arsendis

Re: The Prodigy

arsendis rok temu

Nowa trasa w 2023 , oby dotarli do Polszy 🐜🐜🐜

Tagi:
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork rok temu

Żałuję, że jedyny raz kiedy widziałem ich na żywo było na Woodstock 2011. Mega rozczarowanie i jeden z najsłabszych występów. Chciałbym usłyszeć ich w warunkach klubowych, bo nie wiem czy wtedy była to kwestia nagłośnienia czy olewcze podejście do tematu przez zespół (takie ploty krążyły).
It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
arsendis

arsendis rok temu

Ja wspominam dobrze ten koncert (a widziałem ich jeszcze potem 4 razy), ale nagłośnienie i atmosfera i poziom wykonawczy był chyba najlepszy na Jarocinie 2016, tam przeszli samych siebie moim zdaniem...chciałoby się (jeśli wpadną do Polski) żeby zagrali w końcu samodzielny koncert ...a nie zawsze tułają się na tych festiwalach, jestem ciekaw czy to by coś zmieniło jeśli chodzi o atmosferę i poziom występu ...przy okazji nowy drum and basowy remix Breathe zapodali:

arsendis

arsendis rok temu

No ten post jest bardzo bardzo obiecujący w kontekście przyszłego roku.
arsendis

arsendis rok temu

https://muno.pl/news/the-prodigy-zagraj ... do-polski/

Autorzy tekstu zastanawiają się na jakim festiwalu w Polsce w 2023 mogliby pojawić się Prodzie... moim zdaniem albo Opener albo w końcu samodzielny koncert gdzieś w Wawie np.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex rok temu

Może Woodstock 😅
"Between Shit and Piss we are Born"
arsendis

arsendis rok temu

TP remiksujące Kasabian już w kwietniu, może to jeszcze nie właściwy singiel ani nadchodzacy album studyjny, ale zawsze coś nowego:

Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 rok temu

Obrazek

To jest album MAJESTAT jeśli chodzi o muzykę taneczną! :twisted:
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz rok temu

Oczywista oczywistość. Co więcej dalej nic się nie zestarzał.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex rok temu

Ostatnio też klepałem. Po dłuższej przerwie, nadal smakuje to wybornie.
"Between Shit and Piss we are Born"
arsendis

arsendis rok temu

Fat i za 30 lat będzie arcydziełem, evergreen wśród klasyków muzyki elektronicznej, chociaż i tak wolę Jilted....
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian rok temu

arsendis pisze:
rok temu
Fat i za 30 lat będzie arcydziełem, evergreen wśród klasyków muzyki elektronicznej, chociaż i tak wolę Jilted....
Fat of the Land hiciarskie i niekomercyjne na ówczesne czasy. Poprzednia płyta najlepsza. Więcej mroku i dekadenckiego klimatu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
arsendis

arsendis rok temu

Remix Kasabian- Rocket Fuel
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz rok temu

dj zakrystian pisze:
rok temu
arsendis pisze:
rok temu
Fat of the Land hiciarskie i niekomercyjne na ówczesne czasy. Poprzednia płyta najlepsza. Więcej mroku i dekadenckiego klimatu.
Obaj dobrze prawicie. Oba albumy 10/10, choć są zupełnie inne. MFTJG zawsze będzie u mnie w sercu siedziało, bo przewałkowałem obiektywnie najwięcej razy i klimat tam zabija, nigdy nie udało im się ani wcześniej ani później czegoś takiego sklecić. Natomiast "The Fat Of The Land" to już bardzo niekonwencjonalne, aczkolwiek nowoczesne i właśnie przebojowe ujęcie elektroniki. Warto poszperać Bo Liam naprawdę stworzył arcydzieło, a ilość ścieżek w niektórych momentach które na siebie się nakładają rozwala mózg.
Odium Humani Generis
arsendis

arsendis rok temu

The Prodigy grają nowy track na koncertach z aktualnej trasy, myślę że to może być przyszły singiel:

Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 rok temu

ObrazekObrazek

Trochę tego się uzbierało...
arsendis

arsendis rok temu

https://www.nme.com/news/music/the-prod ... ts-3454792

Najnowszy wywiad z Liamem i zapowiedź brytyjskiej jesiennej trasy koncertowej nazwanej Army of The Ants(czyżby tytuł nadchodzącego albumu ?)

arsendis

arsendis rok temu

6 grudnia koncert w Polszy w Poznaniu na targach

https://muno.pl/news/the-prodigy-jeszcz ... -poznaniu/
arsendis

arsendis rok temu

Nowy bardzo dobry remix

Ktoś się wybiera na koncert w grudniu ? Ja tak, bilet już zakupion, myślę iż będzie godnie 🐜
arsendis

arsendis 7 mies. temu

Już za za 3 dni koncert w Poznaniu ...nie mogę się doczekać !
arsendis

arsendis 2 mies. temu

arsendis

arsendis miesiąc temu

Już za 3 koncert na OWF2024 w Wawie ....ciekawe czy zagrają coś nowego i jak daleko jest jeszcze do wydania nowej płyty ..
arsendis

arsendis miesiąc temu

Było zajebiście
Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 miesiąc temu

^ To pozazdrość koncertu THE PRODIGY! Super! :twisted:
HUMAN
Tormentor

HUMAN miesiąc temu

Było może wspominana w kuluarach kiedy nowy album ?
arsendis

arsendis miesiąc temu

HUMAN pisze:
miesiąc temu
Było może wspominana w kuluarach kiedy nowy album ?
Są plotki i ploteczki , ale póki co pozostaje tylko gdybanie ...myślę że nikt poza Liamem nie wie kiedy ten nowy album się ukaże , Liam w 2022 roku w rozmowie z fanami po koncertach w Anglii twierdził że album już jest niemal gotowy i że ukaże się w 2023 , z kolei w rozmowie dla NME w 2023 z tego co mówił wynikałoby jakby zaczął tworzyć wszystko od nowa bo wcześniej nie miał weny z powodu 3letniej przerwy od koncertowania .. Przez chwilę grali na koncertach nowy track Disrupt Ya Flow co dawało pewne nadzieje że nowy album jest blisko, po czym raptem po 10 gigach zniknął z ich setlisty
naprawdę trudno cokolwiek przewidzieć w tej chwili ...może jakimś cudem ogłoszą w lipcu czy sierpniu że album ukaże za 3 miesiące na jesień ( jak to było zgruchy ni z pietruchy w 2018 roku z No Tourists), ale szczerze w to wątpię ...optymistyczny scenariusz jaki bym zakładał to 2025 /2026 rok....ale też nie zdziwię się jeśli będzie to nawet 2030 rok.. scenariusza że nigdy już nie wydadzą nowego singla ani albumu studyjnego ( remiksów dnb , czy remiksu dla Kasabian nie liczę ) nawet nie zakładam.
pozostaje się cieszyć że naprawdę regularnie koncertują , aktualnie są już w czwartej trasie od czasu powrotu koncertowego w 2022

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”