Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#101

yog 4 lata temu

Po pocztowych rewolucjach jeszcze droższa przesyłka, teraz już 14,5 pocztex kurier wychodzi :( A było 8 :(

Poza tym brałem z germańskiego Purity Through Fire Urfausta ostatnio, zapłaciłem przelewem i płyta była w ciągu 6 dni chyba. Przesyłka za 1 LP (< 0.5 kg) - 7 euro pruską pocztą.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#102

yog 4 lata temu

Wklejam i tu pochwałę Heritage Recordings:
yog pisze:
4 lata temu
Pisałem jakiś czas temu, że nieszczęśliwie moja kopia Gołosu Stali zjebana, pierwsza płyta wygięta i strach to grać trochę po zmianie gramofonu ;)

Historia zakończyła się happy endem, a Heritage Recordings nie sprawiało żadnych problemów, tylko wysłali nową kopię po podesłaniu filmiku jak wygląda moja płyta. Okazało się, że wciąż mieli wersję marble, więc mój boxik z 1 na 50 może stał się jedynym w wersji 4 LP, a nie 3 ;) Z czystym sumieniem polecam, gdyby ktoś był zainteresowany zakupami tam :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#103

Epoxx 4 lata temu

Purity Through Fire też zamówione i jest jak mówi @yog. U mnie winyl szedł 5 dni od momentu wysyłki, poza tym Putrid Cult jak zawsze cacy.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#104

Ryszard 4 lata temu

Deathrune Records

100% na Discogs wyliczone na podstawie sredniej 1012 glosow. Taki to Rip off....

https://www.discogs.com/sell/seller_fee ... ne_Records

Juz wole jebac Bartiuszke i jego w 100% realne skurwysynstwo ;)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#105

yog 4 lata temu

Ty to Rysiek wiesz widzę najlepiej nawet o kwestiach, o których nie masz pojęcia :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#106

Ryszard 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Ty to Rysiek wiesz widzę najlepiej nawet o kwestiach, o których nie masz pojęcia :)
Naucz mnie autorytecie...
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#107

yog 4 lata temu

Ano spieszę nieco z pomocą - koleś prowadzi działalność na bardzo wielu frontach i na takim discogs pewnie rzeczywiście zgodnie z prawdą przed wysłaniem (choćby i po miesięcu) powie, że nie ma i zwraca kasę, bo negatywny feedback w takich serwisach się w long runie nie opłaca. Podobnie na allegro ma 99.2%, choć niektóre pozytywy są utrzymane w tonie: "nie jest to nowa płyta, bo porysowana, a miała być, ale jest", czy "czekałem miesiąc, więc chyba na grzbietach ślimatów płyty zostały wysłane".

Koleś wszystko to przysyła (chyba zwykle) po wymianie wielu maili, niejednokrotnie odpowiadając raz po polsku, innym razem po angielsku. Czytałem już na fejsbuczku dziesiątki komentarzy o tym, że zakupy tam wymagają żelaznej cierpliwości :) Wtedy jest szansa na powodzenie, ale równie dobrze koleś przestanie odpowiadać na twoje maile i zapomni o tobie i twoich przelanych pieniądzach :)

Jeśli o discogs idzie to niestety sam się przyłożyłem do niechlubnego procederu tam, tzn. wcale nie byłem zadowolony z zakupu, bo ani mint, ani first press, ale mi się najzwyczajniej nie chciało wykłócać, bo więcej zapłaciłem za przesyłkę, niż za płytę i chuj, zostawiłem łapkę w górę (z którego to powodu mam dziś wyrzuty sumienia :)). Nie ja jeden przypuszczam taki, któremu się walczyć nie chce, albo może jak wniesiesz o zwrot hajsu przez discogs/paypala to koleś musi rzeczywiście już wypłacić ci hajs, bo inaczej mu zablokują konto po paru takich akcjach i całkiem chuja ugra.

