"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 3117
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Opole

Cemetarian

#1

Post Hajasz » miesiąc temu

Obrazek

Obrazek

No kurwa kiedy się startuje z takim demosem to nie ma litości i oczekiwania windują do góry w szalonym tempie. Cemetarian z amerykańskiego Houston wysmażyło taki demo, że powróciły wspaniałe wczesne lata 90-te i wspomnienia masakrujących demosów Goreaphobia czy Morta Skuld.

Tomb of Morbid Stench to zaledwie trzy ciosy trwające 12 min ale takie, po których ciężko się podnieść. Masakrujące potężne przestrzenne brzmienie i tak samo mega brutalny growl z delikatnym pogłosem. Kości połamane gwarantowane po tym demosie. Mam nadzieję, ze ekipa szybko znajdzie się w jakiejś 20 Buck Spin czy innym Dark Descent bo jak wydadzą album to nie będzie litości dla skurwysynów. A i jeszcze jedno. Kiedy wokalista bulgocze w ostatnim kawałku Tomb Of Morbid Stench to ściany się kruszą. Mega wykurwisty demos i jedyne co się prosi to tak dodać do niego ten subtelny szum kasetowy a nikt by nie uwierzył, że to materiał wydany w 2019 roku tylko jakaś zatęchła demów z wieków minionych.

Skład:
Matt Heffner - Drums (2019-present) Blaspherian, Morbosidad, Oath of Cruelty, Thy Feeble Saviour, Terrorist (live), ex-Crusher, ex-Owl Witch, ex-Termination Force, ex-Hideous Mangleus (live), ex-Obeisance (live), ex-Lethal Aggression (live), ex-Cronophage (live)
Dave Callier - Guitars (2019-present) Oath of Cruelty, P.L.F., ex-Morbosidad, ex-Creative Waste (live), ex-Rawhead (live), ex-Gleet, ex-Krime Pays When Pigs Die, ex-Lionel Hutz, ex-Nervous Wrecktum, ex-Race Against Time, ex-Wrath of Beowulf, ex-Reason of Insanity (live)
Francisco Pulido - Guitars (2019-present) Thy Feeble Saviour, ex-Sacreligious Torment, H.R.A., Hypo Christians, ex-Morbosidad, ex-Oath of Cruelty (live), ex-Lethal Aggression (live)
Daniel Shaw - Vocals (2019-present) The Filthöundz, ex-Blaspherian, ex-War Master, ex-Baphomet's Call
▼ Byli muzycy
Carlos - Noise (2019)
▼ Muzycy koncertowi
Dave Callier - Bass (2019) Oath of Cruelty, P.L.F., ex-Morbosidad, ex-Creative Waste (live), ex-Rawhead (live), ex-Gleet, ex-Krime Pays When Pigs Die, ex-Lionel Hutz, ex-Nervous Wrecktum, ex-Race Against Time, ex-Wrath of Beowulf, ex-Reason of Insanity (live)
Dyskografia:
2019 - Tomb of Morbid Stench [demo]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ce ... 3540458380
BC: https://cemetariantx.bandcamp.com/music
YOU SUFFER, BUT WHY ?
HUMAN
Tormentor
Posty: 862
Rejestracja: 3 lata temu

#2

Post HUMAN » miesiąc temu

Bardzo dobry cios, czuć klimat krypt a nie perfumy.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 10871
Rejestracja: 3 lata temu

#3

Post yog » miesiąc temu

Faktycznie mocny strzał od zawodnika wagi ciężkiej, przez te 12 minut dzieje się więcej niż na niejednym albumie. Fani grobowego death metalu nie będą zawiedzeni.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 2692
Rejestracja: 3 lata temu

#4

Post deathwhore » 4 tyg. temu

Grajki z Morbosidad z wokalem Blaspherian. To mi wystarczy i mógłbym pierdolnąć laurkę w ciemno, bez słuchania.
DiabelskiDom, znany jako Bubuś pisze:
miesiąc temu
!!!

Wróć do „Death Metal”