Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Tekton Motor Corporation

Hajasz 3 lata temu

Obrazek
Tekton Motor Corporation to bardzo dziwny twór, który powstał we wczesnych latach 90-tych w Jugosławii na terytorium obecnej Słowenii.

Zespół był bardzo często porównywany do Laibach co było kompletną bzdurą bo muzycznie tworzył taki dziwny klimatyczny industrial mocno powiązany z... wyścigami samochodowymi. Wydali dla pododdziału Peaceville dwie płyty i EPkę a sama wytwórnia podpisała z zespołem kontrakt słysząc tylko jeden utwór. Panowie zawsze występowali w kostiumach nawiązujących do kierowców rajdowych itp.

Skład:
Branko Mirt
Goran Majcen

Dyskografia:
1994 - Untitled [EP]
1994 - Human Race Ignition
1996 - Champions

Tu wspomniany w temacie o Sonic Violence sampler z ciekawymi zespołami, na którym to także pierwszy raz usłyszałem Tekton Motor Corporation:

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny

Nucleator 3 lata temu

Mimo, że naprawdę rzadko słucham muzyki odległej od metalu, zaintrygowały mnie te próbki, co wrzuciłeś tu, @Hajasz. Może dlatego, że lubię spędzać niedzielne przedpołudnia, gapiąc się 2 godziny na transmisje wyścigów Formuły 1. Chętnie sprawdzę, z czym się to je.
Ryszard pisze:
2 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Dobry trip to jest, grand prix techno pierwszej wody :D Ja tam nie lubię F1, ale tutaj to te kwasowe bity jak złoto leżą pod ten ryk silników. Bekowa koncepcja strasznie, ale z pewnością im się udało. Brzmi to jak koncert Tiesto na Le Mans, czyli wielkie zwycięstwo.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Fajne.

W tej konwencji wyszło jeszcze:

Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”