Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Grevia

#1

Vexatus 4 lata temu

Obrazek
Najnowsza polecanka @Pioniere'a... :) Zespół powstał w 2017 roku w Palermo na Sycylii. Właśnie zadebiutowali krótką, bo jedynie 13-minutową, EPką "Misophonic". 13 minut i 6 kawałków. Panowie grają bardzo interesujący mix nowoczesnego podejścia do Death Metalu, różnej maści połamanych i pogiętych riffów (niektóre o całkiem interesującej konstrukcji) oraz Grindcore'a. EPka robi mega pozytywne wrażenie. Dobre to jest. Naprawdę dobre. Zapoznajcie się z tym materiałem - raczej nie będziecie żałować tych 13-tu minut. :) Czekam na pełniaka. :)

PS - Wrzuciło mi się do działu Grind/HC/Punk, ale chyba lepiej pasuje do działu DM. W razie czego proszę o przeniesienie według uznania adminów/moderatorów.

Obrazek
Skład:
Vincenzo Frisella - Bass (2017-present) Necrass, Terrorage
Giorgio - Guitars (2017-present) Assumption, Elevators to the Grateful Sky, Haemophagus, Sergeant Hamster, Interior Demise, ex-Psycopath Witch, Noise Demon, Sixcircles, ex-Morbo, ex-Lightpath (live), ex-Undead Creep, ex-Wolvesguard
Paride Mercurio - Vocals (2017-present) Cadaver Mutilator, ex-Cadaver Mutilator

Dyskografia:
2019 - Misophonic [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Grevia/3540457377
BC: https://grevia.bandcamp.com/music

Tagi:
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3967
Rejestracja: 7 lata temu

#2

Pioniere 4 lata temu

Ja dodam od siebie, o czym nie wspomniano w wątku, a co m.in. zwróciło mą uwagę na kapelę, że gościnnie na EP-ce perkusję w sposób mistrzowski okłada Davide Billia z Hour of Penance, Beheaded, Anthropofagus, Xenomorphic Contamination.

BTW. Co do działu, to lepiej im będzie zdecydowanie w dziale DM. Przenoszę zatem.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Czit 4 lata temu

Trzeba, przyznać, że faktycznie interesujące i bardzo sprawne granie.13 minu wypełnione do maksimum intensywnym i mocno zróżnicowanym naparzaniem.

Oby poszło to jakoś konkretnie i doczekamy się LPka.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 4 lata temu

Pioniere pisze:Przenoszę zatem.
Przesłuchałem dzisiaj kilka razy na spokojnie. No faktycznie więcej tutaj Death Metalu i łamańców, niż Grindcore'a.

Wróć do „Death Metal”