Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

Re: POWER ELECTRONICS / DEATH INDUSTRIAL / HARSH NOISE

#101

Lis rok temu

Wędrowycz pisze:
rok temu
pit pisze: Mogę tylko doradzić sprawdzenie całej dyskografii, razem z kompilacjami i albumami wydawanymi pod inną nazwą.
Tak też planuję, choć się zejdzie napewno. Dotąd też nie skończyłem przerabiać opasłej dyskografii Current 93, a w przypadku Coil tak na oko będzie podobnie.
Daj znać jak ci poszło. Dla mnie Coil to najbardziej przereklamowana grupa na świecie, nie słyszę w tym żadnego a tak często przypisywanego im geniuszu, a jedynie zlepek przypadkowych dźwięków, choć próbuje co jakiś czas od kilkunastu lat.

Tagi:
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#102

Lis 7 mies. temu

Obrazek

Takie klimatyczne zdjęcie. Ciekawe co by powiedzieli ci modele po wysłuchaniu Paranoia.
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#103

Derelict 7 mies. temu

A to jest z redbubble. Tam każdy t-shirt jest chyba przez jakie ai nakładany na tego uśmiechniętego chinolka i mulatkę.
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#104

Lis 7 mies. temu

Tak podejrzewałem, mimo to i tak zabawnie to wygląda.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#105

Lis 4 mies. temu

W Tesco wyszła reedycja 2xLp Himukalt Come October, wzbogacona o 4 dodatkowe utwory. Industrial/Power Electronics. Jedna z lepszych płyt nowej fali PE. Tematy kręcą się w okół degeneracji ludzkiej psychiki, śmierci, kobiecego ciała, czyli wszystko zostaje w rodzinie. Himukalt jednak na tle innych wyróżnia bardziej eksperymentalne podejście ukierunkowane na tworzenie atmosfery rozkładu i bardziej fabrycznych struktur niż typowego hałasu.



Znajdę później chwilę to uzupełnię wpis o kilka fajnych rzeczy które ostatnio słuchałem.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#106

Vexatus 4 mies. temu

Lis pisze:
4 mies. temu
Znajdę później chwilę to uzupełnię wpis o kilka fajnych rzeczy które ostatnio słuchałem.
No to fajnie, bo często coś nowego fajnego dzięki Tobie odkryję. Na przykład taki Himukalt minutę temu. :) Właśnie jest słuchane.
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#107

Lis 4 mies. temu

Ruskie mają w dobrej jakości, jak chcesz mogę podesłać link na priv.
Do odsłuchu można przejrzeć jeszcze Instagrama Kärkkäinen https://instagram.com/himukalt?igshid=NGVhN2U2NjQ0Yg==
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#108

Vexatus 4 mies. temu

Mam w jakości 320kbps i mi wystarczy. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#109

Lis 4 mies. temu

Najczęściej słuchana ostatnio rzecz to była kolaboracja Alfarmania & Proiekt Hat. Część Alfarmania to Kristian Olsson, 1/3 Survival Unit. Mamy tu doczynienia z monotonnym, szumiącym powerelectronics/deathindustrial w starym szwedzkim stylu, tak jak lubię, jest duszno, gęsto i upiornie. Mam jeszcze jedną ich wspólną robotę pod tytułem Furyfication, ale nie słuchałem.



Ostatnio leciało też sporo wspomnianej wyżej Carte Blanche Genocide Organ i Prurient, i problem mam taki że chyba padłem ofiarą własnych oczekiwań. Po takich nazwach człowiek oczekuje bóg wie czego, a dostaliśmy płytę która jest połączeniem typowego GO i typowego Prurient (o ile P może być typowy). Muszę wrócić do tego za jakiś czas, podobnie miałem z The Bug & Earth, która na początku mnie zawiodła, a dziś uważam że jest doskonała, tak płyta jak i epka.

