Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

Airbourne

#1

Vortex 7 lata temu

Obrazek
wikipedia pisze:Kapela została założona w roku 2003 w Warrnambool (Australia) przez dwójkę braci – Joela i Ryana O'Keeffe. Ten pierwszy gra na gitarze od 11 roku życia, a Ryan dostał pierwszą perkusję w tym samym wieku, kiedy to Joel miał już 15 lat. Podczas pracy w Hotel Warrnambool Joel poznał przyszłego członka zespołu, gitarzystę – Davida Roadsa. Wkrótce potem został on zaproszony do wspólnej gry. Obraz zespołu dopełnił basista, Justin Street, który dołączył do grupy w 2003 roku.
Kopia swoich starszych kolegów z AC/DC, muza z pazurem.

Albumy:
2007 - Runnin' Wild - Roadrunner Records
2010 - No Guts. No Glory. - EMI Music Australia Pty Ltd.
2013 - Black Dog Barking - Roadrunner Records
2016 - Breakin' Outta Hell - Spinefarm Records
2019 - Boneshaker - Spinefarm Records

Wikipedia (pl): https://pl.wikipedia.org/wiki/Airbourne
"Between Shit and Piss we are Born"

Tagi:
Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Soulless 7 lata temu

Jako fan AC DC cieszę się, że ktoś kontynuuje takie granie (bo co się dzieje z dinozaurami to wiadomo :cry: ) i wychodzi im to świetnie - mają refreny idealne do machania baniakiem, tak mi się spodobała Breakin' Outta Hell, że sobie kupiłem oryginałkę :D
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki
Awatar użytkownika
Chopped-Air
Posty: 30
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Chopped-Air 7 lata temu

Jak dla mnie zespół-chodzące nic. Totalne jebanie od już i tak mocno zgrzybiałego i niesamowicie nudnego od jakiegoś 77 roku AC/DC. Dyskografia na jedno przesłuchanie. Czy polecam? Każda muzyka, nawet ta zła jest warta odsłuchu bo wzbogaca o doświadczenia, ale chyba serio jest masa innej ciekawej muzyki do odkrycia i poznania poza wannabe AC/DC.
O bracia poloniści, siostry polonistki! Sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizas, kurwa, ja pierdolę!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#4

Vortex 4 lata temu

Nowy album, nic się nie zmieniło jedziemy jak AC/DC.

Obrazek
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Rock”