Awatar użytkownika
Sabbataj_Cwi

Re: Rammstein

Sabbataj_Cwi 2 tyg. temu

O a ja nawet nie wiedziałem, że wyszło coś nowego. Poprzedniej płyty do tej pory nie przesłuchałem.
Szalom Alejchem
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 2 tyg. temu

Jednak przedwcześnie ponarzekałem na nowy album. Jest tu sporo dobrych kawałków. Nieco spokojniej, czasem w tonacji sentymentalnej, ale nie ma ryzyka, by zainwestować w ten album. Trochę klimatu z płyt poprzednich z naciskiem na album Rosenrot i Reise Reise. Kusi mnie opisanie poszczególnych kawałków, bo wtedy lepiej to można pojąć, skąd ta zmiana zdania u mnie. Ale to też efekt singlowego Zeit, który mocno się wrył w pamięć. Ale tak naprawdę na płycie jest o wiele więcej lepszych kawałków. Meine Tranen chociażby. Niby znany doskonale Rammstein, ale w tej mieszanej konwencji. A kolejny Angst bardzo motorycznie rozwija dobry "lot". Miłego dnia. ;-)
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 2 tyg. temu

Płyta w stylu Rosenrot, tylko chyba mniej przebojowa. Brzmienie jak zwykle u Niemców, perfekcyjne. Poprzednia jednak nieco lepsza.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 3 dni temu

Najbardziej ten album wchodzi mi od "Angst" do końca. Wspomniany wałek najbardziej mi przypomina tego klasycznego Rammsteina. Wokal Lindemanna to perełka w tych czasach, nic a nic się nie zmienił przez te lata.
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”