Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Chthonic Deity

#1

Canidia 4 lata temu

Obrazek
Chciałabym Was zainteresować nowym zespołem, który składa się z członków Ascended Dead oraz Blood Incantation. Wczoraj wypuścili pierwszy utwór pochodzący z ich demówki, Reassembled in Pain, która ma wyjść już 31 października tego roku. Track o tytule "Drained" zapowiada ciekawą płytę w brudnych, death metalowych klimatach.

Obrazek
Skład:
Erika Osterhout - Guitars, Bass, Vocals Abysmal Dimensions, Necrosic, Scolex, Trepanation, ex-The Burial Tide, 2084, Painted Doll (live), ex-Lycus, ex-Extraction (live), ex-Extremity, ex-Femacoffin (live)
Charlie Koryn - Drums Ascended Dead, Bloodsoaked, Extraneous, Funebrarum, Necrosic, Thanamagus, VoidCeremony, Incantation (live), Rude (live), ex-Trepanation, ex-Demoncy (live), ex-Impure Consecration (live), ex-Skeletal Remains (live), ex-Ghoulgotha, ex-Weightlessness
Paul Riedl - Guitars, Vocals Abysmal Dimensions, Blood Incantation, Elu of the Nine, Spectral Voice, Scolex (live), ex-Ancestortooth, ex-Merkstave, ex-Münn, ex-Total Darkness, ex-Leech, Hanging Moss, ex-Velnias, ex-Hell (live), ex-Martin Luther King Diamond, ex-Sars

Zespół ma takiego bębniarza, że jestem spokojna o jakość przynajmniej tego aspektu ich muzyki. Na wokalu kobieta, choć o dziwo wcale mi to nie przeszkadza. Jestem ciekawa, co wyjdzie z tego eksperymentu.

Track dostępny jest na uwielbianym przez wszystkich jutubie:



Niewiele jest informacji na temat zespołu. Zdążyłam gdzieś doczytać, że ma też na koncie tegorocznego splita z death/doomowym zespołem Runmagick - Chthonicmagick.

Dyskografia:
2019 - Chthonicmagick [split]
2019 - Reassembled in Pain [demo]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ch ... 3540459154
BC: https://carbonizedrecords.bandcamp.com/music
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 4 lata temu

Miłe dla ucha granie, ten jeden udostępniony dotąd kawałek . Raczej wiadomo, czego się z grubsza po składzie spodziewać i jest to takie w dość nieprędkich tępach funebrarowanie, dość przebojowa, ale jednak trochę grota. Chwalą się na bandcampie, że punk i coś tam z tego groove rzeczywiście tu jest, ale nie do przesady, żeby być jakimś tysięcznym d-beatowym deathem.

Można zabawić się w spekulanta i zakupić siedmiocalówkę (bądź digital, ale z tego zysku nie będzie):



Zobaczymy, czy to tylko jednorazowy wyskok i skok na hajsiwo, coby było co wyprzedawać na koncertach, czy coś konkretniejszego się szykuje.

PS. Runemagick ssie, mają u mnie minusa za splita ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#3

Canidia 4 lata temu

Na BC dostępny jest już pełny album.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#4

HUMAN 4 lata temu

Skoro cały album dostępny , trzeba koniecznie posłuchać chyba panna w składzie . Dobrze by było jakby zagrali death metal ....
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#5

yog 4 lata temu

To żaden album, tylko demo z 4 kawałkami. Trwa z 15 minut może.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”