Mam też trochę takie małe odkrycie, z którym dopiero się zapoznaję, amerykański Abjection Ritual i płytę Soul Of Ruin, Body Of Filth. Ponoć identyfikują się jako death industrial, ale wspomniana płyta to przesiąknięty diabłem mix di, ritual ambient i doom metalu. Jeśli ktoś lubi T.O.M.B. czy Sutekh Hexen może sięgać w ciemno, tak grają chyba tylko w stanach, nawet okładka w stylu Wresta, nie zdziwił bym się gdyby był autorem.


Vexatus pisze: No to fajnie, bo często coś nowego fajnego dzięki Tobie odkryję. Na przykład taki Himukalt minutę temu. :) Właśnie jest słuchane.
Ok, to będę co jakiś czas coś wrzucał. Zima to pora gdzie leci praktycznie tylko black metal i industrial. Jestem trochę sfiksowany na punkcie łączenia muzyki z warunkami atmosferycznymi, takie zboczenie :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17533
Rejestracja: 7 lata temu

#110

yog 4 mies. temu

Lis pisze:
4 mies. temu
(...) nawet okładka w stylu Wresta, nie zdziwił bym się gdyby był autorem.
I jest.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#111

Lis 4 mies. temu

Tak myślałem, tylko nie chciało mi się grzebać za tym :)
Ci szataniści w usa to chyba jedna banda.

Edit. A faktycznie, jest na discogs wymieniony.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#112

Vexatus 4 mies. temu

Lis pisze:
4 mies. temu
Mam też trochę takie małe odkrycie, z którym dopiero się zapoznaję, amerykański Abjection Ritual i płytę Soul Of Ruin, Body Of Filth.
No i widzisz... Abjection Ritual nie znałem, a się zapowiada bardzo spoko. Zaraz będzie słuchane wszystko kolejno od pierwszego materiału! :) Resztę projektów znam.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#113

Pioniere 4 mies. temu

Z Abjection Ritual przeleciały już trzy albumy: ostatni There Is a Wasteland and It Is Us, przedostatni Soul Of Ruin, Body Of Filth i ten wydany na CDr, Psychiatric Failures. Najlepiej wszedł przedostatni, gdyż najwięcej nań elementów metalu, perkusja grająca też rytmy, a nie plumkające uderzenia, jedynie gdzieś w tle.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#114

Lis 4 mies. temu

No ja znam tylko ten przedostatni, resztę sprawdzałem na wyrywki, czyli faktycznie reszta to sam death industrial?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#115

Pioniere 4 mies. temu

Lis pisze:
4 mies. temu
No ja znam tylko ten przedostatni, resztę sprawdzałem na wyrywki, czyli faktycznie reszta to sam death industrial?
Nie w jednolitej formie, bo występują plamy ambientu i jakieś drobne bliżej nieokreślone odgłosy na ostatniej, ale ogólnie tak.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#116

Lis 4 mies. temu

Czyli typowo po amerykańsku, oni tam tak łączą industrial z ritual i dark ambient, jakby faktycznie tymi dźwiękami chcieli diabła przywołać. Lubię tę ich scenę.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#117

Vexatus 4 mies. temu

Całkiem ciekawy projekt. Na każdej kolejnej płycie coraz więcej metalowych elementów. Na "Soul Of Ruin, Body Of Filth" momentami już niezła przyciężkawa jazda, choć utrzymana w klimacie całości. Będzie jeszcze słuchane.
Raw Black Metal w rowie!!!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#118

HUMAN 4 mies. temu

@Lis Też dzięki za Himukalt. Można to kupić na cd?
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#119

Pioniere 4 mies. temu

HUMAN pisze:@Lis Też dzięki za Himukalt. Można to kupić na cd?
W takiej formie jak na powyższym BC masz tylko digital lub winyl. Pierwsze siedem utworów z BC wydane było na CD jako re-wydanie oryginalnego albumu z FLAC, po re-masteringu i poszerzone o utwór 7 z BC. Pozostałych trzech bonusów nc CD nie ma. Obecna (jedyna oferta) CD na Discogs to ponad 52 $ z wliczoną przesyłką.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#120

HUMAN 4 mies. temu

No trudno za drogo a Imperial Trumphant pewnie tańszy to może sobie sprawię .
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#121

