Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nirvana

#151

Wędrowycz 4 mies. temu

Najs, mnie też się skojarzyło przez moment, choć to zupełnie nie to ;) Jest to dość charakterystyczny dla śródmieścia południowego budynek z parkingiem. W tym miejscu co napis "OK" obecnie jest ten mały mural Nirvany.
ObrazekObrazek
Odium Humani Generis

Tagi:
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#152

dj zakrystian 3 tyg. temu

30 lat minęło, odkąd Kurt postanowił opuścić ten padół ziemski. Na tę okoliczność odsłuch składaków z niepublikowanymi numerami With the Lights Out. Sporo dobrego grania tam, choć nie wszystko dopracowane, no ale to wstępne wersje znanych i nieznanych utworów.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#153

Wędrowycz 3 tyg. temu

Składak elegancki, w dodatku sporo niepublikowanych, ale naprawdę dobrych wałków pokazujących niekiedy inne oblicze zespołu.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#154

dj zakrystian 3 tyg. temu

Wędrowycz pisze:
3 tyg. temu
Składak elegancki, w dodatku sporo niepublikowanych, ale naprawdę dobrych wałków pokazujących niekiedy inne oblicze zespołu.
Tam by było materiału na conajmniej dwie dobre płyty. Sappy ma aż 3 wersje, ale Kurt z żadnej nie był zadowolony. Do tego jest pierwsze demo, kompletnie inne granie od Bleach czy Nevermind.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#155

Zsamot 2 tyg. temu

Pewnie z tego nowego kierunku, co Kurt planował z liderem innej kapeli.
Swoją drogą tyle to już lat minęło... Obłęd.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Rock”