Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

The Veronicas

#1

Blind 2 lata temu

Obrazek
The Veronicas to australijska grupa tworzona przez dwie siostry bliźniaczki (Lisa i Jess Origliasso), która wykonuje pop rock. Skupię się na omówieniu drugiej płyty, a mianowicie - Hook Me Up, który jest takim szlagiem na pysk, że włos na głowie się jeży. Rozpoczyna się od totalnego hitu (SPOKOJNIE JEDEN Z NAJLEPSZYCH REFRENÓW W HISTORII MUZYKI) czyli Untouched, który jest moim pijackim hymnem. W te wakacje nic nie leciało tak intensywnie, gęsto i często jak to. Później mamy mansonowy kawałek tytułowy, by zaraz po nim te urocze i utalentowane siostrzyczki przykurwiły emocjonalnym szlagierem - This is How It Feels. No i szlagier goni szlagier. Gdy słuchaczowi wydaje się, że nie da się już genialniej to zaczyna się kolejny utwór i tak aż do końca płyty. Ciężko wybrać jeden najlepszy. Zajebista płyta.
A, i jeszcze do uber hitu 4Ever z debiutu powstały aż trzy teledyski!!! Wybrałem ulubiony.

Dyskografia:
The Secret Life of... (2005)
Hook Me Up (2007)
The Veronicas (2014)
Godzilla (2021)
Human (2021)

Skład:
Lisa Origliasso
Jessica Origliasso





Ostatnio zmieniony 28 lis 2021, 03:47 przez Blind, łącznie zmieniany 1 raz.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Tagi:
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#2

CzłowiekMłot 2 lata temu

Jak na współczesny pop, czy też pop rock całkiem spoko. Bardzo ładne te panie i przyzwoite dźwięki tworzą. Daję okejkę.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#3

dj zakrystian rok temu

Posłuchałem wyrywkowo z jewtube i nawet przyjemnie to brzmi. Pierdziawki śpiewać potrafią, choć poziom Anneke van Giersenberg to nie jest. Kawałki jakiś czas pisał im Daniel Johns z post grungeowego Silverchair. Zdolny alkoholik i utracjusz😁
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Blind rok temu

Cieszę się, że te utalentowane dziewczyny zyskują uznanie na tym forum. Wystarczy się nie opierać, nie walczyć ze sobą, tylko posłuchać, polubić. Kolejne lato i ponownie, coś czuję w kościach, że siostrzyczki będą rozdawać w playliście przy buzującym w organiźmie alkoholu.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#5

dj zakrystian rok temu

Jak już tak na prawdę popłyniesz w alko, to będziesz im pisał numery, niczym imiennik Daniel Johns. Polecam debiut i Freak Show od Silverchair. Kawał dobrego grania. Inspiracje Nirvaną, Cepami i The Doors.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#6

dj zakrystian rok temu

Przy tym alkoholokauście całym, warto też pamiętać o talerzu pożywnej zupy, po przyjęciu stu gram dobrze zamrożonej substancji😁
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#7

kurz rok temu

Idealne dla naładowanego testosteronem dwudziestoletniego kuca. Dupeczki ładne, śpiewają tez w miarę przyzwoicie, jest lepiej niż się spodziewałem.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Blind rok temu

kurz pisze:
rok temu
Idealne dla naładowanego testosteronem dwudziestoletniego kuca.
Bardzo sprytnie przekazane, że Ci się podobają!
Rośnie grono zwolenników The Veronicas. Wyczuwam zamach stanu na brutalland i przekształcenie go w oficjalny, polski fanklub The Veronicas.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#9

Czit rok temu

Mordki takie dość jak szkapy mają, niespecjalnie ładne.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#10

Blind 6 mies. temu

Gothic Summer - premiera w 2024!!!!!. Płytę roku poznamy już prawdopodobnie na początku roku.

Obrazek
Trzymaj się @Pioniere w tej Australii przy tym gotyckim lecie.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Lis
Moderator globalny
Posty: 1923
Rejestracja: 7 lata temu

#11

Lis 6 mies. temu

Tam jest że naprawiają coś pod tym samochodem czy że ktoś je najechał?

Ps. Sam chętnie bym je najechał.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#12

Blind 4 mies. temu


Jest nowy cios. Jeszcze nie słuchałem, ale na pewno jest wpierdol pierwsza liga.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#13

Blind 4 mies. temu

Posłuchałem. No i tak jak myślałem - wpierdol pierwsza liga. Oba single miażdżą energią, agresją i przebojowością. Idzie album roku 2024. Latem do piwa będzie wchodziło jak yog do empika juniora.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!

Wróć do „Rock”