Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Re: MZ.412

#51

Lis 4 mies. temu

Dostałem i się pochwalę. Prezent od Dziadka Mroza z północy.
Obrazek

Po 22 latach koszulka dołączyła do płyty. Podobno najlepsza płyta Szwedów, może i tak, ale chyba wolę Burning the Temple of God na której było najwięcej fanatyczno chorobliwej atmosfery.
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1013
Rejestracja: 6 lata temu

#52

Molotow 666 4 mies. temu

^ Bardzo fajny prezent.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#53

Vexatus 4 mies. temu

Ten projekt nie ma żadnej słabej płyty. Chyba najbardziej podoba mi się i najczęściej słucham "Malfeitor".
Raw Black Metal w rowie!!!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1013
Rejestracja: 6 lata temu

#54

Molotow 666 4 mies. temu

"Nordik Battle..." to mój ulubiony. Chociaż całość dyskografii to już klasyka!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#55

Vexatus 4 mies. temu

Molotow 666 pisze:
4 mies. temu
"Nordik Battle..." to mój ulubiony.
Jedna z najlepszych. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#56

Lis 4 mies. temu

Malfeitor też zajebisty, i mocno chorobliwy. Mam to drugie wydanie z Cold Meat cmi107 z 2001 roku, z trzema dodatkowymi utworami- zwłaszcza Fire miażdży, z wykorzystanym cytatem z Twin Peaks
Through the darkness of future past, the magician longs to see, one chance out between two worlds, fire walk with me!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#57

Vexatus 3 mies. temu

Dzisiaj "Nordik Battle Signs" będzie intensywnie badana w wersji normalnej i remasterowanej rozszerzonej. :twisted:
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#58

Vexatus 3 mies. temu

Lis pisze:
6 lata temu
Ciekawe są też płyty wydawane pod nazwą Vargr, gdzie łączy raw black metal i noise. Moja ulubiona to Maria Orsic Trilogy i kompilacja Bedrovlig.
U mnie to zależy od nastroju, ale Vargr nie za bardzo mi podchodzi i rzadko słucham. Dzisiaj wspomniana trylogia wspomniana leciała/leci, ale jakoś szczególnie nie zachwyca, bo to głównie HNW.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#59

Vexatus 2 tyg. temu

Vexatus pisze:
4 mies. temu
Molotow 666 pisze:
4 mies. temu
"Nordik Battle..." to mój ulubiony.
Jedna z najlepszych. :)
Kręci się dzisiaj u mnie ten płyt. Niby chyba najspokojniejsza płyta MZ.412, ale jest klimat. :)
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”