Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Re: €£¥₩##$#@%€£$#£

pit 4 mies. temu

Noise i bardzo krótkie loopy.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 4 mies. temu

Żeby nie było, że sam metal wrzucam - macie tu całkiem niezłą elektronikę, zasłyszaną u ziomka. To raczej do relaksu podczas "drzemki", niż na jaką imprezkę. Może nico mi przypomina Love Secred Domin erę Coil, szczególnie z takiego miksu ambient techno i glitch, tu będących dodatkiem do sennych kolaży dźwiękowych, ambientu, idm, czy jakich tam mówionych tekstów itp.

a tak poza tym to jeszcze klasyk chillu

zasadniczo chciałem się tym podzielić, ale jak już nie było nic z Funki Porcini wcześniej, to musiał być wklejony Hed Phone Sex

Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 4 mies. temu

Mówi Pan, że to takie Love's oparte na glitchu? Jestem zainteresowany.

Znasz Water Borders ‎– Harbored Mantras?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 4 mies. temu

Nie, jak napisałem, to jest jedynie element składowej mniejszości, która mi się z Coil skojarzyła, a całość opiera się na miksie ambientu i idm-u.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 4 mies. temu

Dwa albumy z dronem:

- folkowy

- na trąbce, póki co imo płyta roku w tym gatunku
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 mies. temu

Jest i nowy Vatican Shadow.

Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 3 mies. temu

Dziwaczny projekt, w którym spotykają się Luke Henshaw, Dave Lombardo i Justin Pearson, a przewodzi im... Lucien Greaves, rzecznik i współzałożyciel Satanic Temple. Jeśli ktoś ma papiery na nadanie zespołowi takiej nazwy, to właśnie oni. Należy jednak zaznaczyć, że to więcej niż gimmick i znajdziecie tu niemało interesujących dźwięków.

Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 mies. temu

Brzmi jak miks Skinny Puppy z Soft Pink Truth. Co nie jest wcale złe, ale rewolucji nie zrobili.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 mies. temu

Fajna epka. Kosmische musik, kraut na drum and bassowych beatach.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 3 mies. temu

Coś dla fanów muzyki synthowej, darkwave, elektronicznej, filmów grozy oraz soundtracków z lat 80., w których pełno inspiracji twórczością Poego i Lovecrafta. Jednym słowem róg obfitości.

https://youtube.com/playlist?list=PLt3_ ... XSQHILXuR2
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 mies. temu

"Deep listening" na sowieckim syntezatorze modularnym. So much art. Dla mnie brzmi jak połączenie Pauline Oliveros z "The Universe Is A Haunted House".
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit miesiąc temu

- typek nęci Plotkinem, Cronenbergiem i nawiązaniem do najcięższego albumu Coil w tytule płyty, ostatecznie nie dostarcza tego czego się spodziawałem, ale i tak jest dużo, dużo lepiej od dajmy na to: ostatnich dzieł Ulver, jeszcze będę wracał

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”