Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Sisters of Mercy

TITELITURY 5 lata temu

Z tą kapelą mam bardzo miłe wspomnienia. Kasetę z jej nagraniami pożyczyła mi jeszcze za czasów licealnych korepetytorka z matmy, dupeczka starsza o kilka lat ( ja byłem w 2. liceum, ona właśnie robiła inżyniera na polibudzie ), która miała tak zaaaajebisty biust, że hormony szalały w mojej nędznej powłoce cielesnej nastolatka jak pojebane i raczej myślałem o wsadzeniu między te cycki kutasa, niż o geometrii algebraicznej. Ale nie wspomnienia cycków i sentyment sprawiają, że do dziś słucham i lubię SoM, i że jest to chyba jedyny zespół z nurtu "gotyckiego rocka" ( może poza pobocznym projektem ziutka z Von Thronsthal oraz "45 Grave" ), który toleruję. Mieli parę zajebistych szlagierów w swojej karierze, jak np. "More", czy "Dominion". W historii rocka zapisali się z pewnością, choć mam wrażenie, że dziś są niesłusznie niedoceniani i zepchnięci w cień. Sekretem jest tu głos wokalisty, automat perkusyjny i ten rockowy pazur, sprawiający, że nie smęcą. I choć wiele kapel metalowych nie przyzna się do tego, garściami czerpie inspiracje z ich twórczości.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 5 lata temu

Lubię ale bardziej to co na debiucie, pożyczyła mi też to jedna panna tyle, że młodsza od Twojej korepetytorki :mrgreen:
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 lata temu

lubię, ale się nie znam, słucham jak ktoś puszcza, dobre granie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor

pit 4 lata temu

Moim ulubionym albumem Sisters of Mercy jest Vision Thing, a to przez wysokie stężenie hard rocka w tym całym gotyku. Podobnie mam z Fields of the Nephilim - Dawnrazor >>>>>>> Elizium.
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 4 lata temu

pit pisze:
4 lata temu
Moim ulubionym albumem Sisters of Mercy jest Vision Thing
Moim tez.Reszta moglaby nie istniec.

Wróć do „Rock”