Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Re: €£¥₩##$#@%€£$#£

pit 3 tyg. temu

Będzie słuchane.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 tyg. temu

kurz pisze:
3 tyg. temu

Kapela ze wsi Płock stworzyła na tym albumie muzę osadzoną gdzieś pomiędzy Scorn i Execution Ground Painkiller. Mnie zmiażdżyli.
Good stuff. Zgoda co do Scorna, Painkiller podmieniłbym wpływami takich panów jak Jon Hassell i Nils Petter Molvær. Poza tym słyszę trochę glitchu i takich tam. Laswella w sumie też, ale z innych projektów niż Painkiller.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 2 tyg. temu

Kozioł pisze:
2 tyg. temu
Dobre w chuj.
pit pisze:
3 tyg. temu
Niestety, na następnych albumach ekipa nie powtórzyła tej mocy, nie są złe, ale nie mają tego emocjonalnego pierdolnięcia co debiut.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 tyg. temu

- krajowy idm / techno
- dub ambient, "each mangled clang and rippling pool of bass allowed to reverberate its full flickering waveform"
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz tydzień temu

Sporo w tym ambientu, mrocznego i niepokojącego, ale też nieplastikowy bit i różne inne rzeczy. Eklektyczne w chuj, ale coś w sobie ma. Muszę obadać twórczość Christopha De Babalona (jak to cudacznie brzmi, tak na boku) szerzej. Akurat dla tej płytki If You’re Into It I’m Out of it bandcampa nie ma, jest np. tuba.

Kanał na BC ogólnie jest:

https://christophdebabalon.bandcamp.com/

Będzie jechanie z koksem.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 3 dni temu

Dobre to jest. Bez mroku, bez ciemności i zła. Czysta magia zaklęta w dzikim sercu ziemi. Dla wrażliwych inaczej.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 3 dni temu

Edit w konsekwencji uwagi Pioniera na PM.

Sorki za post pod postem, wkleiłem go w taki sposób, aby przekazać wyjątkowość i piękno tego utworu. Brak komentarza pod nim był spowodowany trudnością w opisie wrażeń, jakie u mnie spowodował.

Edit 2. Już bardziej swój. Zaczynam powoli rozumieć wklejki bez komentarzy. Ale może tez tylko mi się tak wydaje

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”