Awatar użytkownika
pit
Tormentor

Re: Nirvana

pit miesiąc temu

Dokładnie o to mi chodziło. W USA pozywanie wszystkich o wszystko wygląda na sport narodowy.

Tagi:
Awatar użytkownika
TheAbhorrent

TheAbhorrent miesiąc temu

Swoją drogą już widzę, jak większość potępiających go ludzi by przegoniło prawników, którzy przyszli z takim pomysłem ;) Koleś pewnie pomyślał, że żyje się raz, a to życie szybko ucieka i woli być kutasem, ale nie musieć kiwnąć palcem do końca swoich dni. Nie sądzę, że to jego inicjatywa. Jest dużo większych hujów dookoła niż ten tutaj, chociażby każdy wyprzedzający przed przejściem dla pieszych. A proces i sam wyrok nawiasem mówiąc może być ciekawy, media już się cieszą.
Nie cierpię pisać postów.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Co do pozwania swoich rodziców to nie wiem, czy to jest historia prawdziwa, ale jest na ten temat libański film Kafarnaum.

Ja tam kolesiowi życzę powodzenia, jak by nie było świeci fiutem z półek sklepowych całego świata całe swoje życie i chuja z tego ma, a marka Nirvana na tym nie straci.

A słuchałem ostatnio boota Ultra Rare Trax. Jak to taka bardziej raw nirvanka, spoko, choć jak dla mnie nie ma się czym przesadnie podniecać.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian miesiąc temu

Zsamot pisze:
miesiąc temu
Tragiczny koleś. Na pewno będzie miał "fejm", o jakim nigdy nie marzył. ;-)
Dzban, jakich mało. A może wcale nie mało...

Miesiąc temu sobie na Spotifie obleciałem "Nevermind" i In utero". Ależ świetnie się tego słucha. Po prostu nic się nie zestarzały. Zresztą z tego "złotego" okresu grunge, co non stop leciały w MTV chyba żadna płyta nie straciła na wartości. Wręcz mocniej doceniam ich dopracowanie. Ale to już inna sprawa.

Jestem ciekaw, czy gdyby Kurt nie miał wystrzałowego pomysłu na siebie, czy lider Foo Fighters miałby większy udział w muzyce Nirvany...
Chyba jednak Nirvana to Kurt. Grohl jest autorem zaledwie jednego numeru Marigold i współautorem Scentless Aprectice z In Utero. Reszta numerów to w zasadzie dzieło Kurta, choć takie Smells jest podpisane jako kompozycja zespołowa, bo ktoś tam wpadł na pomysł by podkręcić tempo. Były pauker wspominał, że w Nirvanie liczyli się Kurt i Chris. A w zasadzie to mógł być sam Kurt z sesyjnymi muzykami grającymi wg jego pomysłu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nathas
Master Of Puppets

Nathas 3 tyg. temu

Obrazek

Dziewczynka z 'Virgin Killer' Scorpionsów nadal nie zabrała głosu w sprawie.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 3 tyg. temu

Hahahah, tam zaraz będzie grubo, nie tylko o okładkę, ale pewnie jeszcze o gwałt zbiorowy, w wieku jakim była na okładce :D
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Rock”