Lis 4 mies. temu

Jeśli podoba się Himukalt to może podejść też Anemone Tube i Human Larvae, to też taka nowa fala PE, o jednym zakładał zdaje się wątek Vexatus

Kompilacja hołd dla Łowców Na Śniegu, mojego ulubionego obrazu Bruegela


Cześć pierwszej części kompilacji Epicurean Escapism. IRM, Anemone Tube i Human Larvae ze wspólnym utworem
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#122

Lis 4 mies. temu

Obrazek

Wczoraj na słuchawkach w plenerze kultowa kompilacja Death Odors III. Mieszkam w pięknej okolicy, bagna, lasy, wrzosowiska, więc podróż niczym śladami wizji lokalnej.

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#123

Vexatus 4 mies. temu

Lis pisze: Obrazek
Bardzo fajne krajobrazy. Druga fotka mega! Tylko jakiegoś utopca brakuje... ;) Kompilacje dzisiaj będą słuchane.
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#124

Lis 4 mies. temu

Trochę dalej są też takie gęste lasy podmokłe, a jak rzeka wylewa to już w ogóle wyglądają jak w Luizjanie. Gdyby gdzieś miała zamieszkać wiedźma to na pewno tutaj. Chodzę tam muzyki słuchać, a za nastolatka raz mało się nie utopiłem w bagnie, jak wpadłem na pomysł łazić w środku nocy :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#125

Vexatus 4 mies. temu

Bardzo klimatyczne krajobrazy!
Lis pisze:
4 mies. temu
jak rzeka wylewa to już w ogóle wyglądają jak w Luizjanie.
Jak w Luizjanie to chyba nie do końca, bo inny klimat, inne drzewa i roślinność, no i krokodyla chyba u siebie na spacerze nie spotkasz... ;)

EDIT: Albo raczej aligatora... Nie pamiętam. Jednego z nich... :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#126

Lis 4 mies. temu

No może nie dosłownie tak samo, ale mniej więcej :)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#127

Vexatus 4 mies. temu

Bardzo dobra ta kompilacja. Na wszystkich trzech częściach bardzo znane i doceniane projekty. Znalazły się też chyba trzy nazwy, których wcxeśniej nie słuchałem.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5501
Rejestracja: 6 lata temu

#128

pit 3 mies. temu


psych noise
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#129

Derelict 3 mies. temu

Ash Ra Tempel?
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5501
Rejestracja: 6 lata temu

#130

pit 3 mies. temu

Ash Ra obrabia inny ogródek.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#131

Vexatus 3 mies. temu

Haare całkiem spoko. Teraz wlazłem na BC i widzę, że całkiem sporo materiałów nastukane...
Raw Black Metal w rowie!!!
4-HO-MiPT
Posty: 64
Rejestracja: 4 mies. temu

#132

4-HO-MiPT 3 mies. temu

Kilka projektów gorenoise / harsh noise:




Reszta:
► Pokaż




Szczególnie polecam 1-800-Babylon - dobry klimat wytworzony. Split Charlie Allen/Asking For It ma za to chrupiące tekstury masakrujące neurony.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#133

Vexatus 3 mies. temu

4-HO-MiPT pisze:Kilka projektów gorenoise / harsh noise:
Bendzie suhane!
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#134

Lis 2 mies. temu

Polecam sprawdzić Harmony Of Struggle i Lugola. Oba gościa z Whalesong.
Pierwszy to bardziej klimatyczny power electronics/death industrial, poruszający tematy społeczne, systemy w których nieludzkie zachowania stają się normą

Drugi to soniczny noisowy atak, rozrywający mięśnie i miażdżący kości
4-HO-MiPT
Posty: 64
Rejestracja: 4 mies. temu

#135

4-HO-MiPT 2 mies. temu

To drugie to kompletnie bessessnowna muzyka opierająca się na na maksa przesterowacnyh dźwiękach perkusyjnych (stopa jak mniemam, i na to wszytko położony jest jakiś vocal, który niby ma nieść jakąś głęboką treść?

