Molotow 666
Tormentor

Re: Krisiun

Molotow 666 rok temu

Obrazek

:twisted: Ależ to kopie po latach! :twisted:

Tagi:
Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 9 mies. temu

Vortex pisze: No niekoniecznie bym powiedział. Dla mnie ich formuła się raczej wyczerpała.
Od 2000 roku jestem z KRISIUN! @Vortex ma rację. Ta formuła jest na wykończeniu. Nowe wydawnictwo, jeśli się pojawi w ogóle to raczej będzie kontynuacja "Forged In Fury". Czyli koniec końców maksymalnie widzę ich twórczość do roku 2030. Przy CENTURY MEDIA pewnie dwa albumy wyjdą i na tym się zakonczy historia KRISIUN! Album "Live" nic tu nie da... chyba, że odegrają całość pierwszej czy drugiej płyty. To wykonanie Max'a na live'ie utworu "Apocalyptic Victory" jest tego przykładem. Po tylu latach ten znakomity bębniarz, ma prawo być spełniony jako muzyk wykonujący Death Metal!
Awatar użytkownika
darnoksss
Master Of Reality

darnoksss 9 mies. temu

Southern Storm i debiut to rzeczy zajebiste bez dwóch zdań. Ostatnia zrobiła mi dość dobrze ale bez obesrania, solidna dolna część drugiej ligi i raczej nic więcej. Jak wyjdzie coś nowego to z chęcią posłucham, mają swój charakterystyczny styl i tego im odmówić nie można. Grają jak maszyny :>
polki nie dawajcie polakom, dawajcie arabom
Vexatus
Tormentor
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus 9 mies. temu

Wrócę z bejsbolem... :twisted:
deathwhore
Tormentor

deathwhore 9 mies. temu

Chyba Conqerors już nigdy nie przeskoczą, ale ostatnio przekonałem się do tych nowszych płyt. Przy czym trn numer... obleci, jak zaczynają w końcu grać, to jest na czym ucho zawiesić, bo pierwsza połowa to przynudzanie raczej.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
deathcrush
Tormentor

deathcrush 8 mies. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 8 mies. temu

Odpaliłem po dłuższym czasie The Great Execution. Nadal poniewiera jak w dniu premiery, jest napierdol i są ciekawe thrashowe momenty, nawet flamenco. Nic lepszego od nich nie wyszło. Tu dojebali po całości.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor

Zsamot 8 mies. temu

ZA obfita jest jesień i chyba niestety nie dam rady. Szkoda, bo koncertowo to oni miażdżą.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 8 mies. temu

Zsamot pisze:
8 mies. temu
ZA obfita jest jesień i chyba niestety nie dam rady. Szkoda, bo koncertowo to oni miażdżą.

Koncertowo miażdżą! Racja. Myślę Kraków zaatakować. Marzeń mych spełnienia to tytułowy utwór z debiutu "Black Force Domain" bym chciał na żywo raz jeszcze usłyszeć!!! Ostatnio w Bielsku Białej roku pańskiego 2010 miałem okazję usłyszeć ten utwór...no kurwa podczas wykonania tego kawałka normalnie nas zmiotło...aż podłoga w klubie zaczęła wibrować! POTĘGA!
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 8 mies. temu

No nie wiem Pany, na ostatnich koncertach to bardziej śmieszkują niż napierdalają..
"Between Shit and Piss we are Born"
Molotow 666
Tormentor

Molotow 666 miesiąc temu

Obrazek

Mój Ty Boże! :geek: Ależ wartościowy materiał od KRISIUN wyszedł w '98 i '00 !!! :twisted: Kurwa tęsknię za 2000 rokiem!!! KRISIUN Motherfucker!!!

Wróć do „Death Metal”