Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Igorrr

#1

Vexatus 4 lata temu

Obrazek
Igorrr to francuski zespół łączący w jedną spójną całość tak odległe na pierwszy rzut ucha elementy jak szeroko pojęty nowoczesny metal i różne odmiany muzyki elektronicznej (między innymi Breakcore). Wszystko to dodatkowo zaprawione wręcz barokowym klimatem (wiem, że to brzmi trochę dziwnie, ale to określenie chyba najlepiej tui pasuje). Początkowo był to solowy projekt, za który był w całości odpowiedzialny multiinstrumentalista Gautier Serre. Obecnie w składzie jest także dwoje wokalistów i perkusista. Dobra i dość oryginalna muzyka - polecam wielbicielom wszelkiej maści muzycznych dziwadeł i eksperymentów.






BC: https://igorrr.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 4 lata temu

Znam debiut Moisissure, który poznałem tuż po premierze - jak o tej kapeli jeszcze pewnie nikt w kraju za bardzo nie słyszał - badając po kolei wszelkie awangardy. Teraz już projekt jest raczej znany, ale mi się to znudziło bardzo prędko.

Ale ja nie lubię / nie dzierżę baroku.

Reszty nie sprawdzałem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#3

yog 4 lata temu

W piątek wyszedł nowy album Spirituality and Distortion, gdyby ktoś był zainteresowany:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#4

pit 4 lata temu

Nadal mocno trzymają się neoklasycznej polewy.

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”