Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Morbid Stench

#1

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Chłopaki z Salwadoru i Kostaryki łoją death metal mocno obciążony doomowym walcem. Na szczęście to death metal stanowi tu większość a wspomniany doom służy bardziej jako element mroku. Fujarek i klawiszy nie uświadczymy. Wszystko zagrane na klasycznych instrumentach. W najwolniejszych momentach grają jak debiutujący Paradise Lost a kiedy przyspieszają to słychać echa wczesnego My Dying Bride. Generalnie sporo tu hołdu dla grania spod znaku doom death metal from Peaceville. W kilku motywach przebija mrok od debiutu Katatonia brutalnie wpleciony w OS Death Metal.

Bardzo ciekawy debiut jak na takie egzotyczne rejony.

Skład:
V.K. - Drums Disorder, Invocation of Death, Tabu, ex-Arcane, ex-Tyrant Lord, Spontaneous Human Combustion, ex-Conceived by Hate, ex-Soomdrag, ex-Selvtier (live), ex-Dismal Gale, ex-Akeldama, ex-Antares Death, ex-Kryptorium
M.Q. - Guitars, Bass Conceived by Hate, Destroyer Attack, Disorder, Invocation of Death, Witchgöat, ex-Altar, ex-Scavenger
The Master Butcher - Vocals Insepulto, Necrogod, ex-From Oblivion, ex-Gólgota, ex-Pseudostratiffied Epithelium, ex-Mummified
▼ Muzycy koncertowi
Carlos Melara - Bass (2016-present) Invocation of Death, Selvtier, Witchgöat, Conceived by Hate (live), ex-Necrosadic, ex-Prognosis Negativa, ex-Symbolic (live)
Juan Pablo López - Guitars (2016-present) Invocation of Death, Selvtier, Conceived by Hate (live), ex-Antares Death
Dyskografia:
2016 - The Stench of Doom [EP]
2017 - The Bifid Tongue of Doom & Death [split]
2019 - Doom & Putrefaction



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Mo ... 3540415552
BC: https://morbidskull.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 4 lata temu

Bardzo zajebiaszczy oldschoolowy Doom/Death Metal!
Hajasz pisze: Na szczęście to death metal stanowi tu większość a wspomniany doom służy bardziej jako element mroku.
Dla mnie to zdecydowanie bardziej Doom niż Death, ale mniejsza o szufladkowanie. :)

Wkręciła mi się ta płyta strasznie. Czekam aż Putrid Cult wypuści to pod koniec października na jedynym słusznym nośniku. ;)
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Odrowąż 4 lata temu

Już wypuściło, mam razem z koszulindrą na chacie. Powrót do przeszłości w wersji na bogato.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#4

Vexatus 4 lata temu

Odrowąż pisze:Już wypuściło, mam razem z koszulindrą na chacie.
https://www.putridcult.pl/szukaj.html/s ... odprod=tak

Nie widzę winyla w ofercie. Gdzie zamówiłeś?
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#5

borsuk 4 lata temu

czekam aż wyjdzie nowy Nekkrofukk i też zamawiam, to co na jutubie bardzo mi podeszło.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
Odrowąż
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 6 lata temu

#6

Odrowąż 4 lata temu

Nie wiem jaki dla Ciebie jest słuszny nośnik, ja mam cede.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#7

Vexatus 4 lata temu

Cede jest be. ;)
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#8

borsuk 4 lata temu

ależ mi się ten materiał wkręcił, od 3 dni z odtwarzacza nie wychodzi.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#9

yog 4 lata temu

Vexatus pisze:
4 lata temu
Odrowąż pisze:Już wypuściło, mam razem z koszulindrą na chacie.
https://www.putridcult.pl/szukaj.html/s ... odprod=tak

Nie widzę winyla w ofercie. Gdzie zamówiłeś?
30 stycznia Putrid Cult takie rzeczy wydaje na winylach:
► Pokaż
Obrazek
preorder na mail: putridcult@wp.pl
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#10

deathwhore 4 lata temu

No slucham sobie, na razie jest bardzo dobrze. Bardzo ładne harmonie w riffach. W drugim numerze idzie taki riff lekko pod slam - to im nieprzesadnie wychodzi. Ale doom i dbeat elegancko.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
borsuk
Master Of Puppets
Posty: 158
Rejestracja: 7 lata temu

#11

borsuk rok temu

Nowy album już dostępny, jest też preorder na koszulki.
Widzew Łódź-Bałuty Pany
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#12

Hajasz rok temu

Pan Kajetan od nowinek milczy to ja napiszę, że The Rotting Ways of Doom ukazał się już jakiś czas temu i kierwa rozpierdala. Panowie dalej łoją mroczny doom death metal ubarwiając go pięknymi melodiami niczym z debiutu Katatonia. Sześć mrocznych walców się snuje po starych grotach co chwilę oplatając się w kolejne pajęczyny. Bardzo mile mroczny album a zamykający go kawałek Slowly Walking Through the Darkness powinni puszczać jezusowi kiedy spacerował po via dolorosa z krzyżykiem na plecach.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”