Generalnie rzecz biorąc, koleś działa - moim zdaniem - dość na granicy, często ją przekraczając. Uważam tak, bo przewinął mi się już typ niejednokrotnie w dyskusjach na fejsach i innych miejscach, a zwracam uwagę, bo nikt inny nie wystawiał ostatnio np. D666 - Unchain the Wolves. Dziwnym trafem jakoś co raz wystawiał to raz jeszcze, choć wcześniej znikało. Więc nie wiem, czy to miał być jakiś wabik, żeby zrobić inne zakupy, po czym się okazywało "Aaa przy okazji sorry ale mam tego placka Unchain the Wolves z oryginalną okładką poszedł już.... ale te 5 cd mam. a w sumie to 4."

Jakiś czas temu np. sprzedawał coś na allegro, po czym pisał nabywcy, że "sorry nie mam sprzedałem gdzie indziej, ale nie umiem usunąć aukcji".

Ale może koleś nie jest żadnym rip-offem, tylko pierdolonym debilem. Nie wykluczam, bo składając sobie te wszystkie rzeczy do kupy to wygląda, jakby sobie średnio ze wszystkim radził.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#108

Ryszard 4 lata temu

Zamówie se coś od niego i zobaczymy. Coś mnie się wydaje że problem dotyczy tylko ziem polskich.

Mam jeszcze dodatkowe pytanie. Zauważyłem że chwali się sprzedawców którzy dostarczają towar w ciągu kilku dni. Co więc z takimi co to realizują w ciągu 10 czy dwóch tygodni? Czy to źle?
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#109

yog 4 lata temu

No z pewnością na NWN też sami Polacy o nim liczne tematy zakładają :) On się tułacze z kraju do kraju, Polska to jego trzeci, czwarty może, gdzie distro prowadzi.

Swoją drogą - to jest właśnie taka typowa postawa dzisiejszego metalowca. Powiesz mu, że koleś w chuja leci, nie wysyła, albo cokolwiek, ale i tak u niego zakupy zrobią. Mnie to się w pale nie mieści, szczerze mówiąc.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#110

Ryszard 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Swoją drogą - to jest właśnie taka typowa postawa dzisiejszego metalowca. Powiesz mu, że koleś w chuja leci, nie wysyła, albo cokolwiek, ale i tak u niego zakupy zrobią. Mnie to się w pale nie mieści, szczerze mówiąc.
Nie. To nie o to chodzi. Tu trochę chodzi o to kto ci to powie ;)

A tu dokleję jeszcze wycinek z D.
Seller Terms

PLEASE READ ! SHIPPINGS DELAYED ! 
From now on until around 10-15 of June there will be no posibility to send out any new orders received, if you wish to order it's still possible, but don't ask about sendings or order status until mid June, Thanks for understanding. 

NEGATIVE OR NEUTRAL FEEDBACKS DO NOT SOLVE PROBLEMS ! 
If you have any problem with a transaction or a item you bought / received, before leaving a useless Negative or Neutral feedback, please get in touch and comment about the problem you have. We take selling here very seriously and we're always willing to solve in a way or another any problem you might have, so feel welcomed to get in touch and for sure will be a solution for you. Thanks 

5x4 OFFER !!! Buying 5 items at a regular price you'll pay only 4 of 'em getting the 5th (lowest priced) one for Free !! 
So, pick 4 Ítems and the 5th one specify it as free in "Additional Instructions" área. 

ABOUT MAKING OFFERS : To increase your chances to have offers accepted, buy multiple items when making offers.. you can still make offers for individual items but please make reasonable offers as I can't give items for half of their price.. 
By the way, the 5x4 Offer can't be combined with the items bought making offers.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#111

yog 4 lata temu

Stary, ja to wszystko czytałem, te shippingi to są u niego delayed od lat. Nierzadko ten delay trwa miesiącami.

