Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Re: Marilyn Manson

Szajtan 6 dni temu

Marilyn Manson opublikował klip, który wydaje się być zapowiedzią jego nowego albumu.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Tagi:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 6 dni temu

Oczyścili go z tych zarzutów o dymanie pierdziaw, co same chciały possać berło Antychrysta? No i fajnie. Maniek ostatnio schudł i nie chla już chyba. Niech się tam chłopu powodzi, nowych dokonań posłucham.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
TheAbhorrent
Tormentor

TheAbhorrent 6 dni temu

Kiedyś lubiłem MM, ale niestety jego klasyczna twórczość w moim odczuciu strasznie się zestarzała. Niedzisiejsze, chociaż wtedy nowoczesne, brzmienie, tematyka z dupy oparta o tani szok... Nie oznacza to, że jego powrót mam w dupie, bo podobały mi się jego nowsze albumy. W zasadzie na każdym było coś fajnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 6 dni temu

Glam rockowy album nadal trzyma się przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Odin Quincannon
Master Of Puppets

Odin Quincannon 2 dni temu

Jaram się. Znałem, ale nigdy nie byłem wielkim fanem. Coś pstryknęło mi w głowie dopiero przy The Pale Emperor. Mam nadzieję, że zboczek znajdzie w muzyce terapię na smutki życia doczesnego. To może być niezły album. Wreszcie chyba pojawiają się emocje. Znów.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz dzień temu

Ten klip wyżej budzi nawet lekkie nadzieje, na powrót do industrialno metalowej przeszłości, a także motywów z czasów antychrysta. Dobrze, bo może jeszcze coś go natchnęło. Nie to, że nie lubię jego późniejszej twórczości, ale smutny dojrzały pan gwiazda rocka stał się w mojej opinii zbyt grzeczny i cały czas liczę, że jeszcze coś mu się odklei i poczuje drugą młodość.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
void

void dzień temu

Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz dzień temu

Owszem, bardzo dobrze i ponownie wskazuje kierunek na powrót do korzeni. Jeszcze byłoby wskazane, żeby odpowiedni skład dokoptował. Dawni kompani się porozchodzili i rzeźbią swoje gdzie indziej.
Odium Humani Generis

Wróć do „Rock”