Awatar użytkownika
KörgullExterminator
Posty: 62
Rejestracja: 6 lata temu

Thy Art Is Murder

#1

KörgullExterminator 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Thy Art Is Murder to pochodzący z Australii zespół deathcore, utworzony na wschodnim wybrzeżu, w Sydney w 2006 roku. Od powstania wydali już 4 duże płyty. Jako pierwszy metalowy zespół z Australii trafili na listę Top 40 ARIA chart i zajęli 35 miejsce. Niedawno premierę miała ich najnowsza płyta 'Dear Desolation', która muszę przyznać bardzo mi leży, szybkie tempa, dużo sieki, dużo psychodelicznych motywów, dobre mieszane krzyczane i growlowane wokale.

Obrazek
Dyskografia:
2007 - This Hole Isn't Deep Enough for the Twelve of You [demo]
2008 - Infinite Death [EP]
2010 - The Adversary
2012 - Reign of Darkness [single]
2012 - Hate
2015 - Holy War
2016 - The Depression Sessions [split]
2017 - No Absolution [single]
2017 - Dear Desolation

Obrazek
Skład:
Lee Stanton - Drums (2006-present)
Sean Delander - Guitars (2006-2011, 2015-present), Bass (2011-2015) ex-Architects (live)
CJ McMahon - Vocals (2009-2015, 2017-present) ex-Evolvar, ex-Baraka, ex-Vegas in Ruins
Andy Marsh - Guitars (2010-present) ex-Cross the Lips of Grace
Kevin Butler - Bass (2015-present) ex-The Decimation Protocol, ex-Aversions Crown
▼ Byli muzycy
Josh King - Bass
Mick Low - Bass (2006-?)
Gary Markowski - Guitars (2006-2010)
Brendan van Ryn - Vocals (2006-2008)
Tom Brown - Guitars (2011-2013)
▼ Muzycy koncertowi
Jesse Beahler - Drums (2015, 2018-present) Black Crown Initiate, Fraud, Nightfire, Scorched (live), Starkill (live), ex-Versus the Undead, ex-Her Virgin Womb, Antikythera, ex-Jungle Rot, ex-Rings of Saturn, ex-Abigail Williams (live), ex-Shadows in the Crypt

Roman Koester - Guitars (2013-2014) ex-The Red Shore, Behind Her Savage Killing, ex-Boris the Blade, ex-Our Great War
Wes Hauch - Guitars (2014) Alluvial, Black Crown Initiate, Glass Casket, ex-The Faceless
Nick Arthur - Vocals (2015, 2016-2017) Molotov Solution, ex-I Declare War (live)
Brodie Paul - Vocals (2016) Blind Oracle
Lochlan Watt - Vocals (2016) Colossvs, ex-Western Decay, ex-Psycroptic (live), ex-Ironhide
Monte Barnard - Vocals (2016) Fallujah (live), ex-Alterbeast, ex-The Kennedy Veil, ex-Soma Ras
Mike Mulholland - Guitars (2018) ex-Emmure
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Th ... 3540316559
FB: https://www.facebook.com/thyartismurder

Tagi:
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#2

Vortex 4 lata temu

Zapodałem tegoroczny album (2019) "Human Target" i nawet mi się podoba, bez zbędnych spierdolin tylko dobra gitarowa muza. Z pewnością obadam co tam się u nich działo wcześniej.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#3

Vortex 3 lata temu

Trochę o nich zapomniałem, ale w ramach przypomnienia poszedł wilczek z obrazka wyżej i znowu świetnie się bawiłem.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Pogan696 3 lata temu

Nie mam zdania o tej kapeli, bo widziałem tylko ich występy na żywo na YT. Wokal ma charyzmę, ale leci deathcore. Proszę o więcej opinii.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2960
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#5

Vortex 3 lata temu

No bo to typowy deatcore tylko bez czystych wokaliz, cukierkowych melodii. Gitarowe corowe granie.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#6

TITELITURY 3 lata temu

Jerzy Urban wyruchał surykatkę i to samo w sobie jest dziwne. Ale co ich dziecko robi w Australii - to jest jeszcze dziwniejsze.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.

Wróć do „Death Metal”