Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6365
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Tzompantli

Vexatus 2 lata temu

Obrazek
Moi drodzy parafianie! Zespół Tzompantli rezyduje na stałe w słonecznym amerykańskim stanie California, ale jego muzyka nie odzwierciedla panującego tam klimatu, bo panowie grają Death Metal z grobowym klimatem i dużymi wpływami posępnego Doom Metalu. Na koncie EPka z czterema kawałkami oraz pełniak "Tlazcaltiliztli", który będzie wydany już jutro, czyli 6 maja 2022 roku. Płyta przyniesie nieco ponad 30 minut dość oryginalnego Doom/Death Metalu z ciekawym klimatem i może się spodobać maniakom Death Metalu w średnich i wolnych tempach, zwolennikom bardziej doomowych klimatów, a nawet użyszkodnikom lubiącym Nekkrofukk (lubi ktoś tutaj poza mną? ;)). Polecam!

Obrazek
Skład:
G-Bone - Bass
Erol Ulug - Drums Teeth, ex-Nuns with Guns, ex-Wageslave, ex-Mortal Wound, ex-Fallen Angel, ex-Graf Orlock, ex-Cloudkicker (live)
Bigg o))) - Vocals, Guitars, Bass, Didgeridoo, Animal flute, Shells, Drum programming (2019-present) Mortuary Punishment, Xibalba

Dyskografia:
2019 - Tlamanalli [EP]
2022 - TlazcaltiliztliMA: https://www.metal-archives.com/bands/Tz ... 3540461335
BC: https://tzompantlidoom.bandcamp.com/music
BC: https://20buckspin.bandcamp.com/music
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

Czit 2 lata temu

Bardzo fajna ta "Tzompantli", a byłaby zajebista jakby na niespełna 33 minuty nie wrąbali nudnego trwającego 01:18 intra na początku i kawałka "Eltequi" który ma 04:42. Niepotrzebny zabieg na taka dość krótką acz bardzo dobrą poza tym płytę. Bo jak jadą z tematem to jest rewelacja.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3031
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan miesiąc temu

Grupa przygotowuje się do premiery nowego krążka "Beating the Drums of Ancestral Force", która nastąpi 17 maja dzięki 20 Buck Spin. Pierwszym singlem został kawałek "Tlayohualli".
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Death Metal”