Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 tyg. temu

Boguś dobrze prawi Scat, Horse i Love jest jak wielka trójca a potem to zwykłe szukanie chuja do dupy ale nie jestem od tego aby zabronić komuś jak się podoba.
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 3 tyg. temu

Hajasz pisze:
3 tyg. temu
Boguś dobrze prawi Scat, Horse i Love jest jak wielka trójca a potem to zwykłe szukanie chuja do dupy ale nie jestem od tego aby zabronić komuś jak się podoba.
Hajasz pisze:
3 lata temu
Coil bardzo słabo do mnie przemawia. Z całej dyskografii jedynie Horse Rotorvator mogę posłuchać bez zmęczenia.

Nie żebym się czepiał, bo zdanie zawsze można zmienić.
Zmieniłeś?
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 tyg. temu

Chłopaki zabarykadowali się w solarnym okresie. Nie dla nich muzyka księżycowa i potęga Bogini. Nie popieram, ale rozumiem.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 tyg. temu

kurz pisze:
3 tyg. temu
Hajasz pisze:
3 tyg. temu
Hajasz pisze:
3 lata temu
Coil bardzo słabo do mnie przemawia. Z całej dyskografii jedynie Horse Rotorvator mogę posłuchać bez zmęczenia.

Nie żebym się czepiał, bo zdanie zawsze można zmienić.
Zmieniłeś?
Towarzyszu @kurz absolutnie nie chociaż ze Scat dalej toczę siłowanie i zawsze przegrywam natomiast Love dosyć często w tym roku leciało co nie zmienia faktu, że Horse jest najlepszy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 3 tyg. temu

U mnie właśnie w słuchawkach Musick for play In The Dark i no ja pierdolę po prostu, ryje mi to całe ciało.
Spróbuj tej żrącej maści.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 tyg. temu

Znam bardzo dobrze ten album, lubię posłuchać ale muszę mieć nastrój i warunki bo ostatnio słuchałem jakoś latem w nocy a za oknem jakiś skurwiel popierdalał kombajnem po polu i klimat poszedł się walić.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 3 tyg. temu

kurz pisze: U mnie właśnie w słuchawkach Musick for play In The Dark i no ja pierdolę po prostu, ryje mi to całe ciało.
Spróbuj tej żrącej maści.
Hajasz pisze:
3 tyg. temu
Znam bardzo dobrze ten album, lubię posłuchać ale muszę mieć nastrój i warunki ...
Mnie Musick for play In The Dark aż tak bardzo to nie ryje i podobnie jak @Hajasz muszę mieć nastrój na taką muzę, przy wymienionej zaś wcześniej trójcy, nie potrzebuję ni dnia, ni odpowiedniego nastroju — jest to muza uniwersalna, wchodząca równie dobrze zawsze, a jak coś tam mi ją nieco zakłóca, mogę zawsze sowicie pogłośnić i po problemie.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 tyg. temu

kurz pisze:
3 tyg. temu
U mnie właśnie w słuchawkach Musick for play In The Dark i no ja pierdolę po prostu, ryje mi to całe ciało.
Ten efekt 3D, nie? Taki sam wykorzystali na "Time Machines", chociaż w tym przypadku postprodukcja była minimalna.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 3 tyg. temu

pit pisze:
3 tyg. temu
efekt 3D … postprodukcja
Hmm, ciekawe rzeczy Pan opowiadasz, nie wiem nic na ten temat, ale widząc jak lubili zmieniać swoje utwory, to coś pewnie jest na rzeczy. Zresztą narzędzia nieistotne, efekt końcowy się liczy, a tu no jest potęga. Wszedłem do tego oceanu, który wydawał mi się niezrozumiały, i cóż nadal w większości jest, ale jak tam barwnie i ile ukrytych skarbów leży.

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”