A co do "nie o to chodzi", "co kto powie", to ja mam wrażenie, że są sklepy, distra, gdzie można kupić większość dóbr i w ich przypadku nie będziesz miał "co kto powie", bo każdy powie, że obsługa jest profesjonalna i nie lecą w chuja. Z drugiej strony masz takie WHP i Deathrune Records, które brak płynności finansowej zapychają środkami przelanymi im przez klientów i przetrzymując je bez realizacji zamówienia niczym jebane banki, tylko oczywiście bez dodatkowych %. W to miejsce się okaże, że czegoś tam nie ma, bo koleś nie umie zupdatować listy gdzieś tam.

Te sklepy i distra z pierwszej mańki wolę wspierać, bo łatwo nie mają, niż sprawdzać, czy w moim przypadku, to Deathrune albo WHP okaże się być spoko, skoro w 100 innych przypadkach było niekoniecznie spoko. Nie sądzę też, by był to spisek antify, mający na celu oczernić wydawnictwo działające raczej po drugiej stronie barykady.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#112

Ryszard 4 lata temu

Nie o to mi chodziło :D

Skąd ty to wszystko, w każdej niemal dziedzinie wiesz to mnie się w głowie nie mieści? Od biznesu po psychologie i muzyko-znawstwo... Wypada tylko spierdalać z drogi.

Moze to kurwy i złodzieje, nie wiem. Na razie widzę tysiąc zadowolonych klientów versus Jogi & wcześniej Hajasz ;) Chyba rozumiesz ze w obiektywnym ujęciu, nie koniecznie przeważacie na korzyść teorii spisku :)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#113

yog 4 lata temu

Bo fejsika nie masz, panie Ryszardzie :) :) Tam cała wiedza świata skryta!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#114

yog 4 lata temu

Whoa, Agonia się nowego sklepu dorobiła, ciekawe czy wciąż tydzień będą księgowali przelew ;)

https://www.agoniarecords.com/store
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#115

yog 4 lata temu

Podobno w akcji, której ofiarą padł Varg poleciał i kanał Purity Through Fire, skąd ostatnio brałem Urfausta, więc raczej jestem też umoczony. Co gorsza umoczyłem też Epoxxa przy okazji.

Przy okazji - label Fallen Empire kończy działalność. Wyszło w nim sporo Islandii i tego typu klimatów, Martrdody, Wormlusty, Skaphe, czy rzeczy z Prava Kollektiv.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#116

yog 4 lata temu

Zaczynają się chyba czystki i na bandcampie - poleciało konto Drakkar Productions. Jest jutub, ale bez Gestapo 666, Grand Belial's Key czy Arghoslent.

Podobno konto zniknęło bez żadnego wcześniejszego info, maili z tłumaczeniem etc. Po prostu zamknięte i chuj.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
KorgullExterminator
Master Of Reality
Posty: 289
Rejestracja: 7 lata temu

#117

KorgullExterminator 4 lata temu

Dawno, dawno temu z Ryskiem (jak jeszcze wygladal jak czlowiek, a nie angolski TWAT) chodzilismy kupowac tutaj https://www.roughtrade.com/

Jutro jade na pielgrzymke tutaj http://www.cryptofthewizard.com/

Prawdziwa metalowa krypta, mozna poznac prawdziwych metalowych twardzieli i kolekcjonerow cd lp dvd casette itd itp.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#118

yog 4 lata temu

Fallen Temple ma sklep w końcu.

http://www.shop.fallentemple.pl/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#119

yog 4 lata temu

Co nie dziwi szczególnie, Deathrune Records podobno już wyjebało z Wrocławia do Niemiec.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#120

yog 4 lata temu

Aha, brałem ostatnio z Willowtip i mogę z czystym sumieniem polecić. Koszt wysyłki 1LP $10 z Pensylwanii, więc raczej przyzwoicie, gdyby ktoś kiedyś mocno potrzebował. Ze 2,5 tygodnia szło.

