Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Tzw. mad respect dla Daniego z GoatowaRex, że mi napisał maila z zapytaniem co tam jak tam, w związku z nieodebraniem przesyłki, choć to tylko jedno skromne zamówienie z ponad 900 jakie miał do zrealizowania w ostatnim rzucie. Chyba jeszcze nigdy żaden label do mnie w takiej sprawie nie napisał.

Szacunek też dla niejakiego Grega, że po lekkiej obsuwie z płytami dopytał na jaki adres słać pakę.

Natomiast w Fallen Temple faktycznie można mieć darmową przesyłkę, szkoda tylko że nie mogli znaleźć zaklepanego parę miechów temu Die Festung Pajsaża i musiałem się poratować Arckanum :( Przy okazji dodam, że się Dawid i chłopaki ekspresowo wywiązali z wysyłką, w nocy z czwartku na piątek zapłacone, we wtorek była już na miejscu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 mies. temu

Mnie kiedyś nie mogli znaleźć zaklepanego Meads of Asphodel, ale ostatecznie dwa czy trzy zamówienia później beproblemowo dorzucili robiąc miłą niespodziewajkę ;)

FT pod kątem podejścia do zamówień i płatności zdecydowanie numer jeden w kraju, chociaż i tak znajdą się tacy, co powiedzą, że gówno, bo nie ma płatności kartą.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 mies. temu

Niestety raczej się nie spodziewam, bo nawet u producenta już nie ma i z tą świadomością klepałem. FT we wszystkim najlepsze, poza cenami - choć są jak najbardziej zrozumiałe, bo pewnie nie mają tyle wymianek co Agonia czy Malignant Voices. Podejście do maniax zdecydowanie numer 1 :)
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Jakaś tam promocja w Svart Records do końca tygodnia.

Obrazek
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Knock Out otworzył sklep z płytami w internecie, a że mieli najkultowszego Bohrena, to wziąłem póki jest (był), bo nakład na wyczerpaniu i ceny na allegrach mocno niesprzyjające. Jakąś chyba akcję mają, że pierwsze 100 zamówień płytowych dostaje darmowe cd, chyba to dalej trwało w takim wypadku, bo dostałem Laibacha, naklejki, ołówek, długopis i jeszcze trochę.

Obrazek

https://knockoutmusicstore.pl/
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 2 mies. temu

yog pisze:
2 mies. temu
najkultowszego Bohrena
Nie widzę Black Earth na zdjęciu.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 2 mies. temu

Zamawiał coś ktoś z takiego sklepu, który należy chyba do jakiejś strony internetowej o metalu pod nazwą Metalegion? Kupiłem tam płytę za 11 euro, która na discgos chodzi po 45 i zastanawiam się, czy nie wyjebałem 100 zł w błoto. :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor

kurz 2 mies. temu

Nie mam pojęcia, ale widzę że nie odrobiłeś zajęć z matmy..
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 mies. temu

Pewnie po prostu nie wspomniał o przesyłce. Co do tego Metalegion to w życiu tej nazwy nie słyszałem.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY 2 mies. temu

Płyta 11,90, przesyłka 6, razem po przewalutowaniu w Santanderze wyszło 85 zł. Tu nie trzeba matmy @kurz. ;)

No nie wiem, maila dostałem, że order przyjęty. Najwyżej, 100 zł nie majątek. Liczę, że tego nikt nie chciał, więc dali taką cenę, żeby się pozbyć, ponieważ są pozerami i nie wiedzą, że mają RAR na stanie. :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan miesiąc temu

Obniżka cen w Invictus Productions.

Obrazek
20% off sale on older items on the web shop now! Applies to selected LP/CD/Cassette items!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan miesiąc temu

Artefacts to nowy label na naszej scenie. Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa z jej znaczkiem będą się ukazywać specjalne, limitowane winylowe edycje wydawnictw sprzed lat - głównie blackmetalowych. Każdy winyl z tej serii ma mieć wyjątkową oprawę graficzną i konkretną treść w booklecie (wywiady przygotowane specjalnie na tę okoliczność itp.) Za całym przedsięwzięciem stoją Nergal i Orion. Na pierwszy rzut idzie Ulver z materiałem z demówki Vargnatt.

Obrazek
Obrazek

Zamówienia: http://www.artefacts.church/
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Eeee myślałem, że to jakaś inicjatywa typu wydajemy polskie demówki starych hord (i wyjdzie upragniony Besatt) albo nie wiem, 666 jebane, a tu Vargnatt za 266 zeta... Pewnie fajne, ładne bardzo, trzeba przyznać. Trochę inicjatywa typu Kursk Productions & Armour, tylko oni to w skórze wydawali, ale noc wilka na cd jedynie taka była. No ale te 250 glow in the dark moon już wyprzedane. Na prawdę ładne, trzeba przyznać.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog miesiąc temu

Poszły wszystkie te Vargnatty wczoraj oczywiście, a dodam, że szedłem spać wcześnie.
Awatar użytkownika
Nathas
Master Of Puppets

Nathas miesiąc temu

Ponawiam pytanko z sb - ktoś coś wie na temat sklepiku EastHate, można tam coś kupić bez wtopy? Kupował kto co tam ostatnio? Ja lata temu i też nie wyglądało to różowo. Stronka nadal w stylu początków internetu i lat 90tych, a teraz nawet żadnego info o wysyłce, regulaminu, nic nie ma. Za to jest sporo pozycji nigdzie nie dostępnych już w pl i w kuszących cenach. Nie wydaje mi się to wiarygodne i prawdziwe, ale jednak się łudzę ;)
Awatar użytkownika
Marduk666
Tormentor

Marduk666 miesiąc temu

Nathas pisze:
miesiąc temu
Ponawiam pytanko z sb - ktoś coś wie na temat sklepiku EastHate, można tam coś kupić bez wtopy? Kupował kto co tam ostatnio? Ja lata temu i też nie wyglądało to różowo. Stronka nadal w stylu początków internetu i lat 90tych, a teraz nawet żadnego info o wysyłce, regulaminu, nic nie ma. Za to jest sporo pozycji nigdzie nie dostępnych już w pl i w kuszących cenach. Nie wydaje mi się to wiarygodne i prawdziwe, ale jednak się łudzę ;)
https://www.facebook.com/EastHate/

Na fejsbuku jakie posty sprzed dwóch dni są więc może sklep także działa...możesz się zapytać na tym fejsie czy stany magazynowe w sklepie to bajki czy nie ;)

Wróć do „Labele”