"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 5 mies. temu

*BESTIAL UGH!*

Obrazek

Jak można powyżej przeczytać, trzeci album The Baneful Choir z końcem 2019. W NoEvDia.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » 5 mies. temu

Ja się jaram. Jeden z najlepszych zespołów około-war metalowych, po fenomenalnym debiucie i jeszcze lepszej Dwójce ma szansę porozstawiać ekstremę po kątach.
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 5 mies. temu

Pozery straszne, w wywiadzie z 2017 że niby ogłaszanie dopiero przy premierze, a tu już hajp pół roku wcześniej budowany! Zdrada podziemia!

Sam wywiad mnie ciut zawiódł, ten z Musick, co to przetłumaczony z literówkami z Bardo został. Strasznie na siłę wywiadujący próbował na tematy duchowe skręcić, podczas gdy goście sobie mogli ciekawie pogadać o sztuce. Choć to może tylko jego część, nie cały. W każdym razie zawsze miałem wrażenie, że na Seven Chalices straszną robotę Ketola zrobił i tego akurat znalazłem tu potwierdzenie. Równy chłop się zdaje być z tego gościa z Ttnbld.
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny

Post Nucleator » 5 mies. temu

Przecież ten wywiad @yog to była jedyna rzecz ratująca tamten numer Musick Magazine. Naprawdę miałem bodajże z dwa numery tego czegoś i takiego dziadostwa to nawet w Metal Hammerze nie widziałem, jeśli chodzi o konwersacje z muzykami. Nie wiem, czemu narzekasz, świetna, intrygująca rozmowa zamiast standardowych pierdów pokroju "co was inspirowało" i "jak oceniasz swój najnowszy album".

A nadchodzącym albumem jaram się równie mocno co zapowiedzianym dzisiaj sequelem Vampires : The Masquerade Bloodlines.
Ryszard pisze:
8 mies. temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 5 mies. temu

No wiesz, do tego, że to nie jest rozmowa o nagrywaniu nowego albumu to raczej mnie Bardo przyzwyczaiło i wywiadami w takim stylu zacząłem serdecznie gardzić :) Ta akurat rozmowa Bardo była bardzo ciekawa na początku i np. za słowa o odbieraniu muzyki mógłbym kolesiowi postawić piwko, ale potem skręciła w pierdolenie o chakrach przez 10 pytań i szczerze mówiąc to ja w pewnym momencie miałem wrażenie, że ten typ z Teitanblood przerwie wywiad czy coś takiego - stwierdzi, że ain't nobody got time for this. No ale jak to jest 2017 to chyba jedne z pierwszych jego wywiadów tam, więc można kolesiowi z Bardo wybaczyć ;)

O, sequel Vampirów ciekawe, ciekawe, może skończą.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » 5 mies. temu

A ja się nie jaram bo nie ma czym. Jak się ukaże to wtedy można albo i nie. Kręcenie makowca na sucho to chujowy pomysł. Powinni nie zawieść ale zdarzało się to nawet największym. Pozostaje czekać a czasu sporo.

Sequele mają te wadę, że zawsze wychodzą chujowe czego dowodem jest, że w historii TYLKO jeden raz sequel był lepszy od pierwszej części.
YOU SUFFER, BUT WHY ?
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 tyg. temu

Obrazek
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 2 tyg. temu

Nie wiem, do czego ten obrazek, bo mości @yogurt zamieszcza, nie wspominając, co to, ale średnio mnie się podoba — za dużo bieli i mało precyzyjna kreska.
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa

Post Andrzej Oktawa » 2 tyg. temu

Późnym 2019 będzie. BDB news!
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 2 tyg. temu

Season of Mist ogłosił podpisanie umowy z nowym awangardowym zespołem black metalowym Lice. W skład zespołu wchodzą członkowie Shining i Teitanblood, a ich album Woe Betide You wyda 10 maja.

W skład Lice wchodzą muzycy Niklas Kvarforth (Shining) i J (Teitanblood), a także Kirill Krowli.
Trochę stare info, ale może zaciekawi. Płyta no niestety nie dla mnie.
Awatar użytkownika
Metalized
Fallen Angel Of Doom

Post Metalized » 2 tyg. temu

Okładka jak okładka, ważne co skrywa, obrazek dać można kotu do zabawy np. Bohomazik dośc w klimacie zespołu. Muzycznie chyba można być spokojnym. TTB srogo lubię i każdy materiał robi robotę. A na Lice to ja nie lice- wystraszyło skutecznie mnie tym awangardowy zespól black metalowy. Często ta awangarda to żadne odkrycia i sensacje rewolucyjne zmiany w gatunku a zwykłe chorobotwórcze drobnoustroje, syf i aids, jak śpiewały Necrophile, dodane chuj wi po co.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 2 tyg. temu

Moim zdaniem okładka zarówno śliczna, jak i do Teitanblood adekwatna. Bardzo mi leży tenże obrazek.

Natomiast jeśli idzie o wspomniane Lice - nie znam - ale lekki to band na wspomninie, bo parę minut temu na fejsie pojawił się wywiad z teitanbloodowym J na temat tegoż zespołu w Bardo Methodology:

http://www.bardomethodology.com/article ... interview/
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » tydzień temu

W oczekiwaniu na nowy album, może kogoś zainteresuje mała ciekawostka, może inni wiedzą, w każdym razie kompozycja Cadaver Synod nawiązuje do fascynujących wydarzeń roku pańskiego 897, kiedy to papież Stefan VI wykopał trupa jednego ze swoich poprzedników, leżącego w grobie od 9 miesięcy, żeby go potępić w trakcie procesu, na którym ten siedział przyodziany w stosowne dla takiego dostojnika szaty. Przywiązany do krzesła, ażeby się nie zsunął.

Więcej info: https://en.wikipedia.org/wiki/Cadaver_Synod
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Post DiabelskiDom » dzień temu

Obrazek
18.10.2019
NED050 - TEITANBLOOD - THE BANEFUL CHOIR - LP/CD

Pewnie znowu będzie pokazane, kto tu rządzi :)
Panzer Division Nightwish

Wróć do „Death Metal”