Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Re: Guns 'n' Roses

Zsamot rok temu

Chętnie sprawdzę, ostatnio sporo ich słucham. ;-)
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.

Tagi:
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Master Of Reality

TheAbhorrent rok temu

No ja czekam, lubię Gunsów. Ale to, to plucie na ludzi. Ciężko nawet mówić, że to ich nowy kawałek skoro Duff i Slash go nie napisali. To piosenka Dizzy'ego i Pitmana, którego tam nawet już w składzie nie ma. Axl zmienił zdanie "What can i do with a bi*** like you?" na słowo "Absurd" i tyle nowosci. Jeszcze wydadzą "Hard School" i będzie można kończyć temat kreatywności na następne kilka lat tras.
Nie cierpię pisać postów.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Pogan696 rok temu

Ten odprysk jest totalnie żałosny i nie ma startu do starych tematów.
Awatar użytkownika
blue_calx

blue_calx rok temu

Posłucham, jak nic innego akurat w radiu w pracy nie leci. Nawet lekko podgłośnie.

Aczkolwiek wkurwia mnie kult ukośnika i ogólnie ten zespół, jego kult wśród osób w jakimś stopniu ukierunkowanych na rock/metal.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork rok temu

Nowy numer zapowiadający mini-album grupy planowany na luty 2022:

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Master Of Reality

TheAbhorrent rok temu

Ten kult nie jest niczym dziwnym, skoro zespół tworzą tak charakterystyczne, wręcz archetypiczne dla rocka pokolenia dzisiejszych 40 latków postacie. Axl z bandamą, Slash z petem w cylindrze, legendy o kilkuletnim ciągu alkoholowo-narkotykowym, artystyczny przesyt w każdej postaci w teledyskach do "November Rain" i "Estranged"... ja tam się nie dziwię, że to kultowe postacie, pomniki rocka.

A te nowe materiały mnie irytują. Przede wszystkim nie są nowe, to odpady liczące ok 20 lat. W "Hard School" jest nawet oryginalna ścieżka wokalu, Axl teraz już tak nie śpiewa.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2021, 12:30 przez TheAbhorrent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork rok temu

Zgadza się. Niestety nadal uskutecznia styl Mickey Mouse. Sam numer fajny, master zbyt ugłaskany przez co traci pazur. A tu wykonanie live sprzed tygodnia. Aż przykro się tego słucha:

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Master Of Reality

TheAbhorrent rok temu

No i to pewnie jest też odpowiedź dlaczego ten zespół nic nowego nie nagrywa. Jednak Slash i Duff tworzą nową muzykę.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 3 mies. temu

11 listopada ukaże się reedycja albumów Use Your Illusion I & II. Na boks deluxe składa się 97 utworów, w tym 63, których nie wydano nigdy wcześniej.
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 3 mies. temu

Szajtan pisze:
3 mies. temu
w tym 63, których nie wydano nigdy wcześniej.
Czyli pewnie jakieś 6, 7 poprzednich wersji Chińskiej Demokracji.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł 3 mies. temu

Szajtan pisze:
3 mies. temu
11 listopada ukaże się reedycja albumów Use Your Illusion I & II. Na boks deluxe składa się 97 utworów, w tym 63, których nie wydano nigdy wcześniej.
Obrazek
koncert w a, koncert w b, koncert w C i koncert w d. te same kawałki tylko tłum inaczej się podnieca...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Master Of Reality

TheAbhorrent 3 mies. temu

Kupię wersję CD jak cena spadnie. 1600 zł to mogę inne iluzje urealnić. Ten box AFD chodzący niby w cenie 900 zł upolowałem za 180 i szczerze powiem, że i tak za dużo. Ładnie to wygląda, ale te wszystkie pierdoły w produkcji kosztują grosze (kopie biletów, jakieś drukowane fotki). Jeżeli tu poziom podobny to nie jest warto, szczególnie za taki hajs. Chociaż albumy YUI bardzo lubię.

Wróć do „Rock”