deathwhore
Tormentor
Posty: 4411
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Deprecated

#1

deathwhore 4 lata temu

Obrazek
Taki zespół z dalekiej Ameryki, z Kalifornii tak dokładniej rzecz biorąc. Powiem Wam tak - jeżeli nie lubicie slam/ brutal death, to wrzućcie sobie na ruszt Deprecated. Nie przesadzali z dyskografią, bo machnęli raptem 5 piosenek. 4 na Deriding His Creation i jeszcze jednoutworowego singla. Tempa dominują szybkie, ale bez kosmicznych prędkości. Wszystko sprawia wrażenie tak elegancko osadzonego i raczej można kojarzyć jeszcze mocno z Internal Bleeding czy nawet starym Suffocation. Chłopaki fonograficznie debiutują w '98 i dla mnie to najlepszy materiał ze slamem jaki słyszałem. Mocno buja, dosyć muzyczne jak na stylistykę, brzmienie czytelne, ale lekko "zakurzone", jak to w starych death metalach bywało, takie surowe i mimo czytelności lekko piwniczne. Wokal lekko świński, ale to niski guttural, a nie wysokie świńskie piszczenie, no i to nie są same knury, ale i normalne wokale. Brutal death metal na najwyższym poziomie, serdecznie polecam!

Skład:
A.J. Magana - Vocals (1995-present), Guitars, Bass, Drums (2018-present) Relics of Humanity, To Violently Vomit, ex-Defeated Sanity, ex-Condemned (live), ex-Being Killed, ex-Disgorge
▼ Byli muzycy
Terrance Hobbs - Guitars Criminal Element, Suffocation, ex-Mortuary
Matt Sotelo - Guitars Decrepit Birth, Soulside
John Chavez - Guitars ex-Vehemence, ex-Brides of Christ, ex-Cursed in Black, ex-The Vanity Light
Derek Boyer - Bass (1995-?) Criminal Element, Suffocation, ex-Decrepit Birth, ex-Dying Fetus, ex-Vital Remains (live), ex-Disgorge, ex-Deeds of Flesh
Torrey Moores - Drums (1995-?)
Adam Hearst - Guitars (1995-1997)
Greg Laff - Guitars (1997-2001)
John Remmen - Guitars (1998) ex-Disgorge
Dyskografia:
1998 - Deriding His Creation [EP]
2011 - The Fall of His Supremacy [single]
2013 - Deriding His Creation [EP]



Wersja częściowo re-recorded [dop. @yog]:



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Deprecated/4314
BC: https://uniqueleaderrecords.bandcamp.com/music
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#2

HUMAN 4 lata temu

całkiem dobre, rzeczywiście Tych knurów na szczęście nie ma

Wróć do „Death Metal”