Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6026
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

African Imperial Wizard

Vexatus 2 lata temu

Obrazek
Wczoraj na profilu BC Tesco Organisation pojawił się pierwszy pełniak pochodzącego z Republiki Angoli projektu African Imperial Wizard. Do tej pory projekt miał na koncie tylko EPkę z trzema kawałkami i wreszcie dorobił się dużego wydawnictwa. Nie będę się za bardzo rozpisywał, bo nie znam się na tego typu klimatach i nawet prezentowanego stylu za bardzo nie umiem nazwać, ale słucha się tego doskonale. :)
African Imperial Wizard was secretly founded in the northern districts of the old low town of Luanda, the day after the ceasefire between the government of the Popular Liberation Front of Angola and the rebels of the National Union for Independence was signed. The music producers immediately focused on the struggle against the colonial military oppression, the pillage of a tyrannized people turned into slaves for centuries and the vengeance of a young generation in perdition.
Dyskografia:
2019 - Cetshwayo Kampande [EP]
2021 - IsandhlwanaBC: https://tescogermany.bandcamp.com/music
Discogs: https://www.discogs.com/artist/7476089- ... ial-Wizard
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5362
Rejestracja: 6 lata temu

pit 2 lata temu

Bardzo przyjemnie się tego słucha już przy pierwszym kontakcie.

Mi się ta muzyka kojarzy z "As the Veneer of Democracy Starts to Fade" i Muslimgauze. Do tego więcej tribalu, ambientu, Afryki i prawdopodobnie sporo cudzych sampli.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5362
Rejestracja: 6 lata temu

pit 9 mies. temu


Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”