Natomiast powoli dochodzę do wniosku, że zakupy winyli na allegro sprzedawanych przez antykwariaty nie mają za bardzo sensu, bo Ci ludzie pojęcia nie mają co to znaczy EX, co VG+ itp. Albo mają, ale wyjebane.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#121

Pioniere 4 lata temu

@yog polecam zapisać się do jakiego klubu płytowego, maniaków winyli (sam niegdyś do jednego należałem"?"). Tam już oni sami, po wstępnych zapytaniach, co by cię interesowało, jakie wydawnictwa, rozeznają się w tym, czym gustujesz i co cię może ewentualnie zainteresować, zaczną szukać niejako za ciebie, co rusz wysyłając grubaśne obszerne katalogi z zaznaczonymi najfajniejszymi ofertami sprzedaży, których czasem, nie uświadczysz w żadnym z tych serwisów jak: allegro, eBay itd.
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor
Posty: 1031
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Jarosław

#122

Marduk666 4 lata temu

yog pisze:
4 lata temu
Natomiast powoli dochodzę do wniosku, że zakupy winyli na allegro sprzedawanych przez antykwariaty nie mają za bardzo sensu, bo Ci ludzie pojęcia nie mają co to znaczy EX, co VG+ itp. Albo mają, ale wyjebane.
Na Allegro bierz Smart i dostawę do paczkomatu. W razie kiedy chujnia po prostu oddajesz bez ponoszenia kosztów. Wziąłem kilka płyt z antykwariatów i raz miałem zgrzyt, oddałem i git. Następne to już tylko lepiej. Wziąłem jakieś stare single dla żony za jakieś grosze z opisem VG- czyli raczej chujowe, okazało się, że grają lepiej niż nówki z Century media np. ;)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#123

Belzebóbr 4 lata temu

Rozpierdala mnie jak się kończą płytki po rok od premiery, w takim godz of war nawet. A później stękanie, że na metalu nie można się dorobić ;p
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#124

yog 4 lata temu

Dlatego, że nie można, to są wydawane w takich ilościach, żeby się sprzedawały w rok od premiery, bo nikt nie ma pięniędzy, aby z magazynem pełnym kartonów 5 lat siedzieć i go opłacać :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#125

deathwhore 4 lata temu

Nakład 500 sztuk, z czego 100 dla zespołu. Zarobek w kurwę.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#126

yog 4 lata temu

Osmose - sklep, jak się okazuje, albo ma płyty, których nie mają na stanie, albo lepiej nie płacić przelewem, bo nim dojdzie, to zdążą sprzedać na discogs, potem napiszą, że płyta sold out (choć były 4 szt. rzekomo w sklepie podczas zakupu). Hajs zwrócą, ale z 29 euro po zmianie kursów itp jak by nie było wtopiłem paczkę szlugów.

Van - oni mieli jedną sztukę i faktycznie była (choć 5 euro drożej niż w Osmose, które sprzedawało taniej niż wydawca - Avantgarde), przelewik doszedł i może nieprzesadnie śpiesznie, ale chyba w zakładanych 5 dniach roboczych się wyrobili z wysyłką. Płytki (winyle) w profesjonalnym kartoniku i wszystko elegancja Francja, chociaż Niemcy.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#127

yog 4 lata temu

Mocna wyprzedaż winyli w Iron Bonehead, wydawane przez nich LP po 5 euro, a 2LP po 10 z okazji wietrzenia magazynu. Można zakupić dajmy na to albumy Hostium, Blood Revolt czy Alchemyst po 5 euro.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#128

yog 4 lata temu

Promo w Indie Recordings, winyle np. Obliteration czy Aura Noir po 10 euro, cedeki takich hord jak Ulver czy Windir po 3.99.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#129

yog 4 lata temu

-20% na wszystko w Agonii może być niezłym pretekstem do uzupełnienia braków w tegorocznych premierach... Tylko dziś, nie przegapcie!!

