Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

Forthcoming Fire

#1

TITELITURY 3 lata temu

Obrazek
Nie lubię całego tego nurtu martial/industrial , choć może powinienem ze względu na światopogląd, ale brzęczenia, piski i trzaski, to ja mam w pracy. Dlatego na mojej półce nie ma też płyt Von Thornsthal, poza jedną, tą z koniem, gdzie zamiast męczyć mi uszy tarciem żelastwa, grają jak Pan Bóg przykazał na gitarce i ładnie śpiewają. Ale ten kartofel zakochany w ładnych ubraniach grał też, a może wciąż gra, nie wiem, nie chce mi się sprawdzać, w zespole, który tak na pierwszy rzut ucha wrzuciłbym do worka z gotyckimi rockami. Muzyka w stylu Sisters of Mercy, ale bardziej skomplikowana, w której niestety czuć, że wspomniany wyżej kartofel woli jednak tzw. "muzykę" alternatywną. Tu nie ma jej jednak w takich dawkach, żeby słuchały tego wyłącznie pedały, które przez cały rok ubierają się jakby obchodziły halloween, czy jak to się tam nazywa, to święto przywleczone razem z aids i narkotykami z tzw. "zachodu". Prawilnie są tu gitary i perkusja, muzyka jest rytmiczna i wpadająca w ucho, i jakkolwiek nie przepadam za taką stylistyką, ten właśnie projekt imć. kartofla o imieniu, którego wciąż nie mogę sobie przypomnieć, podoba mi się strasznie. No, może nie tak strasznie, ale na tyle, że kiedy chcę odpocząć od NSBM i Umbrtki, włączę to sobie, niech gra w tle.



Dyskografia:
1991 - Longing For Light [single]
1992 - Ekhnaton
1993 - Illumination?
1994 - Heliopolis [single]
1995 - Je Suis
1997 - Verurteilt, Gerichtet Und Lebendig Verbrannt [kompilacja]
1999 - Watching Rome Burn
2004 - In Flammen!
2005 - Siberian Summer [single]
2010 - Set The World On Fire [kompilacja]





BC: https://forthcomingfire.bandcamp.com/music
Discogs: https://www.discogs.com/artist/99939-Forthcoming-Fire
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5497
Rejestracja: 6 lata temu

#2

pit 3 lata temu

Facet spóźnił się jakieś dziesięć lat ze swoją muzyka. Na pierwszych dwóch faktycznie mocno słychać Siostrzyczki oraz Fieldsów, na dwóch kolejnych chyba weszło kanadyjskie/belgijskie electro i popowy Killing Joke.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

Udający mądrego autorze wątku:

Masz lineczkę, tak na szybko, do niby zachodniego Halloween https://en.wikipedia.org/wiki/Halloween

Odnośnie narkotyków linki nie będzie, poszukaj sam. Nie zapomnij wypić piwa. Piwo jest cool.

Muzyki FF nie sprawdzam bo Czeskie padło którym tak się masturbujesz odbija mi się do dzisiaj.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#4

TITELITURY 3 lata temu

Nie napisałeś nic od aids !
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#5

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
Nie napisałeś nic od aids !
Od Aids czy o Aids?
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#6

TITELITURY 3 lata temu

W twoim przypadku od.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#7

Pan Efilnikufesin 3 lata temu

TITELITURY pisze:
3 lata temu
W twoim przypadku od.
Oh.........................

Wróć do „Rock”