Jak dla mnie niesłuchalne gówno do kwadratu dla muzycznych psycholi. W tej muzie nie ma ni ciekawego, ani ciekawych dźwiękowych tekstur, sound designu, fajnych synthów. W wielkim skrócie - NIC CO POZWALA POPUDZAĆ WYOBRAŹNIĘ..

Drugi (pierwszy w kolejności w poście) projekt o stokroć lepszy, Mamy industrialny klimat, dźwięki jakiś pracujących maszyn, jakbyśmy rozpoczynali podróż po jakieś zmechanizowanej fabryce, w której w tle przewijają się jakieś bliżej nieokreślone dźwięki mowy. Może jest to mowa kosmitów? Może przybyli na naszą planetę by przerobić na na biomasę? Fajny sound design, który sprawia, ze zwiedzamy jakąś mroczną, złowrogą nam dystopijną fabrykę utylizacji emerytowanych ZUS'owców (Bo bądźmy sobie szczerzy, żadne ufoludki nie przylecą na zniewolić, skoro mamy wystarczający burdel, w który wkręcił na Bismarck, tak więc wolę wierzyć, że niszczeni są w owej fabryce Old Templejednak dokonuje się eksterminacji chorych psychicznie emerytów, czyli de facto elektoratu pisowskiego. Koniec pierwszego utworu kończy się jakby przejściem do jądra zasilającego całą tą placówkę w energię do obsługi maszyn służących do wyniszczania w najbardziej optymalny i ergonomiczny emerytowanego barachła. Numer dwa przypomina mi pracę takich ubijaczach do pozostałości kości, które to już nie słychać odgłosów spopielanych już pisowców. Ostatni numer to wwożenie pozostałości na taczkach i wrzucanie do masowych grobów.. Kilka kompozycji poprzedzających właśnie tą odzwierciedla raczej już procesy biurokratyczne związane z całym przedsięwzięciem. Numer dziewiąty mów sam za siebie, zarówno treścią jak i nazwą utworu. Trzeba wywali wszelaką dokumentację popełnionych czynów w tej placówce.

W końcowym utworze wywózka wagonikami trwa w najlepsze, a Ja wystawiam temu albumowi ocenę 7/10, w porywcah7,5/10. raczej nie zakupię na fizyczniaku, ale będzie słuchane i inspirowane.

Za to ten Lugola to lipa toalna, takie 2,3/10 maks.
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#136

Lis 2 mies. temu

4-HO-MiPT pisze:
2 mies. temu
dla muzycznych psycholi.
Czyli idealnie dla mnie, lubię bezsensowny, monotonny harsh noise czy HNW, w którym praktycznie nic się nie dzieje. Jestem muzycznym psycholem, przyznaję się.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#137

Vexatus 2 mies. temu

Harmony Of Struggle to bardzo dobry projekt. Zdecydowanie moje klimaty. Zdecydowanie polecam! Lugola już niekoniecznie, bo to już jest Noise/PE i większość i tak oleje ciepłym moczem. Dla mnie spoko. Z projektów MIchała K. polecam jeszcze Hothing Has Changed (jest gdzieś temat na forum).
4-HO-MiPT pisze:
2 mies. temu
Jak dla mnie niesłuchalne gówno do kwadratu dla muzycznych psycholi.
Dziękuję! :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#138

Lis 2 mies. temu

Ekspertów się namnożyło na tym Brutallandzie, gdzie te stare czasy..
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5501
Rejestracja: 6 lata temu

#139

pit 2 mies. temu

4-HO-MiPT pisze:
2 mies. temu
muzyka opierająca się na na maksa przesterowacnyh dźwiękach
Brzmi jak klasyczne power electronics.