Termin wysyłki pewnie ze 2 tygodnie. Dużo dobrych płyt tam jest, winyli przynajmniej. Wszystko to i jeszcze więcej za pośrednictwem kodu: Blackestfriday2019
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#130

yog 4 lata temu

Z związku z problemami z wysyłkami międzynarodowymi Osmose zawiesiło dziś wysyłkę do 15 kwietnia. Sklep dalej działa. Info z maila od nich:
Following the restrictions applied since this Monday, March 30th, 2020 by the French and international postal services, we are no longer able to send the parcels in good conditions. We have therefore decided to suspend all shipments today to avoid any problems during the delivery of your packages and currently, for a period of 15 days. The store remains open, so you can place your orders. The shippings will resume around April 15th. Thank you for your understanding.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#131

Pioniere 4 lata temu

Transcending Obscurity Records ogłosiło, że w kwietniu udostępnia wszystkie swe wydane już płyty w formie digital za co łaska (free). Ponadto pre-order nie wydanej jeszcze płyty kosztuje w tym okresie tylko 1€, a do każdego nawet pojedynczego zamówienia z ich katalogu dostanie w prezencie dowolny wybrany przez siebie CD.
"Looking at the difficult circumstances, we've decided to offer our entire catalog of almost a hundred releases for free download. At least there won't be a dearth of good music. Thanks for your support and spread the word! We'll probably run this all through April by which time we're hoping things will get back to normalcy."
Obrazek
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#132

kurz 3 lata temu

Jeżeli kogoś interesuje rock, jazz i tego typu pierdoły raczej w starych wydaniach, głównie japońskich - polecam tego sprzedawcę:
https://www.discogs.com/seller/mion-rec ... in/profile
I tutaj:
https://www.musicstack.com/seller/mion-records-berlin

Winyle w świetnym stanie, umyte itp. itd. Jak piszą VG+ np. to co najmniej tak jest lub EX. Koszty przesyłki rozsądne, ceny płyt też. Wybór b. duży.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#133

yog 3 lata temu

Wywiad z Patrickiem Kremerem (Iron Bonehead) dla Bardo Methodology:

http://www.bardomethodology.com/article ... interview/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#134

deathwhore 3 lata temu

A Werewolf się zaklina, że w ogóle nie jest wydawcą nsbm.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#135

yog 3 lata temu

Polski Werewolf czy fiński Werewolf? ;p
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#136

deathwhore 3 lata temu



Finski. Dobra komedia.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#137

yog 3 lata temu

On po prostu nie ma problemu z wydawaniem twórców około-NSBM-owych, w tym siebie samego :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#138

yog 3 lata temu

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#139

yog 3 lata temu

W Agonii do końca sierpnia promka -15% na winyle, co przy i tak niskich cenach daje np. reedki Osmose typu Pan.Thy.Monium czy Blood Ritual albo Pure Holocaust za 50 zł i 15 groszy. Od 250 darmowa wysyłka (do paczkomatów przynajmniej). Sporo wspomnianego Osmose, NoEvDia (Teitanblood po 63) czy WTC, ewentualnie winyle Sabbat po 46 zł. Kod promocyjny to: VINYLNOEXCEPTIONS
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#140

yog 3 lata temu

Akcja przybiera podobno charakter ogólnoświatowy ;)

Obrazek

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4124
Rejestracja: 7 lata temu

#141

DiabelskiDom 3 lata temu

No jak to, przecież podobno typ uczciwie informuje, że to booty, nikogo nie zmusza do kupna itp. Niektórzy to mu wręcz proponowali układ w postaci propozycji przejrzenia zbioru kaset do ewentualnej sprzedaży ;)

Panowie, na Waszym miejscu pisałbym do Dayala i prostował szkalowanie tej jakże moralnie niewątpliwej persony :D :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#142

yog 3 lata temu

Dayal Patterson pisze:Update: I woke up this morning to find the post about the fellow stealing our designs had been shared over 100 times on Facebook, not to mention the posts on groups and all the instagram stuff, and my inbox and friend request folder were full of people with similar stories about this fellow.

