Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 7 mies. temu

Jutro wyjdą kasety Symbols of Great Power. Przypuszczalnie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 7 mies. temu

Kasety poszły, zostały cdki z szatą graficzną pierwotniaków.

https://www.creeppurplerecs.com/?store- ... p454576099
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 5 mies. temu

Kolejny post pod postem, bo co mi tam. Jest taka sprawa, że w sklepie Darker Than Black się pojawiły rzekome leftover copies aka resztki takich wydawnictw jak Kaleidoscope Dreams, Symbols of Great Power i Panzerwitch. Niestety ludzie z discogsów, jak również Creep Purple twierdzą, że to spiratowane reedycje identyczne z oryginałami, wytłoczone bez zgody właściciela praw autorskich. Teorię tę wspiera dziwny nieco fakt, że można każdego kupić dokładnie po 5, nie że jednego 4, innego 6, co trochę podejrzanie wygląda. Ceny bardzo zachęcające, ale czy to jest prawilne, czy nie jest, tego Wam, szanowni czytelnicy, nie powiem. Skąd na discogs info, że tych kalejdoskopowych snów jest 1000, tego też nie wiem, bo nie widać na fotkach czy jest to numerowane, czy nie jest. Czy Darker Than Black faktycznie znalazło w piwnicy zaginione artefakty i sprzedaje je po 10-20 euro zamiast 150? Odpowiedzcie sobie na to pytanie sami, ale z tego co pamiętam, były już pewne kontrowersje względem chyba reedycji debiutu Edelweiss i tego labelu.

Edit: Po zakupie dalej można kupić po 5, także chyba już wszystko jasne.

Bonusowa ciekawostka - autorem rysunku z okładki debiutu jest niejaki Gustav Adolf Closs i przedstawia ona świętego grześka i jego snaka zwierzaka.

Obrazek

A dwójki - autorstwa niejakiego MF Hackleya sprzed 122 lat.

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

"Dead stock" z Darker Than Black już naukowo udowodniony, że to piraty spod łapy biednego henryczka, co go nawet własny brat nie lubi, niestety pozwoliłem mu się naciąć, ale od 4 lipca wysyła i coś wysłać nie może, chociaż niby od poniedziałku jakiś tam tracking jest, to dotąd przesyłki z jego rączek nie otrzymali.

A tymczasem jutro (zapewne bardzo rano) trzecia i ostatnia porcja 10 rocznicy istnienia BMSS w Creep Purple. Jak się okaże, że wydali Panzerwitch i Symbols of Great Power na siódemkach, to keknę jak podlaski bocian.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Są to LP-ki z okładkami jak na CD-kach.

https://www.creeppurplerecs.com/?store- ... c125226255
Awatar użytkownika
karp
Fallen Angel Of Doom

karp 4 mies. temu

Kurde wałkują w kółko to samo, a mi dalej na półce brakuje Panzerwitch i Hidden in Plain Sight.
Symbols dorwałem kilka lat temu jeszcze w rozsądnych pieniądzach, ale te dwa braki trochę męczą.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Gdybyś dorwał Hidden in Plain Sight to pamiętaj, że nienumerowane to dodruk bez pozwolenia z ręki henia i tylko numerowane są real.
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor

brzask 4 mies. temu

Odpaliłem kiedyś losowo kilka kawałków ale nie podeszło mi do końca i poprostu sobie przeleciały. Potraktowałem Australijczyków można powiedzieć bardziej jako ciekawostkę i żart.
Ostatnio słuchałem w ogóle trochę lżejszych, głównie starych rzeczy, a że przy okazji na stronie mv mignęła mi kolorowa okładka bmss... to i poleciał sobie cały 'Spectral Ecstasy'.
Muzycznie odbieram ich jako taki skok w przeszłość gdzie grany jest powiedzmy psychodeliczny, kwaśny rock z elementami, głównie za sprawą wokalu, blackmetalu. Do tego mamy świetnie wkomponowane proste klawisze i recepta gotowa. Mnie ta muzyczka odpręża, nie wymaga wielkiego skupienia, melodie fajnie zapetlają się w głowie a kolejne piwka same wpadają do ręki.
'napuchną mną drzewa'
'Od dobrych kilku lat...'
'The cult of Heroes our religion, our world is one of strife
Nature our new righteous order, Free and Proud and Wild'
'There's something growing in the trees
I think it's a different me'

Wróć do „Rock”