Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Mick Harris

pit 2 lata temu

https://www.discogs.com/Monrella-Proces ... e/12196289 - nie mam pojęcia czy nowa Monrella jest już w produkcji, na razie robią wznowienie dwóch pierwszych EPek

https://twitter.com/RealMickHarris

Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

Tego Pana to powinienem wielbić i wynosić pod niebiosa ale jakoś z jego muzyką kompletnie mi nie po drodze !!! Od Scorn po setki innym projektów stwierdziłem w końcu, że nie przeskoczę tego i poddałem się. A co ciekawe przecież wszystko co wydawało Earache w latach 90-tych kupowałem w ciemno bo na 100% były to ciosy. A pod literką S jak Scorn stoi tylko Lick Forever Dog i Evanescence. Z resztą projektów podobna sprawa i chyba nie zanosi się aby każdy nowy projekt Pana Harrisa mi się z automatu spodobał. Chociaż Fret ciągle czeka w kolejce bo coś tam słyszałem i nawet fajne było natomiast z Monrella chyba się nie polubimy bo brzmi to strasznie syntetycznie i sztucznie. Takie czasy.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Od Lull, Somnific Flux, Mesmeric Enabling Device też się odbiłeś?

Co do Monrelli, cóż to techno.
Smurfs don't lay eggs! I won't tell you this again! Papa Smurf has a fucking beard! They're mammals.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 2 lata temu

W ramach brakującego w poście otwierającym wątek pomniejszego opisu, dla nie wtajemniczonych - w skrócie o twórczości Micka (do roku 2004) taki zgrabnie sporządzony artykulik
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

pit pisze:
2 lata temu
Od Lull, Somnific Flux, Mesmeric Enabling Device też się odbiłeś?
Po Lull to mnie do dzisiaj głowa boli. Reszty chyba nawet nie słyszałem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Po Lull to mnie do dzisiaj głowa boli.
Pomijając "Journey Through Underworlds" ten projekt jest utrzymany w tak delikatnym i klasycznym stylu, że naprawdę tego nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

Chyba pokonuje mnie długość kawałków bo wysiedzieć po 20-30 min na utwór to nie lada wyzwanie.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Na "Moments" umieścił 99 tracków każdy w okolicach pól minuty, minuty. Czyżby chwyciła go chwilowa nostalgia za czasami Napalm Death?
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

pit pisze:
2 lata temu
Na "Moments" umieścił 99 tracków każdy w okolicach pól minuty, minuty. Czyżby chwyciła go chwilowa nostalgia za czasami Napalm Death?
To też widziałem i zastanawiałem się czy to jeden kawałek, który odtwarzacz CD pokazuje jako 99 osobnych czy faktycznie jest tak jak piszesz.

Dodatkowo wszystko opatrzone Untitled :?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 2 lata temu

Niektóre sprawiają wrażenie podzielonych fragmentów jednego utworu, ale większość brzmi jak nagrywana osobno.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 4 mies. temu

- robisz mix, mieszasz ambient oraz jungle z Machetazo itd. i kto tutaj jest szalony?

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”