Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5276
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Cemetarian

#1

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

No kurwa kiedy się startuje z takim demosem to nie ma litości i oczekiwania windują do góry w szalonym tempie. Cemetarian z amerykańskiego Houston wysmażyło taki demo, że powróciły wspaniałe wczesne lata 90-te i wspomnienia masakrujących demosów Goreaphobia czy Morta Skuld.

Tomb of Morbid Stench to zaledwie trzy ciosy trwające 12 min ale takie, po których ciężko się podnieść. Masakrujące potężne przestrzenne brzmienie i tak samo mega brutalny growl z delikatnym pogłosem. Kości połamane gwarantowane po tym demosie. Mam nadzieję, ze ekipa szybko znajdzie się w jakiejś 20 Buck Spin czy innym Dark Descent bo jak wydadzą album to nie będzie litości dla skurwysynów. A i jeszcze jedno. Kiedy wokalista bulgocze w ostatnim kawałku Tomb Of Morbid Stench to ściany się kruszą. Mega wykurwisty demos i jedyne co się prosi to tak dodać do niego ten subtelny szum kasetowy a nikt by nie uwierzył, że to materiał wydany w 2019 roku tylko jakaś zatęchła demów z wieków minionych.

Skład:
Matt Heffner - Drums (2019-present) Blaspherian, Morbosidad, Oath of Cruelty, Thy Feeble Saviour, Terrorist (live), ex-Crusher, ex-Owl Witch, ex-Termination Force, ex-Hideous Mangleus (live), ex-Obeisance (live), ex-Lethal Aggression (live), ex-Cronophage (live)
Dave Callier - Guitars (2019-present) Oath of Cruelty, P.L.F., ex-Morbosidad, ex-Creative Waste (live), ex-Rawhead (live), ex-Gleet, ex-Krime Pays When Pigs Die, ex-Lionel Hutz, ex-Nervous Wrecktum, ex-Race Against Time, ex-Wrath of Beowulf, ex-Reason of Insanity (live)
Francisco Pulido - Guitars (2019-present) Thy Feeble Saviour, ex-Sacreligious Torment, H.R.A., Hypo Christians, ex-Morbosidad, ex-Oath of Cruelty (live), ex-Lethal Aggression (live)
Daniel Shaw - Vocals (2019-present) The Filthöundz, ex-Blaspherian, ex-War Master, ex-Baphomet's Call
▼ Byli muzycy
Carlos - Noise (2019)
▼ Muzycy koncertowi
Dave Callier - Bass (2019) Oath of Cruelty, P.L.F., ex-Morbosidad, ex-Creative Waste (live), ex-Rawhead (live), ex-Gleet, ex-Krime Pays When Pigs Die, ex-Lionel Hutz, ex-Nervous Wrecktum, ex-Race Against Time, ex-Wrath of Beowulf, ex-Reason of Insanity (live)
Dyskografia:
2019 - Tomb of Morbid Stench [demo]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ce ... 3540458380
BC: https://cemetariantx.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
HUMAN
Tormentor
Posty: 1562
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 4 lata temu

Bardzo dobry cios, czuć klimat krypt a nie perfumy.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#3

yog 4 lata temu

Faktycznie mocny strzał od zawodnika wagi ciężkiej, przez te 12 minut dzieje się więcej niż na niejednym albumie. Fani grobowego death metalu nie będą zawiedzeni.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4430
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#4

deathwhore 4 lata temu

Grajki z Morbosidad z wokalem Blaspherian. To mi wystarczy i mógłbym pierdolnąć laurkę w ciemno, bez słuchania.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 4 lata temu

Jedno z ciekawszych demek deathowych zeszłego roku, Tomb of Morbid Stench, wyjdzie niedługo na 7", jeśli ktoś jest miłośnikiem żonglowania cementem to może go ta informacja zainteresuje.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 4 lata temu

8 maja te siedmiocalówki, 300 ręcznie numerowanych sztuk (200 srebrno-przejrzystych + 100 czarnych). W Dawnbreed Records. 6,50 euro sztuka.

https://www.dawnbreed.com/
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1562
Rejestracja: 7 lata temu

#7

HUMAN 4 lata temu

Bardzo czekam na cały album, bo demo mega i to brzmienie, jak dostać to na maksa po walce całym materiałem a nie pierwsza runda i światła gasną.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6090
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#8

Wędrowycz 4 lata temu

Skoro wujek @Hajasz się podjarał, a drugi wujek @HUMAN też chwali, do tego trzeci wujek @deathwhore przyklaskuje i wskazuje na skład to wypadało sprawdzić. Tym bardziej, że temat dodałem do obserwacji po tym jak został założony. Więc zrobiłem sobie teraz przerwę od słuchania "Seven Bells" Secrets Of The Moon i domowych porządków, aby przesłuchać to demko.

Czuję kurwa moc, w szczególności podobają mi się wokale, bo pasują mi bardzo. Poza tym podoba mi się, że wszystko elegancko słychać i brzmi to faktycznie jakby nagrywane było wiele lat temu. Gitary piłują elegancko i czuć tu wszędzie ten grobowy death metalowy smród. Chaotyczne i skąpe solówki dopełniają całości. Tylko 12 minut i piękny strzał na dzień dobry. Bardzo dobre demko, więc pozostaje czekać na jakiegoś pełniaka.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2681
Rejestracja: 7 lata temu

#9

dj zakrystian 3 lata temu

Demo bardzo dobre. To jest tski rodzaj death metalu jaki najbardziej lubię. Trzy numery i każdy idzie odróżnić od poprzedniego, co też stanowi zaletę. Skojarzenia mam z Disma i Towards the Megalith.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
brynek
Posty: 1
Rejestracja: 3 lata temu

#10

brynek 3 lata temu

Super demo!!!
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17497
Rejestracja: 7 lata temu

#11

yog 3 lata temu

Papiery z Hells Headbangers pod debiut i dwa spliciwa podpisane podobno.
A veritable goldmine of underground veterans, Cemetarian include members of labelmates Thy Feeble Saviour as well as current members of Blaspherian, P.L.F., and Oath of Cruelty as well as ex-members of Morbosidad and Sacreligious Torment among many others. The band was formed in 2019 by guitarist Francisco Pulido and drummer Matt Heffner as an outlet to play death metal inspired by the late '80s /early '90s death metal underground. Vocalist Daniel Shaw joined shortly after, and the trio recorded the Tomb of Morbid Stench demo in 2019. The demo was released on tape, CD, and 7" formats and received a wealth of positive feedback. In early 2020, Dave Callier joined the band on second guitar and Charles Sepulveda on bass guitar. This lineup is set to record two split releases and their debut album for Hells Headbangers....
Destroy their modern metal and bang your fucking head
HUMAN
Tormentor
Posty: 1562
Rejestracja: 7 lata temu

#12

HUMAN 3 lata temu

Dobra wiadomość. Zatem zaraz odpalam demo i tak pewnie z dwa razy poleci dzisiaj. Od premiery trochę czasu minęło, a raczej założenia tematu przez @Hajasza, a muza cały czas sztos, bardzo ciekaw debiutanckiego albumu. Trzeba tez koniecznie te splity obadać, wiadomo z kim będą je dzielić czy to na razie tajemnica wytwórni.

Wróć do „Death Metal”