Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6408
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Nameless Gods

Vexatus 2 mies. temu

Obrazek

Nameless Gods to funkcjonujący zaledwie od 2022 roku brazylijski zespół grający całkiem ciekawy Death Metal. Na koncie mają jak do tej pory jedynie wydanego kilka dni temu pełniaka "And That Sigil Meant Death". Nie znajdziecie tutaj niczego szczególnie odkrywczego, ale to konkretna porcja solidnej deathmetalowej jazdy w wolnych i średnich tempach z dobrymi wokalami, sporą ilością melodii i całkiem ciekawie wymyślonymi riffami. Warto sprawdzić. :)

Obrazek


MA: https://www.metal-archives.com/bands/Na ... 3540542893
BC: https://namelessgods.bandcamp.com/
Hosanna w (ś)fińskim okopie!!! :twisted:

Tagi:
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1519
Rejestracja: 7 lata temu

pp3088 miesiąc temu

Przesłuchałem sobie bo lubię death metale w wolnych tempach, ale tutaj trzonem to chyba jednak jest death doom. Mniejsza, bo muzyka całkiem sympatyczna. Podobne momentami do dunśkiego Konvent, a ten zespół bardzo lubię.

Do poprawy brzmienie perkusji - które jest za wysoko i głośno w miksie. Wokal bardzo dobry, ale dość jednostajny, można byłoby się pokusić o większą różnorodność. Na szczęście nie razi zbytnio w uszy, bo jest tutaj sporo przestrzeni czy inteligentnie wplecionych momentów gdzie gra tylko muzyka i można sobie posłuchać jakie ciekawe melodie kręca tam na gitarakach.

Przy czym trzeba pamiętać że jest to demko i tak właśnie to należy oceniać. Dobre, dające nadzieje na coś lepszego w przyszłości.

Przyjemne 30 minut, na pewno wrócę.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"

Wróć do „Death Metal”