Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 tyg. temu

Tzw. mad respect dla Daniego z GoatowaRex, że mi napisał maila z zapytaniem co tam jak tam, w związku z nieodebraniem przesyłki, choć to tylko jedno skromne zamówienie z ponad 900 jakie miał do zrealizowania w ostatnim rzucie. Chyba jeszcze nigdy żaden label do mnie w takiej sprawie nie napisał.

Szacunek też dla niejakiego Grega, że po lekkiej obsuwie z płytami dopytał na jaki adres słać pakę.

Natomiast w Fallen Temple faktycznie można mieć darmową przesyłkę, szkoda tylko że nie mogli znaleźć zaklepanego parę miechów temu Die Festung Pajsaża i musiałem się poratować Arckanum :( Przy okazji dodam, że się Dawid i chłopaki ekspresowo wywiązali z wysyłką, w nocy z czwartku na piątek zapłacone, we wtorek była już na miejscu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 4 tyg. temu

Mnie kiedyś nie mogli znaleźć zaklepanego Meads of Asphodel, ale ostatecznie dwa czy trzy zamówienia później beproblemowo dorzucili robiąc miłą niespodziewajkę ;)

FT pod kątem podejścia do zamówień i płatności zdecydowanie numer jeden w kraju, chociaż i tak znajdą się tacy, co powiedzą, że gówno, bo nie ma płatności kartą.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 4 tyg. temu

Niestety raczej się nie spodziewam, bo nawet u producenta już nie ma i z tą świadomością klepałem. FT we wszystkim najlepsze, poza cenami - choć są jak najbardziej zrozumiałe, bo pewnie nie mają tyle wymianek co Agonia czy Malignant Voices. Podejście do maniax zdecydowanie numer 1 :)
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Labele”