Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Lustmord

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Dark Ambient.

Brian zdaje się lekko odstaje od rzeczywistości pojmowanej przez na przykład @czip, @czit, itp..... ale nie o tym mowa.

Chłop pochodzi ze wsi, mam na myśli Briana, nagrywa se od paru lat jakieś szumy, plumki i inne pierdoły w jaskiniach, bunkrach tudzież pustych słoikach po ogórkach.

Lubie rzucić uchem, zwłaszcza kiedy wpycham sobie do nosa kawałki suszonego kału.

Lineczka jeśli ktoś nie czai tematu: https://lustmord.bandcamp.com/music
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Lubię, zwłaszcza wszelkie kolaboracje, wersje na żywo, rzeczy z gitarami Jonesa i Buzzo. Wczesny industrial zebrany w "A Document Of Early Acoustic & Tactical Experimentation" też jest miły.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

W całości z albumów to chyba tylko Stalkera z Robertem Richem słyszałem. Jest to zajebiste, ale dosyć męczące w tym swoim mroku i raczej ciężko się tego słucha jako tło, bo mocno niepokojące te kompozycje. Poziom muzyczny niezmiernie wysoki, jednak ja lubię jak muza mi sprawia przyjemność, a o Stalkerze ciężko to powiedzieć ;) Dlatego mało słuchałem.

Można sobie posłuchać:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

Paradise Disowned i Heresy to najlepsze co nagrał Lustmord. Reszta to zwykłe sztuczne męczenie dźwiękami.
GRINDCORE FOR LIFE
PanLisek
Moderator globalny

PanLisek 2 lata temu

Legenda i bezsprzecznie ekstraklasa dark ambient. Wstyd nie znać. Słabej rzeczy nie popełnił. Moje ulubione to kapitalne The Monstrous Soul, The Place Where The Black Stars Hang i Stalker, czyli klasyka. Dalej równie świetne [Other] z gościnnym udziałem Buzzo, Jonesa, Turnera i Paula Haslingera (razem z Other Dub), i ostatnia Dark Matter, wykorzystująca dźwięki z przestrzeni kosmicznej, szumy, echa, rejestrowane między innymi w obserwatoriach Arecibo czy Atacama Large Millimeter Array. Do tego kolaboracja z Melvinsami czyli Pigs of the Roman Empire czy remiksy dla innych artystów (Tool, Puscifer). Warto też wspomnieć o dziś już trochę zapomnianym Arecibo i płycie Trans Plutonian Transmissions (kosmos bardziej eksperymentalnie). Niestety nie dane było mi usłyszeć kolejnych projektów, Terror Against Terror i Isolrubin BK.
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Paradise Disowned i Heresy to najlepsze co nagrał Lustmord. Reszta to zwykłe sztuczne męczenie dźwiękami.
Heresy to jego opus magnum, ale pózniej popełnił również kilka niezłych rzeczy, choćby Other.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Brian pojawia się też w kilku utworach na "CTI ‎– Core - A Conspiracy International Project". To projekt Chrisa Cartera i Cosey z Throbbing Gristle. Grał też z nimi w T. G. T. (The Genetic Terrorists), ale tego w ogóle nie słyszałem.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 2 lata temu

Dla mnie legenda i najlepszy twórca dark ambient. Słyszałem już całą dyskografię i co raz chętnie do różnych albumów wracam, w sumie to ze 3-4 materiały są nieco słabsze, odstające od reszty (w tym głównie te początkowe). Pozostałe trzymają poziom. Polecam zdecydowanie słuchać na słuchawkach, w skupieniu, po ciemku i z odpowiednią głośnością. Poza tym jeden z tych nielicznych artystów po których miałem zajebiste koszmary senne, jak usnąłem w trakcie słuchania. U mnie najwyżej stoją "Heresy" i ostatnie dzieło mistrza tj. "Dark Matter", a zaraz za nimi tylko odrobinkę słabsze są "Paradise Disowned", "The Place Where the Black Stars Hang", nagrany wspólnie z Robertem Richem "Stalker", "Carbon/Core" i "Heretic".
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Chciałem tylko dodać zdjęcie Artysty.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin miesiąc temu

19.01.2019 czyli niedawno,sie plyta wydala.

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”