbereit
2016 - Mit Vereinten Kräften
2019 - Antithese
2020 - Flamme
2021 - StellungskriegBC: https://vendettamusic.bandcamp.com/music
Discogs: https://www.discogs.com/artist/928523-Nachtmahr-2
GRINDCORE FOR LIFE
blue_calx
Fallen Angel Of Doom
Posty: 332
Rejestracja: 4 lata temu

blue_calx 3 mies. temu

Przyznaję, że "Nicht wie sie" mnie rozbujało. Reszta mniej, ale nigdy nie byłem fanem skuteru. Przynajmniej gościu nie próbuje wybielać historii swojego kraju, panie w mundurach dobrze się prezentują a rura musi jebać.
Nothing inside.

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”