Edit. To jest klasyczne, korzenne power electronics. Bardzo ładne.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#140

Vexatus 2 mies. temu

pit pisze:
2 mies. temu
To jest klasyczne, korzenne power electronics. Bardzo ładne.
Nie znasz się! To są... czekaj, muszę sprawdzić... To są "na maksa przesterowane dźwięki perkusyjne"! Czego nie rozumiesz?!?
Raw Black Metal w rowie!!!
4-HO-MiPT
Posty: 64
Rejestracja: 4 mies. temu

#141

4-HO-MiPT 2 mies. temu

W PE wolę jednak rzeczy w których można odnaleźć coś ciekawego, równie dobrze mogę nagrać dyktafonem jak gruzini demontują mi kibel i zostanę muzykiem wielkim 10/10 klasyczne pałer elektoniks, czysta esencja, nie możesz oceniać tego nisko kucu, rozumiesz knypie? Ojciec ma boscha, zakładam zespół.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#142

Vexatus 2 mies. temu

4-HO-MiPT pisze: W PE wolę jednak rzeczy w których można odnaleźć coś ciekawego
To zupełnie tak jak ja...
4-HO-MiPT pisze:
2 mies. temu
równie dobrze mogę nagrać dyktafonem jak gruzini demontują mi kibel i zostanę muzykiem wielkim
Nie, nie zostaniesz... Poza tym nie spinaj się tak, bo forum działa głównie na zasadzie kółka wzajemnej adoracji i wsparcia w kręceniu beki z samych siebie. ;)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Derelict
Tormentor
Posty: 1120
Rejestracja: 5 lata temu

#143

Derelict 2 mies. temu

Vexiu, to się chyba nazywa projekcja. To że Ty nie masz telnetu (ale za to masz Arpanet!), jako rzekł kiedyś pewien zielony marsjanin z nickiem na literkę P.... To nie znaczy, że nikt nie ma szans. Niestety, Tobie się nie udało, ale jednak na biednego nie trafiło!
"Jeżeli black metalowcy są ludźmi, to karaluchy również nimi są"
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#144

Vexatus 2 mies. temu

Derelict pisze:
2 mies. temu
To że Ty nie masz telnetu (ale za to masz Arpanet!)
Co Ty tam wiesz... nawet ogonka nie masz. :D :D :D
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5501
Rejestracja: 6 lata temu

#145

pit 2 mies. temu

Nie mam pojęcia jak można czepiać się pe za przestery w opór i krzyki. Na tym właśnie polega power electronics.

Macie tu psych rocka w stylu lat 60 z wrzutkami w postaci power electronics i noise rocka.

Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4184
Rejestracja: 7 lata temu

#146

DiabelskiDom 2 mies. temu

Myślę, że mechanizm jest identyczny co w sytuacji, gdy technomuły krytykują koślawy, prymitywny black metal za bycie koślawym i prymitywnym, albo gdy neofickie pizdeuszostwo z miękkimi uszkami krytykuje gruzownicze death doomy za to, że nie ma w nich riffowej ekwilibrystyki.
Panzer Division Nightwish
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#147

Lis 2 mies. temu

Za dużo power electronics w power electronics :D
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#148

Vexatus 2 mies. temu

Skoro można dywagować na temat zawartości cukru w cukrze to można i na temat zawartości PE w PE... :D

Obrazek
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#149

Wędrowycz 2 mies. temu

pit pisze:
2 mies. temu
Nie mam pojęcia jak można czepiać się pe za przestery w opór i krzyki. Na tym właśnie polega power electronics.
Tutaj 100% racji :) jak mam ochotę na takie rzeczy, to dlatego że ma być soniczny terror hałasem, sprzężeniami, przesterami itd.
Btw. do tematu wrzucę coś co obecnie sprawdzam tj.włoskie Macelleria Mobile di Mezzanotte.
Tu dobry troll jakiś poszedł (przynajmniej co do wczesnej twórczości). Szukałem sobie jakiś dark jazzów nowych do sprawdzenia. A to ktoś opisał i na RYM i na forum diemilitarmusikk jako dark jazz. Pewnie na końcu to tworzą, ale wczesna twórczość to power electronics, wymieszany z noisem nieco i momentami industrialnymi wstawkami. Chciałem mieć chill, odpalam sobie "Marco Bergamo" a tu jebanie po uszach mocno :D
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6280
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#150

Vexatus 2 mies. temu

Wędrowycz pisze:
2 mies. temu
Chciałem mieć chill, odpalam sobie "Marco Bergamo" a tu jebanie po uszach mocno :D
Jest na to sposób! Weźmisz czarno kure... :D
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Industrial / Ambient / Electronic”