At 9.30am Facebook decided to remove my post because the man himself has made a complaint of bullying 😂 I could of course just repost but I am also told that the offending instagram page is removed. Of course since he blocked everyone related to Cult Never Dies this is yet to be confirmed.

And of course he unblocked my personal page long enough to send a message requesting I remove my posts about him

All this could have been very easily avoided, especially since the shirts hadn't even been printed. A polite warning was given directly here via chat but instead this guy chose not to deal with this like two gentlemen and here is the result.

Again, we see you. The underground is a small place and participants are extremely loyal to the cause and to the ethics of the scene. Still, a reminder: Where possible, don't support bootleggers. Creating a few shirts in the old days for designs impossible to obtain is completely different to creating copies in 2020 of officially approved designs from companies that pay the bands. These are tough times for artists, support if you can.
Podobno zniknęła Demonomania z fejsa i insta, ale nie chciało mi się sprawdzać.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#143

yog 3 lata temu

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#144

yog 3 lata temu

Promka w GoW:

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#145

Epoxx 3 lata temu

Dobra, pytanie za milion.
Ktoś brał coś z tych undegrandowych distr?
muziker.pl
winylownia.pl
if you can find it on the internet, it's not underground.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#146

deathwhore 3 lata temu

Wydaje mi się, że kiedyś coś w winylowni kupowałem i że było ok. Ale nie powiem na 100%.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#147

yog 3 lata temu

Mi się z kolei wydaje, że coś złego o nich czytałem kiedyś, ale może to w ogóle nie o nich, a do tego mi się przyśniło ;) Okraść to chyba nie powinni, zobacz czy jest w regulaminie zwrot towaru bez podania przyczyn (nigdy dotąd tego nie zrobiłem, ale fajnie jak jest taka ewentualność) :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
bogusz
Posty: 97
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: G. Śląsk

#148

bogusz 3 lata temu

Epoxx pisze:
3 lata temu
Dobra, pytanie za milion.
Ktoś brał coś z tych undegrandowych distr?
muziker.pl
winylownia.pl
Brałem z Winylowni ze dwa razy winyle i koperty. Wszystko ok, szybka wysyłka zgodna z terminem i wszystko dobrze zapakowane.
Muziker nie znam😜
o.p.v.e.a
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3115
Rejestracja: 5 lata temu

#149

kurz 3 lata temu

Epoxx pisze:
3 lata temu
Dobra, pytanie za milion.
Ktoś brał coś z tych undegrandowych distr?
muziker.pl
winylownia.pl
Bardzo polecam oba sklepy.
Z winylowni gratis koszulka do LP, żadnych zlodziejstw, profeska, ceny spoko, wysyłka w normalnej cenie na paczkomat.
Muziker czeski sklep, trochę wyższe ceny wysyłki, ale do przyjęcia.
Pakowanie w obu prawidłowe.
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#150

Epoxx 3 lata temu

kurz pisze:
3 lata temu
Epoxx pisze:
3 lata temu
Dobra, pytanie za milion.
Ktoś brał coś z tych undegrandowych distr?
muziker.pl
winylownia.pl
Bardzo polecam oba sklepy.
Z winylowni gratis koszulka do LP, żadnych zlodziejstw, profeska, ceny spoko, wysyłka w normalnej cenie na paczkomat.
Muziker czeski sklep, trochę wyższe ceny wysyłki, ale do przyjęcia.
Pakowanie w obu prawidłowe.
Dzięki za opinie obie. Będzie zamawiane niebawem to dam znać jak posżło.
if you can find it on the internet, it's not underground.

Wróć do „Labele”