Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6278
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

DomJord

#1

Vexatus 7 mies. temu

Obrazek
DomJord to projekt, za który odpowiedzialny jest Arioch znany głównie z Marduk i Funeral Mist. DomJord nie ma nic wspólnego z metalem - mamy tutaj do czynienia z muzyką elektroniczną, której nawet nie będę próbował nazwać, bo się na tym nie znam. :) Niech się wypowie ktoś bardziej obeznany z tematem. Słucha się tego całkiem spoko. Na koncie do tej pory chyba tylko dwa materiały.

Dyskografia:
2020 - Sporer
2020 - Gravrost




Discogs: https://www.discogs.com/artist/7702663-DomJord
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Blind 7 mies. temu

O muzyce nie napiszę nic, bo nie słuchałem, ale sam Arioch opisał ją tak w wywiadzie dla Bard Methodology:
Very melodic, fairly repetitive, somewhat minimalistic – pulsating and hypnotic, lots of contrast, lots of texture and, as just stated, all electronic… and not that I want to tell people how to listen to music, but this is lay-down-close-your-eyes-and-float-away-music. In other words, the complete opposite of everything I’ve ever released, performed, or taken part of before.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#3

pit 7 mies. temu

Tak po prawdzie, to brzmi jak kolekcja demówek.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Lis 7 mies. temu

To chyba będzie dungeon synth. Jak dla mnie obie płyty świetne, niestety pierwszej nie ma już nawet na bandcampie, jak ktoś ma link gdzie można pobrać to byłoby fajnie gdyby się podzielił. Jak nie to kupie cd, ale płyt nie słucham, kupuję żeby były na półce, i trzeba będzie przerabiać na flac, więc ściągnąć byłyby prościej. Chyba już o tym pisałem, albo mi się śniło, nie pamiętam.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#5

pit 7 mies. temu

Ja bym powiedział, że to coś w stylu wykonawców ze średniego poziomu Cold Meat. Tylko bardziej "organiczne", co zaliczam na plus.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Lis 7 mies. temu

Dobry pomysł na rzeźbienie w tej niby infantylnej formie, takiego właśnie retro dark ambientu.

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”