Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Re: Guns 'n' Roses

Zsamot 2 mies. temu

Chętnie sprawdzę, ostatnio sporo ich słucham. ;-)
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.

Tagi:
Awatar użytkownika
TheAbhorrent

TheAbhorrent 2 mies. temu

No ja czekam, lubię Gunsów. Ale to, to plucie na ludzi. Ciężko nawet mówić, że to ich nowy kawałek skoro Duff i Slash go nie napisali. To piosenka Dizzy'ego i Pitmana, którego tam nawet już w składzie nie ma. Axl zmienił zdanie "What can i do with a bi*** like you?" na słowo "Absurd" i tyle nowosci. Jeszcze wydadzą "Hard School" i będzie można kończyć temat kreatywności na następne kilka lat tras.
Nie cierpię pisać postów.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Pogan696 2 mies. temu

Ten odprysk jest totalnie żałosny i nie ma startu do starych tematów.
blue_calx

blue_calx 3 tyg. temu

Posłucham, jak nic innego akurat w radiu w pracy nie leci. Nawet lekko podgłośnie.

Aczkolwiek wkurwia mnie kult ukośnika i ogólnie ten zespół, jego kult wśród osób w jakimś stopniu ukierunkowanych na rock/metal.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork 3 tyg. temu

Nowy numer zapowiadający mini-album grupy planowany na luty 2022:

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
TheAbhorrent

TheAbhorrent 3 tyg. temu

Ten kult nie jest niczym dziwnym, skoro zespół tworzą tak charakterystyczne, wręcz archetypiczne dla rocka pokolenia dzisiejszych 40 latków postacie. Axl z bandamą, Slash z petem w cylindrze, legendy o kilkuletnim ciągu alkoholowo-narkotykowym, artystyczny przesyt w każdej postaci w teledyskach do "November Rain" i "Estranged"... ja tam się nie dziwię, że to kultowe postacie, pomniki rocka.

A te nowe materiały mnie irytują. Przede wszystkim nie są nowe, to odpady liczące ok 20 lat. W "Hard School" jest nawet oryginalna ścieżka wokalu, Axl teraz już tak nie śpiewa.
Ostatnio zmieniony 05 paź 2021, 12:30 przez TheAbhorrent, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mork
Tormentor

mork 3 tyg. temu

Zgadza się. Niestety nadal uskutecznia styl Mickey Mouse. Sam numer fajny, master zbyt ugłaskany przez co traci pazur. A tu wykonanie live sprzed tygodnia. Aż przykro się tego słucha:

It is time after miracles
and I am its prophet
I have not come to cure
but to bear witness decease
Awatar użytkownika
TheAbhorrent

TheAbhorrent 3 tyg. temu

No i to pewnie jest też odpowiedź dlaczego ten zespół nic nowego nie nagrywa. Jednak Slash i Duff tworzą nową muzykę.

Wróć do „Rock”