"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Soulless
Master Of Puppets

Skeletal Remains

Post Soulless » 2 lata temu

Obrazek
Skeletal Remains został założony w maju 2011 r. na początku działalności pod nazwą Anthropophagy. Pod tym szyldem, w czerwcu 2011 r., przystąpił do nagrania demo "Desolate Isolation" In June. W tym czasie kapelę opuszcza Mike De La O. Wkrótce po zakończeniu nagrań do składu dołączają basista Adrius Marquez i gitarzysta Adrian Obregon. Zespół zmienił nazwę na Skeletal Remains.

Jaram się takim graniem nałogowo. Zawsze jestem głodny takiej muzy i pochłaniam ją w każdej ilości. Coś zajebistego - Floryda , Drunen , Morgoth i back in 80/90's. :D

Skład:
Adrius Marquez - Bass ex-Armory
Adrian Obregon - Guitars ex-Infantry, ex-Maledict, ex-Tyrant
Chris Monroy - Guitars, Vocals (2011-present) Fueled by Fire
▼ Byli muzycy
Christian Reyes - Drums (2011-2014) Vindictive Amputation
Mike De La O - Guitars (2011) Morfin
Joe Martin - Drums (2015-2017)
Johnny Valles - Drums (2017-2018) Ensepulcher, Fiend, Goreshack, Proctologist, ex-Atomic Violence, ex-Veil of Nithael, ex-Artery Eruption (live)
▼ Muzycy koncertowi
Carlos Cruz - Drums (2014-2015) Warbringer, ex-Mantic Ritual (live), Reseda Reign, ohm (live), ex-Blade Killer (live), ex-Enforcer (live), ex-Exmortus (live), ex-In Misery, ex-Hexen, ex-War Ensemble
Dyskografia:
2011 - Desolate Isolation [demo]
2012 - Beyond the Flesh
2015 - Condemned to Misery
2017 - Live at Asakusa Deathfest 2016 [split]
2018 - Planetary Genocide [single]
2018 - Devouring Mortality

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Sk ... 3540331659
BC: http://skeletalremains.bandcamp.com/music
BC: https://darkdescentrecords.bandcamp.com/music
Metal ma mieć włochate jaja a nie jakieś symfoniczne cycki
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny

Post Nucleator » rok temu

Debiut znalazłem kiedyś przez przypadek, szukając czegoś po internecie. Zassałem sobie mp3, zapuściłem i oszalałem. Chcielibyście wiedzieć, jak zabrzmiałby Death z okresu Scream Bloody Gore z Van Drunenem na wokalu? To odpalcie sobie Beyond the Flesh. Słychać tu ponadto Pestilence, wczesny Morgoth, Cancer, Malevolent Creation z pierwszych płyt czy Baphomet. Słucha się tego znakomicie, a przy takich killerach jak Traumatic Existence czy Reconstructive Surgery może odpaść wam głowa od moshingu. Chris Monroy potrafi wydrzeć się jak Schuldiner, ale przeważnie śpiewa w manierze Holendra z Asphyx i robi to doprawdy świetnie.

Drugi album na początku mi nie podszedł, bo był znacznie inny brzmieniowo i kompozycyjnie. Po paru przesłuchaniach jednak polubiłem go równie mocno co oldschoolowy debiut. Utwory są lepiej zaaranżowane, partie solowe stoją na wysokim poziomie i przede wszystkim są bardziej urozmaicone. Nieco więcej tu blastów, zmian temp i siekących po łbie riffów. Posłuchałem dzisiaj - ale to buja! Zapomnijcie o międoleniu bez ładu i składu rodem z Kingdoms Disdained...

Nowy materiał Devouring Mortality już ponoć niedługo. Za miksy odpowiada Swano, za okładkę... sami się domyślicie.

Obrazek
Ryszard pisze:
8 mies. temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
Xyhu

Post Xyhu » rok temu

Nowy LP 13 kwietnia. Tutaj nie ma się co martwić o formę. Pewniaczek do czołówki roku. Okładeczka oczywiście dzieła Dana Seagrave'a. :twisted:

Tracklista Devouring Mortality:
1. Ripperology
2. Seismic Abyss
3. Catastrophic Retribution
4. Devouring Mortality
5. Torture Labyrinth
6. Grotesque Creation
7. Parasitic Horrors
8. Mortal Decimation
9. Lifeless Manifestation
10. Reanimating Pathogen
11. Internal Detestation
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Kontakt:

Post Adi666 » rok temu

W ostatnich latach coraz więcej słyszy się o młodych zespołach grających oldschoolowy death metal. W każdym razie ja odniosłem takie wrażenie, że parę ich ostatnio porozkwitało. Dla mnie to nawet pasi :)

Ze Skeletal Remains mam obcykane tylko Beyond the Flesh, takie trochę połączenie Pestilence z okresu Consuming Impulse i trzech pierwszych płyt Death.
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » rok temu

Utwór z nachodzącej płyty:

100% Pestilence "Consuming Impulse" worship
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Kontakt:

Post Adi666 » rok temu

Pioniere pisze:
rok temu
Utwór z nachodzącej płyty:

100% Pestilence "Consuming Impulse" worship
Bardzo zacny kawałek. Mi jakoś kojarzy się to z Morbid Angel, ale tak czy owak Skeletal Remains zwykle czerpało garściami od Pestilence :D Po obcykaniu pierwszych dwóch krążków (pierwszy jest dla mnie lepszy, choć dwójka miejscami mocniej kopie), czekam na nową płytę z niecierpliwością :)
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
Adi666
Master Of Puppets
Kontakt:

Post Adi666 » rok temu

Najnowszy wypust Skeletal Remains. Coś wspominałem o skojarzeniach z Morbid Angel.
Będzie mi tu mekał.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny

Post Nucleator » rok temu

Pewniak do topu tego roku? No miało niby tak być, ale PiS też obiecywał, że nadejdzie dobra zmiana i nasza Rzeczpospolita stanie się mocarstwem pod przewodnictwem Matki Boskiej Częstochowskiej i ojca Tadeusza. I w obu przypadkach rezultat jest taki sam: psińco, gówno, przebita opona od stara i kulawy pies. Devouring Mortality jest niesamowicie nudnym klocem, jałowym i przelatującym bez echa po czerepie. Jedyne, co z odsłuchu zapamiętałem, to zmarnowane 3 kwadranse mojego nędznego żywota. Chłopaki niestety złapały fazę na blasty, bo większość utworów jest napchana nimi jak taca z datkami na zlocie słuchaczy Radia M. I przez przebrnięcie przez niektóre kawałki to naprawdę wyzwanie. Nawet nie rzucę ich tytułami, bo nie pamiętam już - i o nowej pozycji Skeletal Remains też nie chcę.
Ryszard pisze:
8 mies. temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
pampa

Post pampa » rok temu

bardzo dobrze wchodzi to ostatnie wydawnictwo !!!
Awatar użytkownika
Canidia
Master Of Puppets

Post Canidia » miesiąc temu

Trochę odkopuję stare wątki, ale dobra.
Skeletal Remains to w sumie jeden z niewielu współczesnych zespołów death metalowych, które wpisują się w moje potrzeby muzyczne. Imo bardzo dobrze zachowany klimat old schoolowego deathu, no perełka. Inspiracje widać na każdym kroku, nie tylko Pestilence, ale też Obituary, Morgoth etc. Byłam poważnie rozczarowana, gdy w styczniu odwołali wizytę w PL wraz z Terrorizerem, ale lada moment będzie okazja na nadrobienie tego na BA. A na live gra u nich często bębniarz Ascended Dead i Funebrarum, Charlie Koryn, więc poziom jest zachowany.
☾ in there stepped a stately raven of the saintly days of yore ☾

Wróć do „Death Metal”